Ghost Recon: Advanced Warfighter

این بازی چند روز پیش بر روی کنسولهای 360 وایکس باکس عرضه و امتیاز عالی 9.2 گرفت و چند هفته دیگه بر روی پی سی و پی اس 2عرضه میشود من که بیصبرانه منتظر این بازی هستم البته با توجه به کنسل شدن شماره 2 این بازی

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
این سیستم مورد نیاز بازی است
1.1. System Requirements

Minimum:
Processor: Intel or AMD, 2 GHz
Operating System: Windows 2000/XP
Memory: 1024 MB RAM
Disk Space: 4.5 GB
Graphics Card: 128 MB DX9.0c compatible card,
GeForce 6200 or higher
Radeon 9600 or higher
Sound Card: DirectX 9.0c compatible
CD-ROM or DVD-ROM drive : x2 read speed
DirectX Version: 9.0c
Network: High-speed modem with 64 Kbits of data transfer upload rate for a client, 512Kbits of data transfer upload rate for a server on a full game.

Recommended Configuration:
Processor: Intel or AMD 2.8 GHz
Operating System: Windows 2000/XP
Memory: 1024 MB RAM
Disk Space: 4.5 GB
Graphics Card: 256 MB DX9.0c compatible card,
Sound Card: DirectX 9.0c compatible
CD-ROM or DVD-ROM drive : x2 read speed
DirectX Version: 9.0c
Network: High-Speed Modem with 128 Kbits of data transfer upload rate for a client, 512Kbits of data transfer upload rate for a server on a full game.

Graphics Cards Supported:
Radeon 9600
Radeon 9700
Radeon 9800
Radeon X300
Radeon X600
Radeon X800
Radeon X1600
Radeon X1800
Radeon X1900

GeForce 6200
GeForce 6600
GeForce 6800
GeForce 7800

که من میتونم بگم همه اینایی که گفته رو دارم ولی چرا نیتونم بازی کنم معلوم نیست امکان داره بازی مشکل داشته باشه و با پچی که بدن درست بشه
اگه درست نمیشه پاکش کنیم خیال خودمون رو راحت کنیم

khorzo khan

کاربر سایت
Feb 1, 2006
178
نام
مهدی
فکر کنم برای اینکه بشه این بازی رو روی بهترین حالت بازی کرد باید ابر کامپوترهای ناسا رو خریداری کرد:cheesygri
اونم که دیگه قیمتی نداره مفته

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
بعضی وقتها فکر میکنم که آیا سازنده های بازی هم میتونن بازی رو روی بهترین حالت اجرا کنن؟
باید ابر کامپوترهای ناسا رو خریداری کرد
حالا چرا ناسا؟طفلک با یه کامپیوتر معمولی هم کارش راه میفته.مثل اینکه ناسلامتی برادران ژاپنی و چینیمون بازار رو در دست دارن....
میدونستین اگه این بازیها رو مکینتاش اجرا میشد حتی بازی F.e.a.r هم کم میاورد؟انصافا اونها ابر کامپیوترن.اون موقع دیگه اینهمه چونه نمیزدیم که سیستم چیه و اینها.....
پردازنده و گرافیکشون.....ووووووه!!!!!
باشتکر....

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
بابا اینا همش علائمه اینه که دیگه باید کم کم سیستمهاتونو بفرسید هوا... !اونایی هم که Series6 دارن زیاد خوشحال نباشن (اولیش خودم :cheesygrin:) باید به زور هم که شده برید Series 7 بردارید.! حالا چجوری میخواید Crysis رو بازی کنید با این وضعیتی که ماها داریم فکر نکنم حتی بتونیم رنگ این بازی رو ببینیم...:neutral:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,989
نام
Behzad
اینطوری که باشه باید بریم یک کارت غول بخریم دیگه مشکلی نداشته باشیم نه مثل Ati Radeon X1900 Xt بخریم دیگه باهیچ بازی مشکل نداشته باشیم با این هم بازی که میدن بیرو ن چپ و راست گرافیک ها رو می برند بالا مجبوریم گرافیکهامون به بریم بالا کاره دیگه ای نمیشه کرد

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
من بازیه Ghost Recon :aw را گرفتم نصبش کردم مرحله ی دوم هستم
اول از همه یک مشکل دارم اینه که فرمانهای مربوط به Follow یا Cover یا ... عملا کار نمیکنه و فقط فرمان Move کار میکنه هر کاریش هم کردم درست نشد
این از این
==========
در مورد گرافیک بازی
گرافیکش نسبت به حجم زیادی که Map ها داره خیلی خوب کار شده ولی اگر بخواد با بازی های جدیدی که در مکان های بسته هستند مستقیما مقایسه بشه گرافیکش کم میاره
که قطعا هیچ موقع این 2 مورد متفاوت را نمیاند با هم مستقیم مقایسه کنند
میشه گرافیک این بازی را با BTF2 یا COD 2 مقایسه کرد
در نتیجه گرافیک عالی هستش
ولی مثلا یه عیبی که من دیدم این بوده که لب کارکتور ها هنگام صحبت کردم تکون نمیخوره
در موردکیفیت اجرای بازی روی سیستم های خانگی هم :
من با کارت گرافیک 6600 فوق آورکلاک شده (که تغرییبا به اندازه ی 6600gt جواب داده بهم)
در حالت Auto Detect که گذاشتم تموم گزینه ها در حالت بالاترین قرار گرفت
به جز Res که در تفکیک 600 در 800 بود
در مکان های باز مقدار فریم به 28 میرسید(مینیمم فریمی که دارم)
در مکان های معمولی با عمق تصویر نه چندان زیاد روی 45 بود
ولی در کل 60 در صد بازی فریم روی 30 بود و کاملا قابل بازی
اگر رزلوشن را در بالا ترین مقدار یعنی 1024 در 1280 میزاشتم در مکان های باز مقدار 14 فریم و در مکان باز 16 فریم !!!
در واقع کسانی که کارت گرافیک 6600 و 6600gtدارند میتونند با بالا ترین تنظیمات ولی تفکیک 600 در 800 به راحتی با کنند
یه چیزی را هم بگم اجرای این بازی تقریبا به سنگینیه COD 2 در حالت DX9 هستش
یعنی کسانی که میخواند ببینند که میتونند این بازی را با چه فریمی اجرا کنند
میتونند برگردند به گذشته ببینند که COD 2 را در حالت DX9 با چه مقدار فریمی اجرا میکردند البته یک مقداری سنگین تر
ولی در مورد رم من فکر میکنم یک رم 512 خوب میتونه کافی باشه که بتونید در بالاترین تنظیمات بازی کرد
========================
ولی در مورد جذابیت :
تا اینجای کار چیزی نداشته که منا پای Pc میخکوب کنه ، یک محیط خیلی آروم که شاید یک درگیریه ی گروهیه غیر منتظره میتونست چاشنیش باشه ولی خوب در گیری ها را به اینجای کار خیلی زود تموم میشه و دوباره باید به پرسه زدن توی شهر ادامه بدیم
نشونه گیری ها و Shooting بازی منا یاد Delta Force میندازه که 80% بازی از فواصل دور بود
سیستم فرمانگیری خیلی آسون در نظر گرفته شده و این یک نکته ی مثبت هستش
از کل تا اینجای کار خیلی جذابیت برام نداشته ولی خسته
کننده هم نبوده

در مورد فیزیک بازی هم یک چیزه خیلی جالب دیدم این بود که به طور مثال اگر سطح یک ماشین تیر بزنید مثلا به در تیر بزنید بعد از چند بار تیر زدند در از بدنه جدا میشه
و اما نو آوری ها :
استفاده از سیستم دوربین ماهواره ای که تا فواصل تقریبا نزدیک از زمین میشه به صورت عمودی تصاویر را به صورت Real-time مشاهده کنیم که این تکنیک چند کاربرد متفاوت داره
کاربرد 1: که خیلی ساده هستش و کاملا مشخص ،میشه نفرات دشمن را از این طیق محل یابی کرد
کاربر 2: مربوط میشه به تاکتیک تیمی که میتوان به مسیر اعضای تیم جهت بدیم که این میتونه بایک حرکت واحد انجام بگیره
و یا اینکه میشه اون مسیر را به چند حرکت تقسیم کنیم که اون فرد ابتدا به نقطه ی 1 رفته و بعد به نقطه ی 2 و به همین ترتیب به نقاط بعدی
تا اینجای کار من تنها نو آوری که دیدم این بوده
البته این که بتونیم از طریق منبع دید افراد گروه هم استفاده کنیم قبلا در بازی های دیگه مثل S.w.a.t بود فقط توی این بازی میتونیم به صورت Full Screen ببینیم
البته نمیشه با 2 مرحله در مورد این بازی قضاوت کرد
این پیشنمایش یا تفسیر بازی نبود این فقط نگاه من در ابتدا به این بازی هستش
بعدا کسی نیاد شاکی بشه بگه ...

GRAW20060502001519261146438814.jpg

GRAW20060502013214891146439223.jpg

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
منم اين بازي رو گرفتم دو مرحله ازش رفتم تنها مشكل همينه كه خيلي افت فريم داره ولي بازيش واقعا جذابه يوبي سافت مثل هميشه تركونده

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
مشکل من حل شد
مشکل از درایور گرافیک بود 84.21 رو ریختم درست شد تمام جزئیات هم بالا بردم براحتی اجرا میشه

Code:
اول از همه یک مشکل دارم اینه که فرمانهای مربوط به Follow یا Cover یا ... عملا کار نمیکنه و فقط فرمان Move کار میکنه هر کاریش هم کردم درست نشد
برای من هم همینطور است کار نمیکنه یا حداقل من نمیتونم باهاش کار بکنم

در حالت Auto Detect که گذاشتم تموم گزینه ها در حالت بالاترین قرار گرفت
به جز Res که در تفکیک 600 در 800 بود
برای من هم همینطوری است ولی من خودم رزولیشن رو رو 1024 در 768 میزام راحت میتونم بازی کنم فقط بعضی جاها مشکل داره اونم خیلی کم
Video Card : Nvidia Corp GeForce Nx6600Td-256mb(msi)-Pci Exp
در کل براحتی میتونم بازی رو اجرا کنم
بازی هم خیلی قشنگه و گرافیک بالایی داره احسان جان درموردش به طور کامل صحبت کرد پس من حرف نمیزنم

آخرین ویرایش:

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
اینطور که پیغام میگه اینه که برنامه های اضافی رو ببند , فایل های Temp رو خالی کن و کانکشنت رو چک کن.
ولی به نظر من اشکال از ویدوزت هست . چون یکی از اقوام از Themes های Vista ریخته بود هیچ بازی ای روی سیستمش نمیومد.:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر