Gears of War 4

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & WIN10

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟​

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :

- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
سلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر

کاراکترها

no95s6og2jo6wrc1hmof_thumb.jpg
pehupfjvoq2vs3chqper_thumb.jpg
4bya9451e5rxkan2b1lc_thumb.jpg
v599eztv979jphwslxwa_thumb.jpg
bqvzaduof39990fq5swd_thumb.jpg

اسلحه ها

دشمن ها

تریلرها

ترجمه کامیک بوک ها

لینک به زودی قرار داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
تو پستم با تو پروفایل دوستم خیلی فرق داره ... 1
برداشت شماست ... 2
خیلی کارا میشد کرد اما لازم نمیدیدم چون اصلا اونقدر اهمیت نداشت ... تاپیک جای پیام خصوصی نیست ... 3
دید خرابو با شما بودم ... (مارو گرفتی ؟! تو جواب پست جنابعالی دارم میگم دید خراب میگی فلانی خرابه ؟؟!!) البته ممکنه خیلی های دیگه هم اینجوری باشن ...
جز افراد خاصی، هرکی توهین کنه جواب میدم، حتی اگه استادم باشه ...
در کل هم شما و هم بقیه و هم من تو برداشت منظور از هر حرف و عملی آزادیم ... تو نتیجه گیری هم همینطور ... کاریشم نمیشه کرد ...

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
اول از همه بگم نمیخوام تاپیک رو منحرف کنم اینم اخرین پستی هست که میدم در جواب شما
برادر من من که میدونم مشکل از کجاست خواهشا یه جور نگو که انگار هیچی نمیدونی منم دیشب متوجه شدم در جریان نیستم تو این مسئله دخالت نمیکنم فقط رفتار بعضی ها اصلا قابل درک نیست

اینو الان چی میزاری اسمشو دوست من؟؟ حرفیه که شما زدی حالا چه تو پروفایل کسی چه اینجا بالاخره جایی نوشتی که قابله دیدنه پس اگه شما هیچ قصدی نداشتی چرا پیام خصوصیش نکردی برا دوستت یه جا نوشتی که معلوم باشه ؟؟؟ تا اینجا شد 2 تا عوام فریبی قشنگ حرف زدن ملاک ادب نیست دوست من و بدتر از اون خاله زنک بازی رنگ عوض کردنه توهین که نباید همیشه فحش باشه... ..
خب فرند ایشون نیستی واقعا که شما اینقدر از مطالب ایشون استفاده میکنی چرا تا حالا ایشون رو ادد نکردی اصلا اینو ول کن میتونستی بیای تو همین تاپیک اعلام کنی یا سراغ بگیری چرا این کارو نکردی ؟؟ یه جای کار بد میلنگه ....این شد 3 تا
دید خراب؟؟؟؟ برادر اگه دید مهرداد خراب بود که هر راهکاری یا گلیچی که در میاورد رو به همه نمیگفت به همه یاد بده در صورتی که مهران باهاش شدیدا مخالف بود گفت شیر نکن ولی مهرداد باهاش مخالف بود چون اصلا این مسائل براش مهم نبود ولی مهران حق داشت یادمه خود مهران یه گلیچ گیر اورد از HORDE میپرید تو RANKED MATCH WARZONE ولی رو نکرد میدونی چرا ؟؟ نتیجش شد این همه استفاده کردن اینجوری تشکر کردن :| .... فکر کنم دیگه الان همه چی معلومه باشه .........

جالبه اینو شما داری میگی که بهش گفتی تکخور شما به چی میگی دورویی؟؟ جلو طرف به به نوکرم چاکرم پشت طرف تکخور و ............... :|

روزبه جان بعد چند وقت اومدی اعصاب خودتو الکی خورد نکن
jondollah شما هم سعی کن بجای اوردن بهونه اشتباهتو بپذیری معذرت خواهی کنی با اینکار فقط داری بدترش میکنی

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
والا هر چی بیشتر احترام میزارم، وارد جزئیات خاله زنکی نمیشم، بیشتر بدهکار میشم ، آقا ناظم نداره اینجا، اون تیکه قرمزی که به من توهین شده رو پاک کنید ، بعدش من نه حرفی داشتم و نه دارم و نه خواهم داشت ...
جالبه اینو شما داری میگی که بهش گفتی تکخور شما به چی میگی دورویی؟؟ جلو طرف به به نوکرم چاکرم پشت طرف تکخور و ...............
yahoo_22.gif
شما نصف بیشتر حرفت سر 2 کلمه که کلا 8 ساعت (از 2 شب تا 10 صبح)، و توی پروفایل دوست بنده بوده، هست.... دورویی : شما اگه چیزی که واقعا تو فکرمه با چیزی که اینجا میگم رو میگی فرق داره ، راست میگی اما اگه خیلی اصرار داری جلو خودشم میگم، اما نه تو تاپیک و اینکه خودشم الان بنه ... کلا مگه من کار داشتم به اینکه ایشون پشت ما چی میگه ؟! حرفای ایشون تو پروفایل یه بنده خدایی سراسر توهین به ما بود، سر همون رفیق من که از کوره در رفت و ... ، منم عصبانی بودم اما اینجا مطرح نکردم چون گفتگوی 2 نفر تو پروفایل خودشون بوده و گفتم اصلا نظر شخصیشه... شما اگه دورویی رو اون میگیری باید دنبال کسی که دورو نیست بگردی ،،،
اون نوکرم چاکرم رو هم گفتم که شما از اون موضوعی که داشتی میرفتی خارج شی چون هیچکدوم از صحبتام تو تاپیک ربطی به اون موضوع نداشت ...

کلا این موضوع منو میسوزونه که کاری نداشتم، میخواستم حتی جلو رفیقمو بگیرم چیزی نگه، با اینکه خودم اعصابم داغون بود، اما بعدش اینجا اون مطالب قرمز رو دیدم ...

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,591
نام
محمد
از اونجایی که به این زودی خبری از بازی نمیشه، یه لیست از کارمندهای مطرح BTS پیدا کردم میزارم اینجا :D البته احتمالا افراد خفن تری هم ممکنه توی استودیو باشن که توی لیست من نیستن. یه توضیح هم بدم که ستون اول اسم طرف هست، ستون دوم بازی هایی که قبلا روی اونا کار کرده و ستون سوم هم پست طرف توی BTS.
Rod Fergusson - Gears of War Series - Studio Manager
Hanno Lemke - NFS/007 - Studio Manager
Tyler Breon - Uncharted: Drake's Fortune/God of War 3 - Lead Character Artist
Colin Matisz - Fight Night Champion/FIFA - Lighting Artist
Damon Tasker - Timesplitters Future Perfect/Crysis 2 - Lead Gameplay Animator
David Peng - Bioshock: Infinite/Uncharted: Drakes Fortune/Killzone 3/inFamous 2/Uncharted 3 - Senior Gameplay Animator
Kyle Gaulin - Resident Evil 5/Uncharted: Drake's Fortune/Call of Duty: World at War/Dead Rising 3 /Bioshock Infinite/Dark Souls II/Halo 4/Dragon Age: Origins - Cinematics Directo
Sten Huebler - Far Cry/Crysis/Crysis 2 - Senior Designer
Mike Rayner - NFS/SSX - Technical Director
Martin Raymond - Tom Clancy's Rainbow Six Vegas/Prince of Persia: Warrior Within/Frontlines: Fuel of War - Lead Multiplayer Designer
Åsa Carlsson - Mirror's Edge/Battlefield 2142/Battlefield Bad Company/Battlefield Heroes/Burnout: Takedown - Producer
Damien Galipot - Splinter Cell/XIII/Splinter Cell Pandora Tomorrow/Splinter Cell Conviction/Splinter Cell Chaos Theory - Senior Level Designer

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
از اونجایی که به این زودی خبری از بازی نمیشه، یه لیست از کارمندهای مطرح BTS پیدا کردم میزارم اینجا :D البته احتمالا افراد خفن تری هم ممکنه توی استودیو باشن که توی لیست من نیستن. یه توضیح هم بدم که ستون اول اسم طرف هست، ستون دوم بازی هایی که قبلا روی اونا کار کرده و ستون سوم هم پست طرف توی BTS.
Rod Fergusson - Gears of War Series - Studio Manager
Hanno Lemke - NFS/007 - Studio Manager
Tyler Breon - Uncharted: Drake's Fortune/God of War 3 - Lead Character Artist
Colin Matisz - Fight Night Champion/FIFA - Lighting Artist
Damon Tasker - Timesplitters Future Perfect/Crysis 2 - Lead Gameplay Animator
David Peng - Bioshock: Infinite/Uncharted: Drakes Fortune/Killzone 3/inFamous 2/Uncharted 3 - Senior Gameplay Animator
Kyle Gaulin - Resident Evil 5/Uncharted: Drake's Fortune/Call of Duty: World at War/Dead Rising 3 /Bioshock Infinite/Dark Souls II/Halo 4/Dragon Age: Origins - Cinematics Directo
Sten Huebler - Far Cry/Crysis/Crysis 2 - Senior Designer
Mike Rayner - NFS/SSX - Technical Director
Martin Raymond - Tom Clancy's Rainbow Six Vegas/Prince of Persia: Warrior Within/Frontlines: Fuel of War - Lead Multiplayer Designer
Åsa Carlsson - Mirror's Edge/Battlefield 2142/Battlefield Bad Company/Battlefield Heroes/Burnout: Takedown - Producer
Damien Galipot - Splinter Cell/XIII/Splinter Cell Pandora Tomorrow/Splinter Cell Conviction/Splinter Cell Chaos Theory - Senior Level Designer
به این زودی از این بازی خبر نمیشه یعنی تا کی ؟ یعنی باید 2016 به بعد منتظر این بازی بمونیم ؟ معلوم نکردن که ساخت بازی چه قدر طول میکشه؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,591
نام
محمد
به این زودی از این بازی خبر نمیشه یعنی تا کی ؟ یعنی باید 2016 به بعد منتظر این بازی بمونیم ؟ معلوم نکردن که ساخت بازی چه قدر طول میکشه؟
2016 که احتمالا خود بازی میاد :D ولی احتمالا تا VGX (انتهای امسال) خبر خاصی از بازی منتشر نمیشه.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
تو این سایته که نوشته گفته کارمند هم می پذیرن ... ولی باید حداقل 6 سال سابقه کار داشته باشی(واسه استخدام دقت کن به ضابطه ها / باید داشته باشی 6 سال سابقه کار / نمیخوام داد بزنم الکی شلوغ بکنم / بگو 6 سالو من از کجا شروع بکنم)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
از نظر لول دیزاین از الان خیالتون راحت باشه واسه Gears بعدی:D دقیقا بهترین مراحل هر SC رو همین بابا طراحی کرده:D CIA HQـش که بهترین مرحله کل سریه:x برین حالش رو ببرین:D

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
ما فکر میکردیم 343 خیلی خفنه نگو مایکرو بلک تاسکو از اونائام خفن تر بسته:dدر کل به شدت با دیدن اعضاشون حال کردمو به گیرز بعدی امیدوار مخصوصا حضور Rod Fergusson که خیال آدمو راحت میکنه بابت حفظ اصالت بازی
چی میشد کلیفم استخدام میکردن:(

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
اگه Cliff Bleszinski رو هم جذب می‌کردن، یعنی یه ذره شک نداشتم که مثل نسل قبل، طوفانی شروع می‌کردند:D ولی باز حضور راد فرگوسن خیلی خوبه و خیلی امیدوار کنندست.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
من که بیشتر از کلیف.بی دوست دارم chris Perna (کارگردان هنری اپیک ) رو جذب کنن چون یکی از شاخصه های اصلی سری گیرز جدا از مبحث گیم پلی، به اتمسفر و فضاسازی های بی نظیرش برمیگرده که به این سری جان و شخصیت منحصر به فردی داده بود .

امیدوارم عوامل و افرادی که مجموعه Artist های بازی تشکلیل میدن مثل 3گانه قبلی، GEOW جدید رو هم از لحاظ هنری در اوج نگه دارن.

Exp3rt Bouncer

کاربر سایت
Jan 28, 2014
36
نام
Danial
- - -ویرایش - - -

[video]http://uploadboy.com/1bi5jhfqxhy1.html[/video] فقط امید وارم گیم پلیش مثه gears of war 3 باشه که بشه وال بانس کرد و سبکش رو عوض نکو نن[video]http://uploadbaz.com/js84zz30mrxk[/videoراستی لینکارو ببینین امید وارم خشتون بی یاد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر