Ghost Recon: Advanced Warfighter

این بازی چند روز پیش بر روی کنسولهای 360 وایکس باکس عرضه و امتیاز عالی 9.2 گرفت و چند هفته دیگه بر روی پی سی و پی اس 2عرضه میشود من که بیصبرانه منتظر این بازی هستم البته با توجه به کنسل شدن شماره 2 این بازی

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
نوشته شده توسط gamestation:
من FEAR رو با GeForce 5200 fx به راحتی اجراش کردم خیلی هم عالی بود اونم در بالاترین حالت
البته گرافیکم Asus هستش
:eek:

كارتهاي قويتر از كارت تو هم نميتوننFear رو روي بالاترين حالت اجرا كنن ؛ اونوقت تو چطوري تونستي با كارت 5200 روي حداكثر تنظيمات اجرا كني ؟؟؟؟؟!!!!!

اين همون كارتيه كه باهاش Black رو روي پي سي بازي كردي ؟ :cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
اول از همه در مورد اون قضیه که خیلی منا عذاب میده اینه که من خودم که سیستمم قویتر از تو هستش F.E.A.R را روی 600 در 800 بازی میکنم بعد چه انتظاری داری که با 1024 بالای 25 فریم داشته باشی ؟
این کارت خیلی عجیبه !!!
بازم میگم به جای استفاده از 1024 حدقل کاری که میکنید بزارید روی 600 در 800 و مقدار AA را روی 2 یا 4 بزارید اینا توی یکی از مقاله های GAMESPOT خوندم اگر خیلی لازم میدونید میگردم پیداش میکنم
سلام.
نه بابا من هیچ انتظاری ندارم فقط اجرا بشه و طوری بازیش کنم که لذتش رو ببرم
13.gif

به خاطر توضیحاتت ممنونم.

به نظر من میتونی بازی کنی ،
به امید به این حرفت میرم میخرمش
15.gif

نوشته شده توسط gamestation
من FEAR رو با GeForce 5200 fx به راحتی اجراش کردم خیلی هم عالی بود اونم در بالاترین حالت
البته گرافیکم Asus هستش

فکر کنم باز پسر عموت(فکر کنم همین بود) اومده پایه سیستم:cheesygri
این امکان نداره...

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,989
نام
Behzad
سلام دوستان گلم

من هم یک سوال داشتم میشه این بازی رو گرافیک Ati Radeon A9550ge 256.mb Chipset Asus اجرا کرد یا نه

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
دوستان از این به بعد برای اینکه دیگه نپرسید این بازی رو کامپیوترون اجرا میشه یا نه. و برای سهولت کار خودتون به این لینک مراجعه کنید http://www.srtest.com/referrer/srtest البته با Internet Explorer و ببینید بازی مورد نظر روی سیستمتون اجرا میشه یانه ...

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
من نیدونم چرا شما هی این بازی رو با فیر مقایسه میکنید درسته گرافیک بازی فیر سنگین تر بود ولی فیر رو میتونستید بیشتر جزئیاتش رو بیارید پایین ولی این بازی رو نمیتونید این کار رو بکنید

احسان جان حداقل اسم اون عمل رو میگفتی یعنی اسم اون کاری که کلید رو رو گذاشتی رو بگو
نمیدونم منظورم رو فهمیدی

چشم الان میرم ببینم
OK دیدم اگر اشتباه نکنم اسم اون دکمه در واقع کاربردش اینه : CROSS-COM MENU

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها ببخشید من اینجا پست میزنم نمیرسه یا پست میزنم پاک میشه یا پیداش نکردم؟
اقا بهزاد یعنی اینجوری که شما میگید ما باید به فکر خرید که کارت درست حسابی باشیم دیگه درست؟
بعد یک سوال والا ما هر وقت رفتیم گفتیم بهترین کارت گرافیک چیه خریدیم هفته بعدش گفتن این تا اومد عمرش تموم شد یکی بیاد به ما بگه چی بخریم خوبه بتونیم بازی کنم حداقل

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
آقا من چیکار کنم؟
First Person خونم بدجوری پایین اومده.همه بازیهای FPS هم که عقده گرافیک دارن.حالا قشر کم درآمد جامعه(مثل من!!) چه خاکی باید به سر بریزن(رس ماسه شن...)
به نظر شما با OverClocking درست میشه؟
باتشکر...

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
كارتهاي قويتر از كارت تو هم نميتوننFear رو روي بالاترين حالت اجرا كنن ؛ اونوقت تو چطوري تونستي با كارت 5200 روي حداكثر تنظيمات اجرا كني ؟؟؟؟؟!!!!!

اینکه اغراقه ;) نه جونه من بگو اغراقه ;)... بگو دیگه عزیز من مگه Fear چی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

درسته سنگین هست اما نه اون چیزی که شما ها میگید

حالا که اینطوره اصلا من Ghost Recon رو هم توی بالاترین حالت گرافیکیش اجرا می کنم

....................................... البته Ghost Recon 2

اين همون كارتيه كه باهاش Black رو روي پي سي بازي كردي ؟ :cheesygri

متلک زدن کار جالبی نیست

در ضمن من Ghost Recon : Advanced Warfighter رو هم گرفتم

البته رویه کارت من که نمی یاد ولی چون دوسش داشتم گرفتم :cheesygri:cheesygri:cheesygri

ماله شرکت سرزمین رایانه ی اهوازه قیمتش هم 3 تومنه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نوشته شده توسط Miesam:
بچه ها ببخشید من اینجا پست میزنم نمیرسه یا پست میزنم پاک میشه یا پیداش نکردم؟
اقا بهزاد یعنی اینجوری که شما میگید ما باید به فکر خرید که کارت درست حسابی باشیم دیگه درست؟
بعد یک سوال والا ما هر وقت رفتیم گفتیم بهترین کارت گرافیک چیه خریدیم هفته بعدش گفتن این تا اومد عمرش تموم شد یکی بیاد به ما بگه چی بخریم خوبه بتونیم بازی کنم حداقل

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?goto=newpost&t=107

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اینکه اغراقه نه جونه من بگو اغراقه ... بگو دیگه عزیز من مگه Fear چی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

حتما یه چیزی داشته که با GeForce 7800GTX روی بالاترین جزئیات زیر 20 فریم میداده
با FX 5200 همه چیز رو که روی پایین ترین حد قرار بدی باز هم بازی فریم فریم اجرا میشه ... یعنی فریم ریت زیر 10 هست همیشه

بازی ای به اسم BLACK برای PC منتشر نشده ... نمیدونم شما چیو داری بازی میکنی ولی منتشر شدن Black برای PC چیزی نیست که فقط شما ازش خبر دار بشی

پس تا اینجا 1- نتیجه میگیریم که BLACK برای PC منتشر نشده و چیزی که شما بازی کردی یا BLACK نبود یا روی PC بازی نمیکردی !

2- FEAR هم به هیچ عنوان با کیفیت بالا روی FX5200 جواب نمیده

آقا من چیکار کنم؟
First Person خونم بدجوری پایین اومده.همه بازیهای FPS هم که عقده گرافیک دارن.حالا قشر کم درآمد جامعه(مثل من!!) چه خاکی باید به سر بریزن(رس ماسه شن...)
به نظر شما با OverClocking درست میشه؟
باتشکر...

متاسفانه کارتهای سری FX مخصوصا شاهکار FX5200 اونقدر ضعیف هستن که به هیچ وجه نمیشه بازیهای جدید رو روشون اجرا کرد

تنها راه عوض کردن کارت گرافیکه ... بر فرض اگر هم اورکلاک کنی و کارتت هم زنده از زیر عمل خارج بشه نهایتا بتونی تصویر رو درست بگیری و مشکلات فریم ریت همچنان پابرجاست
تازه اونم باید روی پایین ترین حالت بازی کنی که دیگه چیزی از گرافیک بازی نمیمونه و بدتر از FPS زده میشی

در مورد خرید کارت و صبر کردن برای DX10 ...
بستگی به این داره که الان چه کارتی داشته باشید
اگه یه کارت از سری FX مثل همین 5200 دارید و در عین حال میخواید بازی هم بکنید راهی به جز تعویض کارت ندارید ... صبر کردن برای DX10 هم زیاد منطقی نیست ... چون اولا تاریخ انتشار دقیقی برای کارت مثلا 8600 مشخص نشده (مگر اینکه بخواید یه کارت High End مثه 8800 بگیرید که در اون صورت باید کلی پول خرج کنید) (البته این 8600 و 8800 که گفتم مثال بود نیاید بگید همچین کارتی نداریم !)

پیشنهاد من اینه که اگه از کارتتون راضی نیستید و اصلا نمیتونید باهاش بازی کنید و نمیخواید هم زیاد خرج کنید یه GeForce 6600 بگیرید (فک کنم الان قیمتش حدود 100 تومن باشه)
تا اومدن کارتهای DX10 کارتون رو راه میندازه و بعد میتونید با خیال راحت یه کارت خوب بگیرید

اگر هم وضع مالیتون بهتره و میتونید الان 200 تومن پول بدید و سال دیگه هم همینکارو بکنید الان یه کارت 6800GS یا 7600GT یا یه چیزی در همین حد بگیرید و تا سال آینده باهاش حال کنید
بعدشم برید سراغ کارتهای DX10
این فکر رو هم که الان یه چیزی بخرید فردا بهترش میاد رو بندازید دور ... اگه آدم بخواد اینجوری فکر کنه هیچ وقت هیچ چیزی نمیتونه بخره و اگر هم چیزی بخره دلش چرکینه

----

RANGER_NAVAL_USA

لطفا یکی از عکسهای امضاتو حذف کن ... خیلی بزرگه ;)

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,989
نام
Behzad
سلام

راست میگه بهزاد جان خوب هم گفتی ایول خوشم اومد حالا کسی نیست جواب مارو بده بابا

ایا میشه این بازی رو گرافیک Ati Radeon A9550 Ge 256 .mb Chipset Asus اجرا کرد یا نه

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
یا میشه این بازی رو گرافیک Ati Radeon A9550 Ge 256 .mb Chipset Asus اجرا کرد یا نه

اگر بتونی بازی رو اجرا کنی و تصویر رو هم درست بگیری (یعنی نصف تصویر سیاه نباشه)
اولا باید تمام جزئیات گرافیکی رو بیاری پایین
ثانیا با مشکل فریم ریت مواجه میشی

در نتیجه بازی Unplayable یا همون غیرقابل بازی کردن میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر