Gears of War Ultimate Edition l PC

nv5x9jajcujnlmxyjss3.jpg

درود

شاید خیلی از PC-Gamer ها منتظر بودن تا یبار دیگه نسخه ی اورجینال Gears of war رو که سال 2007 برای PC منتشر شده بود رو بصورت بروز شده و با کیفیتی به مراتب بهتر تجربه کنن که این امکان براشون بزودی محقق خواهد شد .

autwo0e8ance6dm8rq49.png

این چهره Rod fergusson در نمایشگاه E3 و در غرفه ی AMD ( خدا عمرش بده :d ) خبر از انتشار نسخه Ultimate Edition عنوان فوق العاده محبوب Gears of war داد . بازی بصورت کامل از DX 12 پشتیبانی و همچنین میتونید با دقت تصویر 4k و فریم ریت آنلاک از بازی به بهترین شکل ممکن لذت ببرید .

آپدیت : ایشون همچین به تمجدید از نسخه ی PC پرداختن و در رابطه با نسخه ی اصلی که سال 2007 روی PC پورت شد به Nvidia گفت : gears 1 که ما سال 2007 برای PC عرضه کردیم یه پورت ساده از Xbox 360 بود . اتفاقی که برای ultimate edition رخ نخواهد داد . این یک پورت مستقیم نخواهد بود . هیجان انگیز بنظر میرسه وقتی از تمام قدرت و امکانات PC برای این نسخه استفاده کنیم ( res 4k / 12 dx و...) .
همچنین پشتیبانی از هر دو گزینه ی ( Msaa و FXaa ) در تنظیمات گرافیکی و Benchmark از دیگر قابلیتهای بازی هستش که بتازگی منتشر شده . نسخه ی PC عنوان Gears of war: Ultimate edition در 3 ماهه ی اول سال 2016 بصورت انحصاری برای دارندگان ویندوز 10 عرضه خواهد شد .

سیستم پیشنهادی منتشر شده :

hbzkvuce208c3uy0q7a7.jpg

تصاویر منتشر شده از نسخه ی PC :

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: noorihamid99

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
بنظرم این که روی چی عرضه بشه مهم نیست فقط خدا کنه از این قفل های احمقانه نداشته باشه که اگه داشته باشه سر به بیابون میزارم ...

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
بنظرم این که روی چی عرضه بشه مهم نیست فقط خدا کنه از این قفل های احمقانه نداشته باشه که اگه داشته باشه سر به بیابون میزارم ...

بخرید خوب دوست گرامی . یا نهایت نهایت روش سی دی کی اشتراکی . هر چند به نظر خودم این روش صحیح نی خیلی و مشکلات خاص خودش رو میتونه داشته باشه
متوجه نشدم بالاخاره روی استیم میاد یا نه ؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
بخرید خوب دوست گرامی . یا نهایت نهایت روش سی دی کی اشتراکی . هر چند به نظر خودم این روش صحیح نی خیلی و مشکلات خاص خودش رو میتونه داشته باشه
بله بله دوست گرامی ممنون اصلا حواسمون نبود می شه 60 دلار بدیم و بازی رو بخریم :d

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
نه دوست عزیز نمیاد این بازی با کیلر اینسکت و رکور و احتمالا کوانتوم در اینده فقط روی استور ویندوز 10 موجود می شوند و تنها راه خریدش با ایکس باکس لایو می باشد. کاشکی قفل میداشت یک احتمالی برا پایرت بازان بود باز.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
روی استور ویندوز 10. ظاهرا مایکروسافت میخواد بازی هاشو فقط روی ویندوز 10 بده از این به بعد.

حالا من مشکلی ندارم فقط خدا کنه سرورای بازی واسه آنلاین خوب باشن و امیدوارم مایکروسافت استورش رو روی ما ایرانیا ***** نکنه

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
استور ویندوز 10 اگه بخواهیم دلار شارژ کنیم حتما باید با *** آمریکا بریم؟
من گیفت کارت خریدم برای این بازی ولی تو redem میزنم شارژ نمیکنه و میگه مشکل در هنگام شارژ اتفاق افتاد دسترسی به سرور مقدور نیست.

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
استور ویندوز 10 اگه بخواهیم دلار شارژ کنیم حتما باید با *** آمریکا بریم؟
من گیفت کارت خریدم برای این بازی ولی تو redem میزنم شارژ نمیکنه و میگه مشکل در هنگام شارژ اتفاق افتاد دسترسی به سرور مقدور نیست.
داداش با *****شکن خریدت از سایت ایکس باکس تکمیل می شود. ولی برای استور *****شکن جواب نمی دهد باید آی پی اینترنتو با نرم افزار عوضکنی.

- - -ویرایش - - -

قفل نذاره هر جا دلش می کشه عرضه کنه
اکانت مایکروسافت لوک بازی میخواد . قفل چیه دیگه. باید با دلار بازیو بخرید مگر اکانت رو هک کنید!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
داداش با *****شکن خریدت از سایت ایکس باکس تکمیل می شود. ولی برای استور *****شکن جواب نمی دهد باید آی پی اینترنتو با نرم افزار عوضکنی.

- - -ویرایش - - -

اکانت مایکروسافت لوک بازی میخواد . قفل چیه دیگه. باید با دلار بازیو بخرید مگر اکانت رو هک کنید!

بازی کرک بشه که دیگه داستان لازم نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر