Gears of War 4 | PC

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & Windows 10

در کنفرانس E3 مایکروسافت مشخص شد Gears of War 4 به صورت همزمان برای ویندوز 10 نیز عرضه میشود

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :
- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
صلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر :

Characters

Weapons

Enemies

تریلرها :

گیم پلی جدید
لینک : Gears of War 4 - Conquering the fort

Gears of War 4 E3 2015 Gameplay Demo
- لینک

...

TOMORROW- لینک

با تشکر از @Musician

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستانی که از مانیتور استفاده میکنین Sharepness بازی رو بچسبونین آخر کیفیت خیلی بهتری میگیرین
اتفاقا این کار اشتباهه.اولا aa بازی رو خراب میکنه
دوما تصویر رو غیر واقعی نشون میده.
معمولا روی حد وسط تنظیم میشه

• Like
Reactions: sadegh93

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
علی جان برای مولتی باید چطور همدیگه رو ادد کرد ؟ از XBOX APP داخل ویندوز ؟
نسخه خودت استاندارد یا التیمیت ؟
من استاندارد گرفتم ، آره از طریق Xbox ادد میکنید و Invite میکنید ، البته اینا همش از روی تجربه Gears of War Ultimate Edition هست

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دوستان بازی از کجا میشه تهیه کرد احتمال ک - ر - ک شدن این بازی هستش .
منم این سوال رو چند روز پیش پرسیدم اما کسی جواب نداد! اما یکم جستجویی که خودم کردم بهترین و ایمن ترین راه خرید از طریق گیفت کارت ها هست.
در مورد کرک شدن هم نظری ندارم.
من با بیت کوین اکانتم رو شارژ میکنم بعد از خود استور بدون دردسر و واسته خرید میکنم. بازی های قدیمی تخت ویندوز 10 رو هم از اینجا.

شرمنده بابت اف تاپیک

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
من مانیتور pg348q دارم.بازی واسم خیلی مات بود.شارپنس رو چسبوندم آخر عالی شد

• Like
Reactions: mohsen2012

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

اگر فیلتر باشه عین fxaa بله البته smaa این شکلی نیست. اما msaa native نه بهترش می کنه خیلی هم سنگینه

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
با نا امیدی روی دکمه پلی کلیک کردم ی صفحه مشکی با لوگو گیرز بالا اومد :o@-)@-)@-)
و با پیغام برو روز ریلیز برگرد مواجه شدم . :)):-??
بچه هایی که بازی رو گرفتن gamertag هاشون رو بزارن برای مولتی . اصلا هیچ ایده ای از مولتیش ندارم به جز تریلر E3 .

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
من 2-3 روزی بود دانلود بازیم تموم شده بود هنوز وقت نکرده بودم پلی کنم واقعا گرافیکش فک اندازه!
ideulrden0wn7jl2dvzz.png

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
فردا فکر کنم دارندگان نسخه استاندارد پلی بدند
منتها دانلود من چهارشنبه تموم میشه(دارم با استفاده از روش Fiddler و IDM دانلودش میکنم)
حالا سوالی که دارم اینه که بعدش براش شناسوندن بازی با پسوند Eappx مشکلی پیش میاد؟؟
@Sobhan_23

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
فردا فکر کنم دارندگان نسخه استاندارد پلی بدند
منتها دانلود من چهارشنبه تموم میشه(دارم با استفاده از روش Fiddler و IDM دانلودش میکنم)
حالا سوالی که دارم اینه که بعدش براش شناسوندن بازی با پسوند Eappx مشکلی پیش میاد؟؟
@Sobhan_23

( قبل از هر کاری از آپدیت بودن ویندوز مطمئن بشید ) .

نه هیچ مشکلی نداره فقط کافیه فایلی که دانلود شده هرجا که هست یک فولدر به اسم همون فایل بسازید
پسوند فایل رو به appx تغییر بده
powershell رو اجرا کن
دستور Add -appxpakage رو تایپ کن

Add -appxpakage space
بعد از space فایل رو از داخل فولدر بگیر و در ادامه کامند بالا درگ کن و بعد اینتر بزن تا نصب شروع بشه !

بعد از نصب یک بار استور رو چک کن تا مطمئن بشی نصب شده

zqqr_gow_4.jpg

2ook_gow_4-benchmark.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر