Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
من یلان بگیرم میرم تو سیو برای اناهیتا 😂😂😂😂😂

البته احتمال سینیورا ساما هم هست
۔۔۔۔۔۔۔‌‌

اونقدرها هم خوب نیست :D کازوها بیشتر به کار میاد :D

بووو، بووو👎👎😅

خیلیم خوبه ، ولی بازم بستگی داره چه نیازی داشته باشی ، Dps , ساب ، یا ساپورت

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
من یلان بگیرم میرم تو سیو برای اناهیتا 😂😂😂😂😂

البته احتمال سینیورا ساما هم هست
۔۔۔۔۔۔۔‌‌

بووو، بووو👎👎😅

1.png
اینا دارو ندار منه :))

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,455
نام
مسلم
بووو، بووو👎👎😅

من دارم سعی میکنم جلوی وسوسه شدنش رو بگیرم، حالا اگه گذاشتین :))
View attachment 245263
این علاقه وافر تو به عدد 9 از کجا نشئت میگیره؟ :-" :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
View attachment 245263

یه جوری گفتی گفتی دار و ندار گفتم الان یه یه چی چی و دیلوک و ایاکا میبینم فقط ، تو که بیشتر از من ۵ داری 😂

dps دیگه زیادی داری ، ساب هم دو دوتا داری (رایدن و مونا) همون ساپورت بگیر

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
من دارم سعی میکنم جلوی وسوسه شدنش رو بگیرم، حالا اگه گذاشتین :))

این علاقه وافر تو به عدد 9 از کجا نشئت میگیره؟ :-" :D
در مورد قسمت اول : درود بر شرفت :x

در مورد قسمت دو : >:)>:)>:)
کلا یدونه لول آخرو میزارم بچه ها خودشون بگیرن از دیلی و باس ها، حیف بوکه 🤣
یه جوری گفتی گفتی دار و ندار گفتم الان یه یه چی چی و دیلوک و ایاکا میبینم فقط ، تو که بیشتر از من ۵ داری 😂

dps دیگه زیادی داری ، ساب هم دو دوتا داری (رایدن و مونا) همون ساپورت بگیر
من فقط 5ستاره میگیرم هنوز به مرحله کانس نرسیدن جز چی چی و کچینگ :))
انصافا هنوز نه ریزور دارم نه دیلوک :)) :)) :))
اوکی پس انشالله وعده ما بنر های آیاتو+کازوها

آخرین ویرایش:

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
تو سایت hoyolab خودش کانس رو برا هر کاراکتر نشون میده.
View attachment 245281
ا نمیدونستم،سپاس ^:)^^:)^^:)^
چقدر مثل همیم فقط یه ریزور،ونتی و گانیو متفاوتیم.
من گانیو اسکیپ کردم برا یائه و کازوها،الان یائه اسکیپ شد برا آیاتو و کازوها :)):))

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
کوکومی ، رایدن، یائه داشته باشی ، بازی اوتو مود میشه😂😂😂 به خدا
انصافا در حق کوکومی اجحاف شده :D موقعی که اومد یه جوری در موردش حرف میزدن انگار چی چی ازش بهتره. واقعا کاراکتر خوبیه.

نسبت هات خوبه، منظورم از EM و ER هم هست. ست چی گذاشتی و کاتالیست چی دستشه؟:D
2تا شیمناوا و 2تا Severed Fate. از ثاندرینگ هیچی ندارم چون اولین کاراکتر الکترویی که واقعا بیلد کردم شوگان بود :Shifty: وگرنه 2تاش گزینه خوبی بود. المنتال مستری زیادش هم به خاطر اینه که فعلا ساعت المنتال مستری گذاشتم چون تقریبا همه ساعت های اتک ـم واقعا فاجعه تشریف دارن 8-|

کاتالیستش Widsith ـه و به نظرم سلاح خیلی خوبیه واسه یاعه، علاوه بر کریت دمج زیادی که اضافه میکنه هر کدوم از باف هاش که فعال بشن به درد یاعه میخوره.

منو باز وسوسه نکنین برا یائه‌، بخدا من ویش ندارم آیاتو و کازوهاهم میخوام.
چرابامن اینکارومیکنین، چرا آخه، چرااااااااا :-w :-SS~X(
اگه قرار باشه مقایسه کنیم به نظرم کازوها خیلی کاربردی تره و تو تیم های بیشتری جا میگیره. البته اگه برای تیم ساختن ویش میزنید و ملاک وایفو بودن نباشه :Shifty: :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
این کوئست رایدن رسما گوتی کاتندر بود بود^:)^ سنگ تموم گذاشته بودن سرش ، پشم بود یا اشک؟ که لحظه به لحظه اش میریخت😭😭😭😱😱😱

واقعا بازی سراغ دارید همچین سایدکوئست هایی داشته باشه @-)=D>

۲۰۲۲۰۲۱۹_۰۰۳۵۲۱.jpg
:((:((:((

اونجا که رفتیم بند وبساط چایی رو برای عمو فرویاما بیاریم با خودم گفتم انقدر دووم میاره که برگردیم ۔۔۔ اما فکر کردم دیگه انقدر هم نویسنده های گنشین افسرده نیست ۔۔۔۔۔۔😭😭😭

اون اگاهی ماکوتو ، اون نما از ساخت و ساز اینازوما ، ایده دانه با اون شکلی که نمایش دادن ، لحظه به لحظه اش wow بود👹💀

۲۰۲۲۰۲۱۹_۰۳۵۲۲۳.jpg

این صحنه رو که دیدم گفتم چه جالب الان شوگان میتونه به عنوان یه موجودیت مستقل و با اراده جای خالی خواهرش رو پر کنه [-o<8->😍

چند ثانیه بعد با دو تا شات زیبا خودشون رفتن سر اصل مطلب

۲۰۲۲۰۲۱۹_۰۳۵۰۳۸.jpg
۲۰۲۲۰۲۱۹_۰۳۵۱۱۷.jpg

با این تفاوت که ei الان شد ماکوتو ، شوگان شد ei 😂😂😂😂😅😢

فقط چرا مخلوق ei از خودش قویتره ، چرا واقعا؟؟؟؟

خلاصه هر چقدر از خوبی این کوئست بگم کم گفتم

قشنگ یادم انداخت چرا هفته های اول انقدر مجذوب این بازی و دنیاش شده بودم و چرا یک سال و نیمه هر چقدر زور میزنم نمیتونم ترکش کنم 😍

۔۔۔۔۔۔۔
اما برام سوال شد که بر خلاف مونداستت و لیو ، حتی انگار نه انگار که اتفاق خاصی تو اون فاجعه براشون پیش اومده باشه ، اینازوما دچار این تراژدی شده و این همه چیز از دست داده 😭 رسما کشور از بین رفته بوده

حالا سومرو هم یکی دیگه از کشور هایی که خداش رو تو اون جنگ از دست داده باید ببینیم چه تاثیری روی سومرو داشته .

حالا برام جالبه این همه مصیبت بر سر ei اومد فقط دچار افسردگی و استیصال شده بود ، کنجکاوم چه بر سر tsaritsa اومده که با این جدیت به دنبال انتقام و به زیر کشیدن سلستیاست 😅😅😭😭

هر چند من هنوزم معتقدم کرم از خود khaenri'ah بوده ، اون همه سلاح و جنگ افزار رو که برای قشنگی نساخته بودن ، بعدم که معلوم نیست چی داشتن میساختن که زد همشون رو مانستر کرد 😰😰😱😐
رسما خدایان مجبور شدن که بر علیهشون اقدام کنن

حالا یه تئوری به ذهنم رسید بر خلاف لومینه ( همینی که هست ، میخواستید اشتباه انتخاب نکنید😂) که داره پیشرفت و صلح رو به کشور ها و تایوت میاره ، ۵۰۰ سال پیش ایثر این دنیا رو به اشوب و هرج و مرج و جنگ کشونده 😈😈😏😱

اما در نهایت امیدوارم با این کوئست اونایی تو ردیت و اینور و اونور نق میزدن اینازوما فلان ، داستانش فلان بود ، در حد لیو و مونداستت نبود و بلاح بلاح ، سکوت اختیار کنن....
۔۔۔۔۔۔۔

روزی روزگاری در اینازوما
۲۰۲۲۰۲۱۹_۰۳۵۵۳۸.jpg
۲۰۲۲۰۲۱۹_۰۳۵۴۵۸.jpg

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,455
نام
مسلم
hyzf4zk9uli81.jpg

روش درست کمان دست گرفتن رو باید از گانیو یاد بگیرن:D

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
این کوئست رایدن رسما گوتی کاتندر بود بود^:)^ سنگ تموم گذاشته بودن سرش ، پشم بود یا اشک؟ که لحظه به لحظه اش میریخت😭😭😭😱😱😱

واقعا بازی سراغ دارید همچین سایدکوئست هایی داشته باشه @-)=D>

View attachment 245313
:((:((:((

اونجا که رفتیم بند وبساط چایی رو برای عمو فرویاما بیاریم با خودم گفتم انقدر دووم میاره که برگردیم ۔۔۔ اما فکر کردم دیگه انقدر هم نویسنده های گنشین افسرده نیست ۔۔۔۔۔۔😭😭😭

اون اگاهی ماکوتو ، اون نما از ساخت و ساز اینازوما ، ایده دانه با اون شکلی که نمایش دادن ، لحظه به لحظه اش wow بود👹💀

View attachment 245314

این صحنه رو که دیدم گفتم چه جالب الان شوگان میتونه به عنوان یه موجودیت مستقل و با اراده جای خالی خواهرش رو پر کنه [-o<8->😍

چند ثانیه بعد با دو تا شات زیبا خودشون رفتن سر اصل مطلب

View attachment 245315
View attachment 245316

با این تفاوت که ei الان شد ماکوتو ، شوگان شد ei 😂😂😂😂😅😢

فقط چرا مخلوق ei از خودش قویتره ، چرا واقعا؟؟؟؟

خلاصه هر چقدر از خوبی این کوئست بگم کم گفتم

قشنگ یادم انداخت چرا هفته های اول انقدر مجذوب این بازی و دنیاش شده بودم و چرا یک سال و نیمه هر چقدر زور میزنم نمیتونم ترکش کنم 😍

۔۔۔۔۔۔۔
اما برام سوال شد که بر خلاف مونداستت و لیو ، حتی انگار نه انگار که اتفاق خاصی تو اون فاجعه براشون پیش اومده باشه ، اینازوما دچار این تراژدی شده و این همه چیز از دست داده 😭 رسما کشور از بین رفته بوده

حالا سومرو هم یکی دیگه از کشور هایی که خداش رو تو اون جنگ از دست داده باید ببینیم چه تاثیری روی سومرو داشته .

حالا برام جالبه این همه مصیبت بر سر ei اومد فقط دچار افسردگی و استیصال شده بود ، کنجکاوم چه بر سر tsaritsa اومده که با این جدیت به دنبال انتقام و به زیر کشیدن سلستیاست 😅😅😭😭

هر چند من هنوزم معتقدم کرم از خود khaenri'ah بوده ، اون همه سلاح و جنگ افزار رو که برای قشنگی نساخته بودن ، بعدم که معلوم نیست چی داشتن میساختن که زد همشون رو مانستر کرد 😰😰😱😐
رسما خدایان مجبور شدن که بر علیهشون اقدام کنن

حالا یه تئوری به ذهنم رسید بر خلاف لومینه ( همینی که هست ، میخواستید اشتباه انتخاب نکنید😂) که داره پیشرفت و صلح رو به کشور ها و تایوت میاره ، ۵۰۰ سال پیش ایثر این دنیا رو به اشوب و هرج و مرج و جنگ کشونده 😈😈😏😱

اما در نهایت امیدوارم با این کوئست اونایی تو ردیت و اینور و اونور نق میزدن اینازوما فلان ، داستانش فلان بود ، در حد لیو و مونداستت نبود و بلاح بلاح ، سکوت اختیار کنن....
۔۔۔۔۔۔۔

روزی روزگاری در اینازوما
View attachment 245317
View attachment 245318
اره داستان اینسری خیلی جالبه خیلی
ولی اولا این لومینه(نه ایثر) هست که گندزده به این دنیا توی بتل پس که داستانش داره قشنگ اسپویل میکنه برات.
و دوما این غذای روز مبادا پایمون جونی ازاینی که میبینین خیلی بزرگتره همون مثل فلفل نبین چه ریزه یا این نصفش تو زمینه دقیقا برااین بی وجدان صدق میکنه بزارین حافظشو یادش بیاد 🤣
خانریاه هم جریانتی داره که چرا رفتن دنبال اینکارا و چراشورش کردن، جریان عشقیه حالا ببینین کی گفتم😜
بوب رو مقایسه کن:))=))
ای تو روحت توهم دقیقا به همین توجه کردی =)) :-bd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر