Gears of War 4

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & WIN10

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟​

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :

- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
سلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر

کاراکترها

no95s6og2jo6wrc1hmof_thumb.jpg
pehupfjvoq2vs3chqper_thumb.jpg
4bya9451e5rxkan2b1lc_thumb.jpg
v599eztv979jphwslxwa_thumb.jpg
bqvzaduof39990fq5swd_thumb.jpg

اسلحه ها

دشمن ها

تریلرها

ترجمه کامیک بوک ها

لینک به زودی قرار داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
بعضی اطلاعاتی که در رادکست، راد فرگوسن گفت :

- در Versus و اگه اشتباه نکنم هورد، کل مپ های ممکن برای بازی ، حدود 10 - 14 مپ خواهد بود ! بعد از هر مچ مثله بتا برای انتخاب مپ بعدی رای گیری میشه. هر ماه که 2 مپ جدید میاد، 2 مپ از مجموعه خارج میشن و 2 تای جدید اضافه میشن ! کسی هم که میخواد مپ های خارج شده رو بزنه باید در پرایوت مچ بزنه ! و البته سیزن پس هم داشته باشه، یا جوین کسی بشه که مپ ها رو داره ...

- در هورد شما قابلیت جابجایی Fortification ها ، تعمیر و ساختشون رو در هنگام راند خواهید داشت ! نه فقط بین راندها !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
لول :D فردین مارا گرفتی ؟:D این پست را نمیدادی سنگین تر بودی :D دیگه این جور تریلر دادن ها که کاری نداره میخوای از پسفردا نمایش E3 را کات کنم بزارم واسه دانلود ؟
الان این direct feed in high quality هست مثلا ? بیت ریتش را نگاه کن بعد اینکه ما هم گفتیم نمیخوایم صحنه ها کنفرانس را ببینیم . حالا شاهکار مسئله اینه که همین کیفیت با بیت ریت پایین 720 گذاشته شده دیگه بدتر باید طرفدارها برن فقط سرشون را بکوبن به دیوار :)):)):))
تریلر را باید بدون صحنه های نمایشگاه با کیفیت و بیت ریت بالا و فول رزولوشن بزارن .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
لول :D فردین مارا گرفتی ؟:D این پست را نمیدادی سنگین تر بودی :D دیگه این جور تریلر دادن ها که کاری نداره میخوای از پسفردا نمایش E3 را کات کنم بزارم واسه دانلود ؟
الان این direct feed in high quality هست مثلا ? بیت ریتش را نگاه کن بعد اینکه ما هم گفتیم نمیخوایم صحنه ها کنفرانس را ببینیم . حالا شاهکار مسئله اینه که همین کیفیت با بیت ریت پایین 720 گذاشته شده دیگه بدتر باید طرفدارها برن فقط سرشون را بکوبن به دیوار :)):)):))
تریلر را باید بدون صحنه های نمایشگاه با کیفیت و بیت ریت بالا و فول رزولوشن بزارن .
حالا میخوای فکر کن گرفتمت یا ولت کردم. مشکل خودته. من که دیدم ویدئو رو و کیفیت قابل قبول و خوبی داشت. دایرکست فید هم بود. حالا حرف منم باور نمیکنی حرف خود گیمرساید هم باور نمی کنی دیگه تقصیر من نیست. صحنه ها هم مال لحظه ای هست که دیگه دوربین کنفرانس نیست و مستقیم داره خود بازی رو نشون میدن. حالا هر طول میلته. خواستی هم عکس میذارم از ویدئو. حتما هم لازم نیست به نظرم 5 گیگ 1080 دانلود کنی تا متوجه بشی گرافیک بازی در چه حده. همین چیزی که من دیدم کاملا همه چیش با کیفیت خیلی خوب قابل رویته.

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من منظورم را از direct feed بد رسوندم بله همون مراسمی که ما خودمون تو کنفرانس از سایتها دیدیم خودش direct feed بود ولی منظور همون کیفیت بالا و بدون صحنه های کنفرانس بود .

مورد دوم دیگه فردین واقعا بحث نمیخواد ! میخوای الان بگی که مایکرو کیفیت بالاش را گذاشته ؟! دیگه دارم میگم کیفیت بالا با بیت ریت بالا را میگم چند روز دیگه هم خودت میبینی همون کیفیتی که مد نظر دارم بالاخره قرار داده میشه سوال اینجاست که چرا این همه دیر ؟!
ولی الان سونی نگاه کن همه بازهاش با بیت ریت بالا برای دان حاضر هستند ! اونم بعد از 24 ساعت که کنفرانس میگذره همشون اماده دان هستند .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من منظورم را از direct feed بد رسوندم بله همون مراسمی که ما خودمون تو کنفرانس از سایتها دیدیم خودش direct feed بود ولی منظور همون کیفیت بالا و بدون صحنه های کنفرانس بود .

مورد دوم دیگه فردین واقعا بحث نمیخواد ! میخوای الان بگی که مایکرو کیفیت بالاش را گذاشته ؟! دیگه دارم میگم کیفیت بالا با بیت ریت بالا را میگم چند روز دیگه هم خودت میبینی همون کیفیتی که مد نظر دارم بالاخره قرار داده میشه سوال اینجاست که چرا این همه دیر ؟!
ولی الان سونی نگاه کن همه بازهاش با بیت ریت بالا برای دان حاضر هستند ! اونم بعد از 24 ساعت که کنفرانس میگذره همشون اماده دان هستند .
من نمیگم کیفیت کامل و اخرش رو گذاشته. همونطور که بالا هم گفتم 720 ـه همین ویدئو. اما خوب منم حرفم این بود الان توی این ویدئو چی رو نمیتونی ببینی که حتما میخوای یه فایل 2-3 گیگی دانلود کنی؟ اگه یه ورژن دیگه بیاد معجزه توی تصویر رخ میده یا چی؟ منم اینو متوجه نمیشم. :D

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من نمیگم کیفیت کامل و اخرش رو گذاشته. همونطور که بالا هم گفتم 720 ـه همین ویدئو. اما خوب منم حرفم این بود الان توی این ویدئو چی رو نمیتونی ببینی که حتما میخوای یه فایل 2-3 گیگی دانلود کنی؟ اگه یه ورژن دیگه بیاد معجزه توی تصویر رخ میده یا چی؟ منم اینو متوجه نمیشم. :D
بله دقیقا معجزه رخ میده :D همه چی با کیفیت و شفافیت فوق العاده بیشتر نمایش داده میشه دیگه اگه اینجور نبود این همه سال احمق بودم تمام فیلمها را با کیفیت بالا دان میکنم خیلی ها فیلمها را 2 گیگ نهایت دان میکنن همیشه میزنم فیلمهای مورد علاقم را 18 و 20 گیگ دان میکنم که نتیجش هم خفنه :D
کلا وقتی تریلر بازیها را با بیت ریت بالا دان میکنی تمام جزئیات خیلی بیشتر به چشم میاد مخصوصا بعضی از جزئیات تو لوکیشنهای تاریک که تو ویدئوهای کم کیفیت اصلا دیده نمیشه .

کلا فردین تو منظورم را متوجه نشدی میگم چرا مایکرو همیشه اول کیفیت کم تریلرها را قرار میده بعد چند وقت میاد کیفیت اصلیش را قرار میده ؟! اینه که واسه من جای سوال هست چه هدفی از این کار دارند چرا مثل سونی همون روز کیفیت درست و درمونش را قرار نمیدند و باید یه چند هفته بگذره و بعد بزارن ؟ چون واقعا جای سوال هست !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بله دقیقا معجزه رخ میده :D همه چی با کیفیت و شفافیت فوق العاده بیشتر نمایش داده میشه دیگه اگه اینجور نبود این همه سال احمق بودم تمام فیلمها را با کیفیت بالا دان میکنم خیلی ها فیلمها را 2 گیگ نهایت دان میکنن همیشه میزنم فیلمهای مورد علاقم را 18 و 20 گیگ دان میکنم که نتیجش هم خفنه :D
کلا وقتی تریلر بازیها را با بیت ریت بالا دان میکنی تمام جزئیات خیلی بیشتر به چشم میاد مخصوصا بعضی از جزئیات تو لوکیشنهای تاریک که تو ویدئوهای کم کیفیت اصلا دیده نمیشه .

کلا فردین تو منظورم را متوجه نشدی میگم چرا مایکرو همیشه اول کیفیت کم تریلرها را قرار میده بعد چند وقت میاد کیفیت اصلیش را قرار میده ؟! اینه که واسه من جای سوال هست چه هدفی از این کار دارند چرا مثل سونی همون روز کیفیت درست و درمونش را قرار نمیدند و باید یه چند هفته بگذره و بعد بزارن ؟ چون واقعا جای سوال هست !
الان مثلا تو کیفیت و بافت اون عکس اولی که گذاشتم چه معجزه ای میخواد رخ بده؟ بافت هاش میخواد خفن بشه و گرافیک بره بالا و بترکونه؟ گرفتی ما رو؟ یه مسئله خیلی سرراست و ساده ای هست. حالا دیگه خود دانی.

اینم که چرا مایکرو نمیذاره رو من دلیلش رو نمیدونم. (شاید هم مشخصه!) من فقط خواستم راهنمایی کنم که کیفیتش خوبه و همه چی قابل تشخیصه. باقیش با خودت.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
الان مثلا تو کیفیت و بافت اون عکس اولی که گذاشتم چه معجزه ای میخواد رخ بده؟ بافت هاش میخواد خفن بشه و گرافیک بره بالا و بترکونه؟ گرفتی ما رو؟ یه مسئله خیلی سرراست و ساده ای هست. حالا دیگه خود دانی.

اینم که چرا مایکرو نمیذاره رو من دلیلش رو نمیدونم. (شاید هم مشخصه!) من فقط خواستم راهنمایی کنم که کیفیتش خوبه و همه چی قابل تشخیصه. باقیش با خودت.
راهنمایی نیاز نبود خودم وقت دارم پام را بزارم تو GAMERSYDE تنها جایی هم که کیفیت بالا میزاره برای دانلود همونجاست ما منظورمون یه چیز دیگه بود تو اومدی از فرق کیفیت بالا و پایین گفتی .
وگرنه خودم چشم دارم برای مقایسه . البته یادم نبود از این به بعد به استودیوهای فیلم سازی میگم فیلمها را بزنن رو DVD معمولی و با حجم کم چون قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده که میزنن رو بلوری !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
راهنمایی نیاز نبود خودم وقت دارم پام را بزارم تو GAMERSYDE تنها جایی هم که کیفیت بالا میزاره برای دانلود همونجاست ما منظورمون یه چیز دیگه بود تو اومدی از فرق کیفیت بالا و پایین گفتی .
وگرنه خودم چشم دارم برای مقایسه . البته یادم نبود از این به بعد به استودیوهای فیلم سازی میگم فیلمها را بزنن رو DVD معمولی و با حجم کم چون قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده که میزنن رو بلوری !
اصلا موضوعی که داری مطرح میکنی کلا هیچ ربطی به موضوع ما نداره (فرق DVD و بلوری). اگه خدا بخواد زنده هستیم. کیفیت 1080 بیاد روی گیمرساید بعد برای مثال کیفیت بافت ها رو روی اون ویدئو با ویدئوی من مقایسه کنیم ببینم چقدر معجزه رخ میده تو گرافیک بازی.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اصلا موضوعی که داری مطرح میکنی کلا هیچ ربطی به موضوع ما نداره (فرق DVD و بلوری). اگه خدا بخواد زنده هستیم. کیفیت 1080 بیاد روی گیمرساید بعد برای مثال کیفیت بافت ها رو روی اون ویدئو با ویدئوی من مقایسه کنیم ببینم چقدر معجزه رخ میده تو گرافیک بازی.
فرق داره عزیزم خیلی فرق داره ! پس لابد از دیدگاه تو بازی هایی که 720 روی x1 اجرا میشدند فرقی با رزولوشن 1080p که داشت روی ps4 اجرا میشد انچنان فرقی نداره ؟!
همون قدر که رزولوشن تو بازی فرق ایجاد میکنه مقدار بیت ریت تو کیفیت کلی تصویر هم تاثیر داره این را میخوای انکار کنی ؟ چرا راه دور میری الان فیلمهایی که تو میزنی 2 گیگ دانلود میکنی با همون فیلم که 20 گیگ میزاری دانلود میکنی کیفیت تصویری چقدر فرق میکنه ؟ یا برعس بیا فیلمی نشون بدم 720 با بیت ریت بالا نسبت یه فیلم 1080 با بیت ریت کم بهتر به نظر بیاد .
همین تریلر هم اینجوریه 100 درصد همین تریلر را 800 مگ یا 1 گیگ حجم داره با این تریلر 180 مگی تفاوت بصریش کاملا محسوس هست . کلا مقایسه تصویری هم زیاد جالب نیست که مبنا قرارش بدی تو حالت متحرک کیفیت یه بازی بیشتر به چشم میاد چون تو عکس ممکنه بعضی از جزئات تو اون لحظه لولد نشه چون فریم به فریم هست .

این بحث را خودت کشیدی وسط ! فردا پسفردا کیفیت درست این تریلر بالاخره میاد حرف کلی من اینه چرا همون اول کیفیت اصلیش نمیاد و باید کلی بگذره بعد ؟ کل شکایت من از این قضیه اینه حالا از دیگاه تو فرق داره بیا نداره یه مبحث دیگست .

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فرق داره عزیزم خیلی فرق داره ! پس لابد از دیدگاه تو بازی هایی که 720 روی x1 اجرا میشدند فرقی با رزولوشن 1080p که داشت روی ps4 اجرا میشد انچنان فرقی نداره ؟!
همون قدر که رزولوشن تو بازی فرق ایجاد میکنه مقدار بیت ریت تو کیفیت کلی تصویر هم تاثیر داره این را میخوای انکار کنی ؟ چرا راه دور میری الان فیلمهایی که تو میزنی 2 گیگ دانلود میکنی با همون فیلم که 20 گیگ میزاری دانلود میکنی کیفیت تصویری چقدر فرق میکنه ؟ یا برعس بیا فیلمی نشون بدم 720 با بیت ریت بالا نسبت یه فیلم 1080 با بیت ریت کم بهتر به نظر بیاد .
همین تریلر هم اینجوریه 100 درصد همین تریلر را 800 مگ یا 1 گیگ حجم داره با این تریلر 180 مگی تفاوت بصریش کاملا محسوس هست . کلا مقایسه تصویری هم زیاد جالب نیست که مبنا قرارش بدی تو حالت متحرک کیفیت یه بازی بیشتر به چشم میاد چون تو عکس ممکنه بعضی از جزئات تو اون لحظه لولد نشه چون فریم به فریم هست .

این بحث را خودت کشیدی وسط ! فردا پسفردا کیفیت درست این تریلر بالاخره میاد حرف کلی من اینه چرا همون اول کیفیت اصلیش نمیاد و باید کلی بگذره بعد ؟ کل شکایت من از این قضیه اینه حالا از دیگاه تو فرق داره بیا نداره یه مبحث دیگست .
باشه راست میگی :D توی یه ویدئوی ضبط شده بافت های بازی قراره بهتر بشه :D خدا قوت. با اینکه قشنگ میشناسمت اما باز هم الکی بحث کردم. خوش گذشت :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر