Gears of War | PC

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
این رو دفعه ی اول انجام دادم.دفعه دوم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
احتمالا تو یه سالن هستی که سقفش بستست و شیشه داره!
باید جلوی تک تک ستونهای داخل سالن وایسی تا وقتی به طرفت دوید به اطراف بپری تا همه ستونها رو نابود کنه بعد اینکار فکر کنم باید یه بار هم کاری کنی که به سمت فلکه ای که اونور سالن وجود داره ضربه بزنه و بعدش با استفاده از اسلحه Hammer of Dawn نابودش کنی!

ps3+xbox360

کاربر سایت
Mar 12, 2009
214
نام
reza
سلام

سوار قطار نیستی؟
اگر سوار قطاری باید به اخرای قطار بری و همون اخرا جا خالی بدی از قطار گم میشه بیرون:biggrin1:
(من این بازی رو 1یا 1.5 سال پیش تموم کردم ):-":-":-":-":-"

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
دوست عزیز اصلا من هنوز به قطار نرسیدمک ولی سوار واگن شدم.

من این کاری هم که ff zack fair گفت رو انجام دادم ولی نشد

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
دوست عزیز اصلا من هنوز به قطار نرسیدمک ولی سوار واگن شدم.

من این کاری هم که ff zack fair گفت رو انجام دادم ولی نشد
تمام ستونهارو خراب کردی؟ فکر کنم حدود 8تا ستون هست که باید نابود کنی تا سقف خراب بشه! و آخر از همه هم باید هدفت وسط سالن باشه تا بتونی از اسلحه استفاده کنی!

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
من خیلی وقت پیش این بازی رو سیستمم نصب بود بعد پاک شد چند روز پیش که هوس کردم دوباره بازی کنم اجرا نمیشه و ارور میده . چی کار کنم؟
ارورش هم اینه :
c:\program Files\Microsoft Games\Gears Of War\Binaries\WarGame-G4Wlive.exe: You cannot run the game with modified executable code. please reinstall the game.

من چند بار دیگه هم پاک کردم دوباره نصب کردم ولی بازم همین ارور رو میده

کسی می دونه باید چی کار کنم ؟!

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
من خیلی وقت پیش این بازی رو سیستمم نصب بود بعد پاک شد چند روز پیش که هوس کردم دوباره بازی کنم اجرا نمیشه و ارور میده . چی کار کنم؟
ارورش هم اینه :
c:\program Files\Microsoft Games\Gears Of War\Binaries\WarGame-G4Wlive.exe: You cannot run the game with modified executable code. please reinstall the game.

من چند بار دیگه هم پاک کردم دوباره نصب کردم ولی بازم همین ارور رو میده

کسی می دونه باید چی کار کنم ؟!
تاریخ سیستمت رو به اواخر 2007 و یا وسطای 2008 تغییر بده نیازیم به نصب دوباره نیست...فقط Xlive رو هم نصب کن!

oliver2005

کاربر سایت
Mar 4, 2007
24
رفقا کسی مغازه ای رو سراغ داره که نسخه ی سالم و کامل و امتحان پس داده ی gears رو بفروشه . آخه من یدونه گرفتم که ناقص هستش و دیسک 2 ایراد داره !!!!

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
رفقا کسی مغازه ای رو سراغ داره که نسخه ی سالم و کامل و امتحان پس داده ی gears رو بفروشه . آخه من یدونه گرفتم که ناقص هستش و دیسک 2 ایراد داره !!!!
احتمالا ساکن تهرانی که اونجا پره فروشگاههای معتبره!
دیسک 2 چه ایرادی داره؟ نصب نمیشه؟

oliver2005

کاربر سایت
Mar 4, 2007
24
احتمالا ساکن تهرانی که اونجا پره فروشگاههای معتبره!
دیسک 2 چه ایرادی داره؟ نصب نمیشه؟
آره عزیز تهرانم . اول که کل توپخونه و لباف رو زیر و رو کردم که هیشکی نداشت و تو یکی از مغازه ها که رفتم طرف گفتش که دیسک 2 ایراد داره و همه رو مرجوع کردن !! بعد رفتم ولیعصر و پاساژ رضا و بقیه رو گشتم تا بالاخره یه مغازه خارج از پاساژ داشت که اونم با کلی ذوق و شوق آوردیم خونه و تا برسم به کامپیوتر ذوق مرگ شدم که دیدم ایراد داره . اینیم که من گرفتم اول فایلای نصب بازی رو میریزه رو کامپیوتر و بعد از روی هارد باید نصب کنی بازی رو .

حالا شما بگو کجا رو بگردم یا اگه از این فروش اینترنتی ها باشه که خیلی خیلی بهتره :blushing:.

;)

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
آره عزیز تهرانم . اول که کل توپخونه و لباف رو زیر و رو کردم که هیشکی نداشت و تو یکی از مغازه ها که رفتم طرف گفتش که دیسک 2 ایراد داره و همه رو مرجوع کردن !! بعد رفتم ولیعصر و پاساژ رضا و بقیه رو گشتم تا بالاخره یه مغازه خارج از پاساژ داشت که اونم با کلی ذوق و شوق آوردیم خونه و تا برسم به کامپیوتر ذوق مرگ شدم که دیدم ایراد داره . اینیم که من گرفتم اول فایلای نصب بازی رو میریزه رو کامپیوتر و بعد از روی هارد باید نصب کنی بازی رو .

حالا شما بگو کجا رو بگردم یا اگه از این فروش اینترنتی ها باشه که خیلی خیلی بهتره :blushing:.

;)
والا راستش من تبریزم از تهرانم خبر ندارم چجوریه ولی تعریفه West Game رو زیاد شنیدم. اگه آدرسشو بلدی حتما یه بار برو! از فروشگاههای اینترنتی هم من تا حالا خرید نکردم واسه همینم نمیدونم کدوم معتبره! ولی سعی میکنم از دوستان بپرسم بهت خبر بدم!

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
من بازيو نصب كردم و درايور كارت گرافيكي رو هم نصب كردم. ولي هنگام اجرا اين پيغام رو ميده:
you cannot run the game with modified executable cod. please reinstall the game
بازيو دوباره نصب كردم ولي بازم اين پيغام رو ميده .
xlive رو هم نصب كردم.
wargame-g4wlive.exe: you cannot run the game with modified executable cod. please reinstall the game

بايد چيكار كنم؟؟؟
++++++++++++++++++++++++
ويرايش :
مشكل حل شد. بايد تاريخ كامپيوتر رو به عقب ميبردم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر