GeoHot برای فیس بوک کار میکند..!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,114
نام
محمد امین
20635_GeoHot_Talking.jpg

George Hotz یا همون "GeoHot" که حالا 22 سال دارد گفته است که از تاریخ 9 May دارد برای شبکه اجتماعی فیس بوک کار میکند..!
این هکر معروف که سابقه هک PS3 و iPhone را در کارنامه دارد بارها توسط این شرکتها به دادگاه کشانده شده و در بار اول دادگاه اقدام "GeoHot" را در رابطه با جیلبریک iPhone را قانونی دانسته بود ولی در دادگاه دوم که سونی بر علیه او ترتیب داده بود مجرم شناخته شده
فیس بوک قبلا نیز سابقه به خدمت گرفتن هکر ها را دارد و Sean Parke موسس Napster و Chris Putnam کسی که پروفایل افراد در فیس بوک را هک میکرده استخدام کرده است..

منبع

• Like
Reactions: raya2

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
یعنی شما منکر این هستی که یه همچین آدمی نابغه هست ؟

البته حق باشماست , شما نابغه تری .
در اینکه من نابغه ام شکی نیست.
چون من نمیام برا یه شرکت با یه شعر رپ مسخره و دزدی جولان بدم.و صد البته سر خصومت شخصی با یک شخص.تهدید به هکش نمیکنم،همینطور دزدی رو رواج نمیدم;)
فقط همین تو کف هک Ps3 بودن همه چیزای دیگشون رو اریجینال می خردین که حالا مثلا با این جئوهاتز دیگه حقوق ناشر ها سرمایشون به گل نشست ؟ :d
ربطی به سرمایش نداره پوریا:d انسانی که عقل تو سرش باشه،قانون منده.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
جئوهاتز خصومت شخصی ای با سونی نداشت تا اونجایی که من می دونم :d بعدشم آقای نابغه علی جون ، همین ویندوزی که الان داری باهاش تو BC جولان می دی ( :d ) کپیه رفیق :d
حرکت سونی علیه جئوهاتز عملا ضربه ای به خودش بود که نتیجش رو هم دید ! استخدام کردن این بشر سونی رو برشکست نمی کرد با نهایت ماهی 2000 دلار حقوق ! اول اخر همه چی هک میشه ! همون طوری که X360 , psp ps2 , iphone ........ هک شد ! ولی هیچکی همچین برنامه ای که سونی با هم هک پیاده کرد رو انجام نداد !! الان سونی اگه اتکاش به فریمور 3.66 ـه اینم هک می شه ! همون طور که یه ادم ساختتش یه ادم دیگه هم هکش می کنه !! کسی هم که دنبال آنلاین باشه هک نمی کنه و طرف سونی میمونه خود تو :d

• Like
Reactions: S0HEIL

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,961
نام
فرهاد
البته هنوز دقیق مشخص نیست کارش چی هست اونجا ! و هنوز هم به طور رسمی FB بیانه ای را در مورد این کار ارائه نکرده ولی خوب سخنگوی FB تایید کرده .
احتمالا اموزش رایگان هک و یا اموزش هک Twitter رو برپا میکنن :d

آخرین ویرایش:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
بعدشم آقای نابغه علی جون ، همین ویندوزی که الان داری باهاش تو BC جولان می دی ( :d ) کپیه رفیق :d
ـه مردک من عکس ویندوزمو تو آلبوم اون ور گذاشته بودم!:|:d
ایشون در مود Burners Gonna Burn به سر میبردند و در نهایت یکم جفت طرف اذیت شدن.ولی خب ایشون حقش نیست که آزاد بچرخه و امنیت مردم رو به خطر بندازه.
سونی هم لابد نمیخواسته که این کنسولش،مث بقیه کنسولاش که خودش هکراش رو استخدام کرد،هک بشه که دست زد به این کار.
من ادعای اوریجینال خوری ندارم.چون خیلی چیزام کپیه.ولی اینکه بخوام خودمو گول بزنم بگم آره چون این هک شده لابد خدا خواسته،منم میرم بازی کپی میگیرم.دیگه نمیگم سونی shr3d شد سر ایشون که حقشو پس بگیره تا نزاره فریمورای بعدیش هک بشه که.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
خوب بله هیچ شرکتی دلش نمی خواد کنسولش هک شه و از سودش هک شه . هک فریمور های بعدی هم سونی چه بخواد چه نخواد هک می شه ! ضمن اینکه سونی با اینکار خسارت دید ( هک PSN ) !

در این مورد :
ایشون در مود Burners Gonna Burn به سر میبردند و در نهایت یکم جفت طرف اذیت شدن.ولی خب ایشون حقش نیست که آزاد بچرخه و امنیت مردم رو به خطر بندازه.

خیلی چیزا حق خیلی ها نیست ! انانیماس قبل هک PSN چندین تا اطلاعیه داد که بیخیال هکر ها شید ! این خود سونی بود که امنیت لازم رو نداشت و تحدید ها رو الکی گرفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر