GEARS OF WAR 3 TOURNAMENT

به نظر شما چه تاریخی برای برگذاری مسابقه مناسب می باشد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    24
  • نظرسنجی بسته شده است .

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام به آقا مهرداد عزیز
زیر قسمت BAN PLAYERS زدی آپدیت منظورت چیه؟؟!
کلا در چه حالاتی این اتفاق واسه کسی میوفته؟!؟!

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
گویا زمانیکه من نبودم یک سری تصمیماتی گرفته شده منم مانع نمیشم هر شخصی هر تیمی دوست داره بده , برای من هیچ فرقی نداره...

jondollah

سلام , اون به اشتباه زیر ban players گذاشته بودم در مورد اینکه چه موقع این اتفاق میفته 2 صفحه قبل رو اگه بخونید فکر کنم مشخص...

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
آقا این بازی dlc جدید داره؟
دانلود کردنش واجبه؟
بازی آنلاین کردن گرز پوینت یا کد میخواد؟

نه مپای مسابقه مشکلی ندارن . تنها مشکل ممکنه هنگامی رخ بده که کسی کارکتری برداره که تو DLC باشه.
پوینت نمی خواد.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
به درخواست داشتم اونم اینه که Bleed out time رو 10 بزارید
3تا round رو هرکی برد بهتره به نظرم نسبت 2تا
بعد همه کسایی که شرکت کردن توجه کنند این مسابقه برای قدرت نمایی و شاخ بازی و اینا نیست
یه تورنومنت گذاشتن برای لذت بردن از کنار یکدیگر بازی کردن نه دعوا و اعصاب خورد کنی
پس رعایت کنید

آخرین ویرایش:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
LAST WARNING

من اگه با چند تا بچه کوچکتر از خودم بخوام بحث کنم خودمو میبرم زیره فاضلاب بابا اینا بازیه برید تو زندگی یه گ..ی بشید به خدا شرم اوره همین جا به همتون اخطار میدم اگه همینجا تمومش نکنید دیگه دور بازی کردن گرز باید خط بکشید اونم انلاینش;)

لایو یک محیط مجازیه و هر کسی هر چی دلش می خواد به هر کسی میفرسته ولی سواله من اینه که اگه خارج از محیط لایو رو در رو با هم باشید واقعا بازم این چرندیات تو روی هم دیگه میگید؟؟ پس جوری حرف بزنید که در سطح باد معده نباشه چون جز کوچکتر کردن خودتون هیچی دیگه براتون نمیمونه وسلام...

پست های اضافه پاک شد حرف اضافه زده بشه مساویه با حذف از مسابقه

آخرین ویرایش:

KRATOS 0443

کاربر سایت
May 6, 2012
97
نام
پویا
دوستان gears of war3 همه مپاشو بخوای دان کنی چقدر پوینت لازمه؟

2400 پوینت لازمه

---------- نوشته در 04:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:56 PM ارسال شده بود ----------

من اگه با چند تا بچه کوچکتر از خودم بخوام بحث کنم خودمو میبرم زیره فاضلاب بابا اینا بازیه برید تو زندگی یه گ..ی بشید به خدا شرم اوره همین جا به همتون اخطار میدم اگه همینجا تمومش نکنید دیگه دور بازی کردن گرز باید خط بکشید اونم انلاینش;)

لایو یک محیط مجازیه و هر کسی هر چی دلش می خواد به هر کسی میفرسته ولی سواله من اینه که اگه خارج از محیط لایو رو در رو با هم باشید واقعا بازم این چرندیات تو روی هم دیگه میگید؟؟ پس جوری حرف بزنید که در سطح باد معده نباشه چون جز کوچکتر کردن خودتون هیچی دیگه براتون نمیمونه وسلام...

:sorry:

Epic Aref

کاربر سایت
Jun 29, 2012
22

oh shit فرستادم چرا پاک کردی ؟ مگه اضافه بود؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر