Gears of War | PC

unknown_2022

کاربر سایت
Feb 16, 2008
77
برای on line بازی کردم نیاز به بازی اورجینال داری و اون سریال هم همراه بازی اورجینال هست
نه آنلاین نمی خوام بازی کنم ولی گفت برای اینکه بتونی Save کنی باید آیدی داشته باشی حالا که اومدم آیدی بسازم ازام سریال می خواد

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من این بازی رو رو لپ تاپ نصب کردم: 1- قبل از ورود به بازی یه پنجره میاد میگه که you need to setup nvidia drivers if you play whit out setup this soft ware all of your progress will be lost و یه کم هم که جلو میرم بازی بسته میشه چه کار کنم؟ 2- میشه این بازی رو با دسته(controller) بازی کرد؟چون یه دسته خریدم که عمل نمیکرد،ممنون میشم راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
من این بازی رو رو لپ تاپ نصب کردم: 1- قبل از ورود به بازی یه پنجره میاد میگه که you need to setup nvidia drivers if you play whit out setup this soft ware all of your progress will be lost و یه کم هم که جلو میرم بازی بسته میشه چه کار کنم؟ 2- میشه این بازی رو با دسته(controller) بازی کرد؟چون یه دسته خریدم که عمل نمیکرد،ممنون میشم راهنمایی کنید
1.درایور کارت گرافیکت رو اپدیت کن مشکل پریدن بیرون درست میشه.
2.برای استفاده از دسته این بازی فقط از دسته های 360 پشتیبانی میکنه

نه آنلاین نمی خوام بازی کنم ولی گفت برای اینکه بتونی Save کنی باید آیدی داشته باشی حالا که اومدم آیدی بسازم ازام سریال می خواد
توی بازی رفتی F1 یا کلید Home رو بزن ببین باز هم سریال میخواد

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
من این بازی رو نصب کردم وقتی ممیخوام اجرا کنم یه پنجره کوچیک میاد که انگار میخواد بره تو بازی بعد به جای فول اسکرین یه پنجره ظاهر میشه و فوری ارور dont send میده. اینم بگم که من گرافیکم ATI 3870 هست و این درایور که تو دی وی دی بازی گذاشتن وقتی میخوام نصب کنم پیغام میده سخت افزا شناسایی نشد یا یه چیزی تو این مایه ها. حالا چیکار کنم؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
من این بازی رو نصب کردم وقتی ممیخوام اجرا کنم یه پنجره کوچیک میاد که انگار میخواد بره تو بازی بعد به جای فول اسکرین یه پنجره ظاهر میشه و فوری ارور dont send میده. اینم بگم که من گرافیکم ATI 3870 هست و این درایور که تو دی وی دی بازی گذاشتن وقتی میخوام نصب کنم پیغام میده سخت افزا شناسایی نشد یا یه چیزی تو این مایه ها. حالا چیکار کنم؟
خودت از نت درایور DL کن شاید درست بشه یه کاره دیگه هم میتونی بکنی:
موقعی که ارور داد بهش کاری نداشته باش با استفاده از Alt+Tab دوباره برو تو بازی و بازی کن;)

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
یعنی خود دسته های 360 رو با usb وصل کنم یا اینکه دسته هایی با طرح دسته های 360 واسه کامپیوتر هست؟
360 دو نوع دسته داره یکی با سیم که یه سره به PC وصل میشه یه مدل هم بی سیم هست که باید adapter داشته باشه

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
یعنی اگه یه دسته 360 که usb داره بخرم میشه این باز رو باهاش انجام داد؟و نیازی به تبدیلی چیزی نداره؟آخه از یکی پرسیدم گفت تبدیل میخواد،ببخشید اگه زیادی سوال کردم آخه میترسم بخرم ولی عمل نکنه

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
یعنی اگه یه دسته 360 که usb داره بخرم میشه این باز رو باهاش انجام داد؟و نیازی به تبدیلی چیزی نداره؟آخه از یکی پرسیدم گفت تبدیل میخواد،ببخشید اگه زیادی سوال کردم آخه میترسم بخرم ولی عمل نکنه
اره اگر یه دسته با سیم بخری راحت میتونی بازی کنی نیاز به هیچ تبدیلی هم نداره

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
من با دسته 360 تمومش کردم کاملا سازگاره باهاش به هیچ تبدیلیم نیاز نداره فقط اگه تو xp بازی می کنی باید یه برنامه نصب کنی اگه تو ویستا بازی می کنی هیچی نمی خواد دسته گیر کن خودش میشناسه :biggrin1:

Amirxs

کاربر سایت
Jun 5, 2008
37
راستی یه چیزی هم بگم که بازیش خیلی کوتاه بود ! یعنی مرحله زیاد نداشت ! اخرش خیلی با حال بود با بمب تو قطار میزنی همه وحشیا رو داقون پاقون میکنی !! به نظرتون داستانش تا چند بازی دیگه ادامه پیدا میکنه;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر