Gears of War Ultimate Edition l PC

nv5x9jajcujnlmxyjss3.jpg

درود

شاید خیلی از PC-Gamer ها منتظر بودن تا یبار دیگه نسخه ی اورجینال Gears of war رو که سال 2007 برای PC منتشر شده بود رو بصورت بروز شده و با کیفیتی به مراتب بهتر تجربه کنن که این امکان براشون بزودی محقق خواهد شد .

autwo0e8ance6dm8rq49.png

این چهره Rod fergusson در نمایشگاه E3 و در غرفه ی AMD ( خدا عمرش بده :d ) خبر از انتشار نسخه Ultimate Edition عنوان فوق العاده محبوب Gears of war داد . بازی بصورت کامل از DX 12 پشتیبانی و همچنین میتونید با دقت تصویر 4k و فریم ریت آنلاک از بازی به بهترین شکل ممکن لذت ببرید .

آپدیت : ایشون همچین به تمجدید از نسخه ی PC پرداختن و در رابطه با نسخه ی اصلی که سال 2007 روی PC پورت شد به Nvidia گفت : gears 1 که ما سال 2007 برای PC عرضه کردیم یه پورت ساده از Xbox 360 بود . اتفاقی که برای ultimate edition رخ نخواهد داد . این یک پورت مستقیم نخواهد بود . هیجان انگیز بنظر میرسه وقتی از تمام قدرت و امکانات PC برای این نسخه استفاده کنیم ( res 4k / 12 dx و...) .
همچنین پشتیبانی از هر دو گزینه ی ( Msaa و FXaa ) در تنظیمات گرافیکی و Benchmark از دیگر قابلیتهای بازی هستش که بتازگی منتشر شده . نسخه ی PC عنوان Gears of war: Ultimate edition در 3 ماهه ی اول سال 2016 بصورت انحصاری برای دارندگان ویندوز 10 عرضه خواهد شد .

سیستم پیشنهادی منتشر شده :

hbzkvuce208c3uy0q7a7.jpg

تصاویر منتشر شده از نسخه ی PC :

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: noorihamid99

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
سلام
دوست عزیز بی زحمت چند تا سوال داشتم
1.من الان بیلد ویندوزم رو میزنه 10240 که تازه هم آپدیت شده..حالا این بیلد 1511 که میگید رو چطوری باید بهش دست پیدا کنیم؟آیا باید از اول یه ویندوز جدید نصب کنم؟
2.ویندوز را اگر کرک کنم برای خرید بازی از استور و سپس نصب آن مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟؟
3.دیتای بازی رو از اینجا دانلود کنم مشکلی نداره؟
4.با پاورشل چطوری میشه نصب کرد؟
ممنون میشم همه را جواب بدید@};-@};-

سلام دوست عزیز
پیشنهاد من اینه که شما ویندوز رو از اول نصب کنین و به صورت قانونی از طریق اسکایپ فعال کنین و اصلا کرک رو پیشنهاد نمیدم چون نه میتونید ویندوز رو آپ کنید هم یه سری مشکلات پیش میاد.از لینک زیر جدیدترین نسخه ویندوز رو نصب کنید
Windows 10 Pro AIO February 2016 ویندوز 10
دیتای بازی رو بهتره از لینکی که دادم دان کنید چون لینک از خود استور مایکروسافت بیرون کشیدم

قبل از نصب بازی با پاورشل باید برید به آدرس Update&Security توی کنترل پنل For developers و بعدم گزینه Developer mode رو فعال کنید
شما عبارت Powershell رو توی ویندوز سرچ کنید آیکونش میاد بالا اجراش کنید یه محیط مانند Ms-Dos میاد بالا.عبارت (add-appxpackage) بدون پرانتز ها رو وارد میکنید یه فاصله میدیم بعدش فایل دانلود شده با پسوند APPX رو اونجا درگ ان دراپ میکنید و آدرسش میاد جلوش
یه اینتر میزنید و بازی شروع میکنه به نصب شدن و وقتی نصب تموم شد شروع میکنید بازی کردن

- - -ویرایش - - -

1511 میشه بیلد 10586. همون ویندوز آپدیت باید دانلودش کنه که البته کل ستاپ ویندوز رو دانلود میکنه یا از سایت ماکرو فایل iso رو می تونید دانلود کنید. https://www.microsoft.com/en-us/software-download/techbench

تا آپگرید از ویندوز 7/8 مجانی هست از فرصت استفاده کنید. فقط باید یکبار باید win7 رو نصب کنید تا یک فایل لایسنس رو برای کامپیوترتون ایجاد کنه. با این فایل راحت win10 اکتیو میشه.

دوست عزیز پیشنهاد من نصب از اول ویندوز 10 فقط نسخه Pro و فعال سازی از طریق اسکایپ هست که کاملا قانونی هست .من خودم اینکارو انجام دادم و ویندوز واقعا پر سرعت و خوبه

- - -ویرایش - - -

مرسی از راهنماییتون
اگه 4G ایرانسل تو منطقتون هست و گوشی یا مودم 4G ساپورت هم دارین می تونین با سرعت ناقابل 6MB/S دانلود داشته باشید

دوست عزیز من هم گوشیم 4G ساپورت میکنه هم توی منطقه 4G داریم
ولی آیا ایرانسل تعرفه نامحدودی چیزی داره؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
بله دوم یعنی چی ؟:d یعنی میشه روی دو کامیوتر استفاده کرد یا مشکل داره این جریان؟

می شه استفاده کرد
اگر اشتباه نکنم تا 10 تا Device (کلا PC و XONE و Windows Phone) می تونید با یه دونه اکانتتون لاگین کنید

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
سلام دوست عزیز
پیشنهاد من اینه که شما ویندوز رو از اول نصب کنین و به صورت قانونی از طریق اسکایپ فعال کنین و اصلا کرک رو پیشنهاد نمیدم چون نه میتونید ویندوز رو آپ کنید هم یه سری مشکلات پیش میاد.از لینک زیر جدیدترین نسخه ویندوز رو نصب کنید
Windows 10 Pro AIO February 2016 ویندوز 10
دیتای بازی رو بهتره از لینکی که دادم دان کنید چون لینک از خود استور مایکروسافت بیرون کشیدم

قبل از نصب بازی با پاورشل باید برید به آدرس Update&Security توی کنترل پنل For developers و بعدم گزینه Developer mode رو فعال کنید
شما عبارت Powershell رو توی ویندوز سرچ کنید آیکونش میاد بالا اجراش کنید یه محیط مانند Ms-Dos میاد بالا.عبارت (add-appxpackage) بدون پرانتز ها رو وارد میکنید یه فاصله میدیم بعدش فایل دانلود شده با پسوند APPX رو اونجا درگ ان دراپ میکنید و آدرسش میاد جلوش
یه اینتر میزنید و بازی شروع میکنه به نصب شدن و وقتی نصب تموم شد شروع میکنید بازی کردن

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز پیشنهاد من نصب از اول ویندوز 10 فقط نسخه Pro و فعال سازی از طریق اسکایپ هست که کاملا قانونی هست .من خودم اینکارو انجام دادم و ویندوز واقعا پر سرعت و خوبه

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز من هم گوشیم 4G ساپورت میکنه هم توی منطقه 4G داریم

درود
بسته نامحدود ساعتی داره ایرانسل مثلا 3 ساعته 2 تا 8 صبح دو تومن! اگه سرعتتون خوب باشه ارزش خرید داره! لیست بسته ها رو از اینجا ببین!
در مورد ویندوز فکر نمیکنم کرک شده مشکلی داشته باشه! چون خودم با کرک فعال کردم و اپدیت ها هم فعاله و هم از استور خرید داشتم به راحتی! ;)

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4

تا همین 1ماه پیش تعرفه های فوق خفنی داشت ک فهمیدن دارن ضرر میکنن کلا کنسلش کردن -___-
از 2بامداد تا 6صب 2تومن = 20G حجم دانلود
از 6صب تا 12ظهر 1تومن = 5گیگ حجم دانلود
الان نامحدود ساعتی گذاشته ک همچین چنگی ب دل نمیزنه!

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra
1511 میشه بیلد 10586. همون ویندوز آپدیت باید دانلودش کنه که البته کل ستاپ ویندوز رو دانلود میکنه یا از سایت ماکرو فایل iso رو می تونید دانلود کنید. https://www.microsoft.com/en-us/software-download/techbench

تا آپگرید از ویندوز 7/8 مجانی هست از فرصت استفاده کنید. فقط باید یکبار باید win7 رو نصب کنید تا یک فایل لایسنس رو برای کامپیوترتون ایجاد کنه. با این فایل راحت win10 اکتیو میشه.
برای ویندوز من 10240 بیلد هست مشکلی داره؟‌برای خرید این بازی حتما باید ویندوز اورج داشته باشیم؟

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
دوستان من کردیت کارت روس دارم میتونم بازی رو از فروشگاه روسیه تهیه کنم. بنظرتون این کار رو انجام بدم؟ زبانش توی توضیحات بنظر میرسه انگلیسی هم داره.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
دوستان من کردیت کارت روس دارم میتونم بازی رو از فروشگاه روسیه تهیه کنم. بنظرتون این کار رو انجام بدم؟ زبانش توی توضیحات بنظر میرسه انگلیسی هم داره.

بله میتونی دوست عزیز و فک کنم انگلیسی هم داره فقط باید قند شکن روسی هم داشته باشی

- - -ویرایش - - -

برای ویندوز من 10240 بیلد هست مشکلی داره؟‌برای خرید این بازی حتما باید ویندوز اورج داشته باشیم؟

اوریج باشه یا نه فرقی نمیکنه ولی روی بیلد شما جواب نمیده متاسفانه و وقتی میرید توی استور که خرید کنین میگه این بازی با دستگاه شما سازگار نیست!شما میتونی یه بیلد بالاتر نصب کنی یا کرکی یا اوریج

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
بله میتونی دوست عزیز و فک کنم انگلیسی هم داره فقط باید قند شکن روسی هم داشته باشی

- - -ویرایش - - -

اوریج باشه یا نه فرقی نمیکنه ولی روی بیلد شما جواب نمیده متاسفانه و وقتی میرید توی استور که خرید کنین میگه این بازی با دستگاه شما سازگار نیست!شما میتونی یه بیلد بالاتر نصب کنی یا کرکی یا اوریج
برای دانلود که کلا با ای پی ایران نمیشه. ولی ip روسیه هم دارم . برای پلی گیم چی؟؟؟

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
من هم بازی رو از استور خریدم. ( با گیفت کارت ) ، فقط یک سوال از دوستانی که بازی رو نصب کردن دارم ، امکانش هست که بازی رو در درایوی به جز C ( درایور ویندوز ) نصب کرد ؟

پ.ن : حیف که اکانت مایکروسافت مثل استیم قابلیت تبدیل واحد پولی رو نداره! ( بازی روی رجیون هند ، حدود 10 دلاره )

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
من هم بازی رو از استور خریدم. ( با گیفت کارت ) ، فقط یک سوال از دوستانی که بازی رو نصب کردن دارم ، امکانش هست که بازی رو در درایوی به جز C ( درایور ویندوز ) نصب کرد ؟

پ.ن : حیف که اکانت مایکروسافت مثل استیم قابلیت تبدیل واحد پولی رو نداره! ( بازی روی رجیون هند ، حدود 10 دلاره )
بله می شه
Let me google that for you

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad

این روش که کاملا واضحه ! منظور زمانی هست که می خواهم فایل های APPX. مربوط به بازی رو از طریق Powershell نصب کنم.( مثلا میخواهم توی این آدرس نصب بشه : G:\Games\Gears of War Ultimate Edition )

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra

- - -ویرایش - - -

میتونید توضیح بدید چطوری بیلد بالاتر نصب کنم؟ تو رو خدا نگین ویندوز جدید غوض کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر