Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
مرسی فرخ جان خیالمون رو راحت کردی.
راجع به نرخ فریم ریت بگو . کاملا ثابته؟یا مثلا موقع افکت اتیشو دود و ... کم و زیاد میشه؟فریم ریت نسبت به نسخه ی سوم،بهتر نشده؟هر چند 3 هم عالی بود
کسی امتحان کرده حالت split screen داره قسمت CHAMAPION
امتحان نمی خواد.معلومه که داره

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
راجع به نرخ فریم ریت بگو . کاملا ثابته؟یا مثلا موقع افکت اتیشو دود و ... کم و زیاد میشه؟فریم ریت نسبت به نسخه ی سوم،بهتر نشده؟هر چند 3 هم عالی بود
امتحان نمی خواد.معلومه که داره

همین مورد را یادم رفت بگم با اینکه محیطها شولغتر از کله سری گیرز هست ولی بازی شدیدا روانه ! یعنی روانترین و نرم ترین گیرز هست که تو کله سری ساخته شده !
چند مرحله هم رفتم جلوتر بازی از لحاظ گرافیک فوق العادست و از نظر نورپردازی و وسعت دید محیطها DD کاملا پیشرفت عالی کرده و محیطهای خیلی بزرگتر از گیرز های قبلیه .

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
ببخشید 97% بالاخره مشکل دارد یا نه؟ چون بعضی ها گفته اند دارد، بعضی ها گفته اند ندارد.
اگر مشکل ندارد، از روی هارد با روش موسیقی اجرا می شود؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان ما لایو میریم چجوری بازی کنیم یکی از بچه ها میگفت هارد در بیاریم فلش وصل کنیم
یکی درست توضیح بده چگونه بازی کنیم بن نشیم
هارد رو در بیار و یه فلش وصل کن به X360 و یه Profile بساز!
بازی رو روی فلش و با اون پروفایل تموم کن بعد هم پروفایل رو حذف کن و فلش رو در بیار!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,763
نام
مراد حلیمی
من تقريبا نصف بازي رو انجام دادم نظراتمو بصورت نكته وار ميگم :

نكات مثبت :
  • گرافيك دقيقا مثه شماره ٣ هست و هيچ فرقي نكرده ....(البته اندك بهبودهايي تو افكت آتش و البته aa بوده ) تو كات سينها هم بريدگي تصوير گهگاهي ديده ميشه ولي نكته مثبت قابل توجهش اينه كه با اينهمه شلوغي بازي فريم و بريدگي داخل بازي خيلي خوب(بهتر از شماره ٣)
  • سختي بازي عين شماره ٣ هست فقط تغييري كه كرده اينه كه بازي شلوغتر شده يعني گيم پلي بازي همون شماره ٣ هست با شلوغي دو برابر تا حدي كه در يك لحظه امكان داره حدود ٣٠ ...٤٠ تا دشمن تو يازي باشه
  • ريتم بازي بسيار سريعه يعني هميشه در حال مبارزات نفس گير هستين و بازي به شما فرصت تفكر نميده
  • بعضي مراحل شامل. حفظ مكان خاصي يا مقاومت موج دشمنها هستش كه مثل horde شماره ٣ ميتونين انواع سنچري بچينيد و تعمير كنيد(٣ نوع سنچري : تيربار - شعله اي - موشك انداز داره)
  • تا حالا 4 سلاح جديد در بازي بوده كه يكيش نوعي اسنايپ پشت سر هم و يكي اسنايپ تك تير بدون زوم با تيغ و يكي هم كمان موشك انداز و يكي هم نارنجك انداز هستند كه دومي بهتر از بقيه بوده
  • در ابتداي هر section يك گزينه اختياري ميده كه اگه بتونين اونو انجام بديم امتياز بيشتري مي گيرين (مثلا تو چند دقيقه مرحله رو تموم كنيد يا فقط از اين سلاحا استفاده كنيد و از وسيله خاصي حفاظت كنيد...)البته اختياري هستند

نكات منفي :
  • هر چپتر به چند section تقسيم شده كه كل بازي ميشه ٤٢ تا section و هي هي تو اخر هر section امار شما رو ميذاره و لود ميكنه كه نسبتا جالب نيس
  • طراحي مراحل با آوردن قسمتهاي حفاظت از موج دشمنها و يا حفظ يك مكان متنوعتر شده ولي ميتونست بهتر و سوپرايز كننده تر باشه تا حالا هم كه باسي نديدم من و جاي خاليش حس ميشه
  • در شماره ٣ ميتونستين بين هم تيمي ها سلاح رد و بدل كنيد كه تو اين شماره نيس
  • تا حالا دو نوع دشمن جديد اضافه شده كه خوبن ولي اي كاش بيشتر اضافه مي شدن(البته كلا فكر كنم تو بازي نزديك ١٥...٢٠ نوع دشمن باشه و خيلي نميشه ايراد گرفت)
+

نظر نهايي در مورد داستان و مولتي پلير و بخش survival رو هم بعد اتمام بازي ميشه گفت(فقط اينو بگم كه طرفداران گيرز از بازي كماكان لذت مي برن)

.

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
ميشه يكي فقط بگه با 97 مشكل داره يا نه ميخوام الان بگيرم فقط سريع خواهشا اينجا يكي ميگه مشكل داره يكي ميگه نداره

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
سلام دوستان من لایو بازی میکنم الان گیرز گرفتم میتونم تو یه فلش جدا یه پروفایل و سیو گیم هم تو فلش بریزم بعد بازی کنم کسی امتحان کرده مشکلی برای انلاین پیش نمیاد؟هر وقت خواستم برم لایو فلش جدا کنم از ایکس باکس

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,763
نام
مراد حلیمی
ميشه يكي فقط بگه با 97 مشكل داره يا نه ميخوام الان بگيرم فقط سريع خواهشا اينجا يكي ميگه مشكل داره يكي ميگه نداره
بنده با ديسك ٩٧ درصد بازي مي كنم مشكلي نداره

ps3 بازی انحصاری داره xbox هم بازی انحصاری داره :| ​ واقعا اینا چه فکری کردن ؟
چه انتظاري از يه نسخه فرعي از يك بازي دارين ؟؟براي يه شماره فرعي خوب كار شده به نظرم و راضي كنندس .......

مشكلش به نظر من يدونه كمبود تنوع تو مراحل(به مراحلي مثه اون پرنده هاي گيرز ١ يا شب تو كارخونه و ....نياز داره)
يكي هم چند تا باس باحال(البته برسكر و اينا هستن ولي يه چيز خاص و جالب نيس )
روايت داستانشم در حد شماره ٣نيس ولي به حد ٢ يا ١ ميرسه.....

+

يكي از عوامل مهم برتريه گيرز از نظر منتقدا (مخصوصا شماره ٣)مولتيش بود كه بايد ديد اين چطور

.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
ps3 بازی انحصاری داره xbox هم بازی انحصاری داره :| ​ واقعا اینا چه فکری کردن ؟

Gears of war 94 :x
Gears of War 2 93
Gears of war 3 91
;;)
PS3 اصلاً TPS داره!؟:-/ الآن 3 تا نسخه ازش اومده همه بالای 90 میانگینش هم که میشه 92.6 این بده!؟/:)
این Judgment بدبخت هم اصلاً شماره اصلی نیست 8-| سازنده اش هم حتی سازنده ی اصلی نیست :| :D

آخرین ویرایش:

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
خوب منم تا مرحله 4 بازی کردم

یکمی برای من نامید کننده بود ، تا حالا که 2-3 تا اسلحه جدید رو دیدم ، کارکرد بعضی از اسلحه ها به کل عوض شده ، تقریبا دشمنای بازی هم همون دشمنای 3 هستن + یه دشمن جدید
داستان گویی بازی به شدت بده ، خودتون بازی کنید متوجه می شید
نمی دونم مشکل از دیسکمه یا بازی ولی توی دمو ها صداها قطع می شه :|
بازی هم بسی سخت شده ، دیگه مثل 3 لوکاست ها با 2-3 تا گلوله نمی میرن
محیط های بازی خیلی خیلی بزرگ شده ، البته از لحاظ وسعت به Crysis 3 نمی رسه
طراحی چهره شخصیت ها هم متوسطه ، نسبت به 3 یکمی پسرفت داشته
جای شکر داره که توی این نسخه دوباره از AA استفاده شده و دیگه لبه های تیز نمی بینیم
هوش مصنوعی دشمنان هم خیلی خیلی پیشرفت کرده
تا حالا که من باگی ندیدم
کیفیت دموی های بازی هم پایینه
تا حالا که بهترین بازی ساخته شده با UE3 هستش ، حداکثر قدرت موتور UE3 رو فقط توی این بازی می تونید ببینید
به راحتی می شه بهترین گرافیک در بین بازی های X360 رو به این بازی داد
فریم ریت هم تقریبا ثابته ، از 3 روون تر هستش
بازی دقیقا 6 چپتر هستش
افکت های آتش فوق العاده کار شده ، تا حالا که توی تاریخ بی نظیر بوده ، به راحتی افکت آتش U3 رو توی جیبش می زاره !
کنترل بازی بهتر شده ، تعویض اسلحه هم راحت تر شده و به دکمه Y منتقل شده
سیستم امتیاز گرفتن هم به شدت اعتیاد آوره ! یکی از بهترین چیز هایی هستش که به Judgment اضافه شده !
دیگه بازی مثل سابق مبنی بر کاور گیری نیست ، توی پایان هر ماموریت مقدار زمانی که پشت کاور بودید رو نشون می ده ، من که تا حالا جمع 1 دقیقه هم پشت کاور نبودم ! :d
توی بازی یه بو هایی از لمبنت ها هم میاد ، معلوم نیست هستن یا نه
درجه سلامت بازی هم کمتر شده ، خیلی زود تر می میرید
هر چپتر رو هم با یک نفر از گروه kilo بازی می کنید
یکمی احساس می کنم لنسر ضعیف تر شده
اچیومنت گرفتن هم خیلی خیلی سخت شده

در کل پیشنهاد می کنم حتما بازی رو تهیه کنید
نمره من به بازی تا اینجا : 8.5/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر