Ghost Recon: Future Soldier™ | Xbox 360

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
گیم اسپات به بازی 7.5 داد ....
نمی دونم چرا ولی به نظر من کم داده

کاملا منصفانس عزیزه من
بازی قدرتمندی نیست
اسونه.هوش مصنوعی در واکنش خیلی ضعیفه(یارو میاد جلو من وایمیسته منتظر مشه reload کنم بعد میمیره....)
خونریزی نداره
بین 7.5 تا 8 کاملا منصافنش
نمره ای که دقیقا من خواستم بهش بدم 7.5 بود!!!!
و این بازی چند ساعت طول میکشه؟
3 ساعت دیروز
و 12 ساعت یک ضرب امروز بازی کردم ولی تموم نشد؟

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi
اگه بازی پورت شده باشه به نظرم منتظرش نمون.همین نسخه رو تموم کن.
آخه یوبی سافت همیشه بازیهاشو پورت میکنه
اخه بدبختی همین جاست که معلوم نیست پورته یا نه
بعد مثل اینکه بازی از ویژگیdx11 هم ساپورت میکنه.....

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
امیر جان
حالا اگه انگشتا رو م تشخیص نده اینو میتونه تشخیص بده :
شما وقتی دستت مشته بلاخره کوچیکتر بنظر میرسه درسته؟پس وقتی مشتتو باز میکنی یه چیز اضافه ( انگشتاتون:D) میاد بالای دستتون پس کینکت میتونه اونو تشخیص بده! ( بازم میگم اگه با این موافق نیستید که انگشتا رو تشخیص نمیده) ولی با این ایده ای که اینا و سگا برا کینکت دادنو بازی ساختن کلی بازی خفن میتونه براش بیاد!

انگشت رو که تشخیص میده توی e3 پارسال این قابلیتو نشون دادن و از همون موقع هم قابل استفاده بود ولی فقط توی فان لب ازش استفاده شده بود.

همچنان منتظر پست:((.کف کردم.

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان تو مرحله افریقا وقتی که میخای بری پیش هواپیما که موتورشو بزنی.تا اونجا باید همرو مخفیانه بکشی؟
دقیق یادم نمیاد اما فکر کنم می خودته . مهم اینه که بزنی موتور هواپیما رو بیاری پایین .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اخه بدبختی همین جاست که معلوم نیست پورته یا نه
بعد مثل اینکه بازی از ویژگیdx11 هم ساپورت میکنه.....

فکر کردی گرافیک خفنی که تریلرهای بازی می دیدی کدوم نسخه بود pc بود علت این تاخیر هم دقیقا به خاطر اختلافش هست

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
دوستان تو مرحله افریقا وقتی که میخای بری پیش هواپیما که موتورشو بزنی.تا اونجا باید همرو مخفیانه بکشی؟

4 نفر که اون جلوئن بکش بعد برو تو اون انباره سمته راستیه
بر تا تهش اونجا راحت بدون اینکه کسی بزنتت میتونی هواپیما بزنی......

dj_boy

کاربر سایت
Jun 27, 2010
66
نام
میلاد
آقا سلام....
میگم چجوری میشه قسمت داستانی بازی رو دو نفره رفت؟؟؟
هر کاری کردم چیزی پیدا نکردم با این که زیرش نوشته Story & Cocop؟؟؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
نسخه pc از سیستم 3d nvidia پشتیبانی میکنه و در قالب سه dvd عرضه میشه و تا کمتر از یک ماهه دیگه در دسترس pc بازان خواهد بود....

اینم بگم که نسخه ای که برای pc میدن اختصاصی هست و پورت شده نیست...

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
در کل بازی بدی نیست 7.5 خوبه براش میتونست خیلی بهتر از اینها باشه یکی از چیزها که جالب نبود این بود که وقتی مثلا هم تیمی ها کاور میگیرن پشت یه جا ما هم میتونیم بریم تو دل هم تیمی مون کاور بگیریم که تداخل گرافیکی میشه که البته اینا گذاشته که یه وقت اون 3تا در روند بازی مشکلی ایجاد نکنن که این زیاد جالب نیست و تو چشم میزنه یا بعضی جاها که رو زمین میخوابیم تو زمین یا بعضی چیزا مثل لاستیک میتونیم فرو بریم هوش دشمنان هم چنگی به دل نمیزنه و اگه دستورات بیشتری میتونستیم بدیم تو بازی به نظر من بهتر بود :D

آخرین ویرایش:

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
در کل بازی بدی نیست 7:5 خوبه براشمیتونست خیلی بهتر از اینها باشهیکی از چیزها که جالب نبود این بود که وقتی مثلا هم تیمی ها کاور میگیرن پشت یه جا ما هم میتونیم بریم تو دل هم تیمی مون کاور بگیریم که تداخل گرافیکی میشه که البته اینا گذاشته که یه وقت اون 3تا در روند بازی مشکلی ایجاد نکنن که این زیاد جالب نیست و تو چشم میزنه یا بعضی جاها که رو زمین میخوابیم تو زمین یا بعضی چیزا مثل لاستیک میتونیم فرو بریمهوش دشمنان هم چنگی به دل نمیزنه و اگه دستورات بیشتری میتونستیم بدیم تو بازی به نظر من بهتر بود D:
تو کاور باشی دشمن ها هم میتونن بیان توت

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
تو چند چپتذ تموم شد؟
من چپتر نه ـــم.
همونجا که تو یه غار تو سرما شروع میشه.
منم بازی تمام کردم .
در کل نظرم مثبت چون عاشقه این سبک هستم و گوست رکون از بهترین بازیهایه این نسل برایه من هست ادامه خوب موفقی دیدم این شماره رو در کل من بهش نمره 9 میدم واقعا سرگرم کننده بود مخصوصا صحنه اخر بازی.
بازی کلا 13 تا مرحله داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر