Ghost Recon: Advanced Warfighter

این بازی چند روز پیش بر روی کنسولهای 360 وایکس باکس عرضه و امتیاز عالی 9.2 گرفت و چند هفته دیگه بر روی پی سی و پی اس 2عرضه میشود من که بیصبرانه منتظر این بازی هستم البته با توجه به کنسل شدن شماره 2 این بازی

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
سلام.
چند دقیقه پیش نسخه DVD بازی رو ریختم و اجرا کردم.
اما مشکل اینجا بود که در بازی اصلا Texture وجود نداره.یعنی همه چیز سیاه هستش و فقط کمی دود و آسمون دیده میشه و نقاب و دست و اسلحه و اینها همگی سیاهه.
لطفا کمک کنین.
گرافیک: FX 5200 128 with last driver
باتشکر....

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط xenophile:
اینطور که پیغام میگه اینه که برنامه های اضافی رو ببند , فایل های Temp رو خالی کن و کانکشنت رو چک کن.
ولی به نظر من اشکال از ویدوزت هست . چون یکی از اقوام از Themes های Vista ریخته بود هیچ بازی ای روی سیستمش نمیومد.:cheesygri
ربطی به Themes های ویستا نداره منم همشون رو ریختم ولی مشکلی ندارم همه بازی ها هم اجرا میشه
----------------------------
آقا من هرکاری میکنم فرمانهای مربوط به Follow یا Cover کار نمیکننند یکی نیست کمک کنه؟

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
آقا من هرکاری میکنم فرمانهای مربوط به Follow یا Cover کار نمیکننند یکی نیست کمک کنه؟

من فکر میکنم باید صبر کنید یه پچ درست و حسابی واسش بیاد ! چون توی گادفادر هم همین مشکلات بود.(مثلا همون مشکلی که از ماشین پیاده نمیشد...!)که باید پچشو نصب میکردیم.

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
من فکر میکنم باید صبر کنید یه پچ درست و حسابی واسش بیاد ! چون توی گادفادر هم همین مشکلات بود.(مثلا همون مشکلی که از ماشین پیاده نمیشد...!)که باید پچشو نصب میکردیم.
اون مشکل کرک بود !
60.gif

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
خیلی می تونه از این بهتر باشه . احسان جون مدل کارت گرافیکتونو میگید ؟؟؟؟؟؟؟

سلام
فکر کنم گفت که ge force 6600 ;)

شرط میببندم با
fx5500
بیارمش بالا

اولین پست این صفحه رو بخون حرفت رو پس میگیری...

+++++++++++

احسان جان به خاطر توضیحاتت ممنون.
فقط یه سوال:
من سیستم اینه:
ge force 5700
cpu:2.4 intel
ram:512 bus400

من f.e.a.r رو با این سیستم با هر زحمتی بازی کردم ( 100% زیر 25 فریم:blushing: ) میخوام بدونم این بازی از f.e.a.r سنگین تره؟؟؟؟؟؟؟ یعنی امکانش هست منم با این سیستم در حد همین f.e.a.r بازیش کنم...

ممنون

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
شرط میببندم با
fx5500
بیارمش بالا

بالا اومدن که با 5200 هم بازی اجرا میشه
ولی مهم اینه که قابل بازی کردن باشه که با 5500 تقریبا نمیشه بازی کرد

سلام.
چند دقیقه پیش نسخه DVD بازی رو ریختم و اجرا کردم.
اما مشکل اینجا بود که در بازی اصلا Texture وجود نداره.یعنی همه چیز سیاه هستش و فقط کمی دود و آسمون دیده میشه و نقاب و دست و اسلحه و اینها همگی سیاهه.
لطفا کمک کنین.
گرافیک: FX 5200 128 with last driver
باتشکر....

با FX5200 تحت هیچ شرایطی و با هیچ تنظیماتی نمیشه این بازی رو بازی کرد
عمر FX 5200 همون موقع که اومد تموم شده بود !

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
امین fear رو میشه با کم کردن افکت ها و رزولوشن و ... رو سیستم های درپیت اجرا کرد. اما این بازی رو نه !
از COD2 با رندر DX9 سنگین تره !
65.gif

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
نوشته شده توسط SamFisher:
دوستان
من خواستم بازی رو نصب کنم
قبل از اینکه بره تو نصب این ارور رو میده مشکل چیه ؟
ُSetup has experienced an error
نمی دونم چرا برنامه installshield این بازی در نسخه CD کمی ایراد داره!!!
امید جان برای رفع این مشکل باید به:
C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Professional\RunTime
بری و فولدر 0701 رو کامل پاک کنی بعد وقتی setup بازی رو مجددا اجرا کنی مشکلی پیش نمیاد.

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,989
نام
Behzad
سلام دوستان

یعنی انقدر گرافیک این بازی بالاست که از گرافیک بازی F.E.A.R هم بالاتر بابا بیخیال

من که دارم دیوونه میشم :confused: :confused: :eek: :eek: :eek:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
خیلی می تونه از این بهتر باشه . احسان جون مدل کارت گرافیکتونو میگید ؟؟؟؟؟؟؟
مدل کارت گرافیک من 6600 معمولی هستش (که البته توی امضاء هم زدم) ولی من تحت شرایط خیلی زیاد OVERCLOCK کردمش که میشه گفت همون 6600GT
من با این CLOCK میتونم این بازی را اجرا کنم :
CORE CLOCK : 560
MEMORY CLOCK 650
=============
[QUOTE]سلام
مشکل من حل شد
مشکل از درایور گرافیک بود 84.21 رو ریختم درست شد تمام جزئیات هم بالا بردم براحتی اجرا میشه

[/QUOTE]
زودتر از این میخواستم بگم که مشکل از درایور ممکنه باشه که واقعا این درایور جدید یه نعمتیه !!! (بعضی ها میاند مسخره میکنن میگند اینم تاپیک زدن داره ؟ )

برای من هم همینطور است کار نمیکنه یا حداقل من نمیتونم باهاش کار بکنم
این مشکلی در واقع نبود که حل بشه ولی من راه درستش را پیدا کردم البته چون من اول هر بازی اول از همه تنظیمات KEY را تغییرمیدم نمیدونم بگم کدوم دکمه را باید بزنید
فقط میدونم که 2 تا دکمه برای فرمان دادن داره که یکیش فقط برای MOVE هستش و ولی اون یکی تموم فرمان ها را اجرا میکنه

بازی هم خیلی قشنگه و گرافیک بالایی داره احسان جان درموردش به طور کامل صحبت کرد پس من حرف نمیزنم
من فقط چون 2 مرحله رفتم کامل نبود توضیحاتم
در مورد درگیری ها هم نظرم تغییر کرده هرچقدر جلوتر میریم درگیری ها بیشتر میشه
ولی درجه ی سختیه بازی در حالت EASY هم دشواره
شرط میببندم با
fx5500
بیارمش بالا

به شرط درایور جدید میتونید در کمترین تنظیمات ولی 600 در 800 بازی کنید البته فکر کنم ...

احسان جان به خاطر توضیحاتت ممنون.
فقط یه سوال:
من سیستم اینه:
ge force 5700
cpu:2.4 intel
ram:512 bus400

من f.e.a.r رو با این سیستم با هر زحمتی بازی کردم ( 100% زیر 25 فریم:blushing: ) میخوام بدونم این بازی از f.e.a.r سنگین تره؟؟؟؟؟؟؟ یعنی امکانش هست منم با این سیستم در حد همین f.e.a.r بازیش کنم...

ممنون

به نظر من میتونی بازی کنی ، در ضمن فریم های F.E.A.R را نمیشه با این بازی مستقیما مقایسه کرد به این دلیل که F.E.A.R توی مکان بسته بود و با 30 فریم مشکل داشت ولی این بازی مثل BTF 2 با 25 فریم هم میشه بازی کرد البته به شرطی که فریم ها نوسان زیاد نداشته باشند
همونطور که میدونی تغییرات فریم در مقدار پایین خیلی محسوس هستش
مثلا 30 فریم از زمین تا آسمون با 25 فریم فرق میکنه با اینکه اختلافشون 5 فریم هستش پس سعی کنید فریم را به 30 برسونید اینم بگم که اول سرعت را به گرافیک ترجیه بدید ، پس چی شد؟
توی بازی هایی که فضاها وسعت زیادی داره مثل BTF 2 یا این بازی مقدار 30 فریم هم مناسبه پس فکر 60 فریم نباشید
اگر اشتباه نکنم ورژن XBOX 360 هم روی 30 فریم هستش

بازی خیلی سنگین تر از F.E.A.R هستش ، حالت فریم هاش تغرییبا در حد COD 2 در حالت DX9 ولی مقداری سنگین تر
اینا به این علت میگم که من COD 3 میانگین 35 تا 40 فریم داشتم ولی توی این بازی حدودا 30 فریم

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اوف خوب شد پس من نخریدم چون به دستگام نمیخوره شانس نداریم ها 5200 مال من
بچه ها من یکی که میگم اگر می خواید بیشتر از 100 بالا گرافیک بدید وایسید یک کمی پول جمع کنید برید یک ایکس باکس بخرید خیال خودتون رو راحت کنید

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط gamestation:
من FEAR رو با GeForce 5200 fx به راحتی اجراش کردم خیلی هم عالی بود اونم در بالاترین حالت
البته گرافیکم Asus هستش
من نیدونم چرا شما هی این بازی رو با فیر مقایسه میکنید درسته گرافیک بازی فیر سنگین تر بود ولی فیر رو میتونستید بیشتر جزئیاتش رو بیارید پایین ولی این بازی رو نمیتونید این کار رو بکنید

این مشکلی در واقع نبود که حل بشه ولی من راه درستش را پیدا کردم البته چون من اول هر بازی اول از همه تنظیمات KEY را تغییرمیدم نمیدونم بگم کدوم دکمه را باید بزنید
فقط میدونم که 2 تا دکمه برای فرمان دادن داره که یکیش فقط برای MOVE هستش و ولی اون یکی تموم فرمان ها را اجرا میکنه
احسان جان حداقل اسم اون عمل رو میگفتی یعنی اسم اون کاری که کلید رو رو گذاشتی رو بگو
نمیدونم منظورم رو فهمیدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر