Gears of War 3 Multiplayer

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
با سلام
کسی می دونه که dlc چهارم gow کی می آد؟آخه می خواستم این point های مفتی که بدست می آرم رو ذخیره کنم یا اینکه کم کم خرجش کنم!

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
با سلام
یک اتفاق عجیب:join یکی از برادرای ایرانی شده بودم. و خواسم نبود. برادر ایرانی نمی دونم چه کرد اما رفت یک quick match زد و وقتی که رفتیم تو دیدم که lag طوری شده که انگاری server تو ایرانه! کسی می دونه جریان چیه؟ چجوری این اتفاق افتاد؟(البته کسی هم نیومد بعد از ساختنش که در عمل بی فایده میشه:) )
مرسی.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
با سلام
یک اتفاق عجیب:join یکی از برادرای ایرانی شده بودم. و خواسم نبود. برادر ایرانی نمی دونم چه کرد اما رفت یک quick match زد و وقتی که رفتیم تو دیدم که lag طوری شده که انگاری server تو ایرانه! کسی می دونه جریان چیه؟ چجوری این اتفاق افتاد؟(البته کسی هم نیومد بعد از ساختنش که در عمل بی فایده میشه:) )
مرسی.
عزیز اون خودش هاست شده بود به سرور وصل نشدید
چون بازی پیدا نکرده بود رفتید پیش بات ها
ولی اون رو هاست کزده بوده

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
کسی هست بازی کنیم:

gamertag : qamekhor

راستی من موقعی که با versus سرچ میکنم بجای اینکه gamertag افراد رو تو بازی نشون بده با اسمهای adam , dom نشون میده

آخرین ویرایش:

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
کسی هست بازی کنیم:

gamertag : qamekhor

راستی من موقعی که با versus سرچ میکنم بجای اینکه gamertag افراد رو تو بازی نشون بده با اسمهای adam , dom نشون میده

چون میوفتی با بات ها
برای بازی کردن با خارجیا باید وقتی نوشت 15 تا 0 کنسل کنی دوباره سرچ کنی
وقتی پیدا کرد میفتوی باز هم با بات ها ولی ایندفعه join سرور شدی یکم بازی کنی به بازیت join میشن

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
هر کاری میکنم نمیشه

حالا بذار راهی رو بگم که 100% جواب میده. می ری تو قسمت quick می زنی سرچ کنه وقتی به 0 از 15 رسید cancel کن بعدش برو قسمت ranked match بزن سرچ کنه وقتی به 0 از 20 رسید کنسل کن و برو تو قسمت quick بزن و دیگه حله. فقط شاید در ابتدا خیلی آدم نباشه ولی در اکثر مواقع زود اضاف میشن.(به قول شاعر معاصر:صبر داشته باشی حله!)

---------- نوشته در 02:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:18 PM ارسال شده بود ----------

با سلام
آقایو پایه صبح ها که نیستید پس حداقل امشب بیاید که فردا هم تعطیله و .... من از ساعت 12:15 یا حتی زودتر هستم و مشتاق دیدار.(یک 3ساعتی بزنیم.:))

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
حالا بذار راهی رو بگم که 100% جواب میده. می ری تو قسمت quick می زنی سرچ کنه وقتی به 0 از 15 رسید cancel کن بعدش برو قسمت ranked match بزن سرچ کنه وقتی به 0 از 20 رسید کنسل کن و برو تو قسمت quick بزن و دیگه حله. فقط شاید در ابتدا خیلی آدم نباشه ولی در اکثر مواقع زود اضاف میشن.(به قول شاعر معاصر:صبر داشته باشی حله!)

---------- نوشته در 02:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:18 PM ارسال شده بود ----------

با سلام
آقایو پایه صبح ها که نیستید پس حداقل امشب بیاید که فردا هم تعطیله و .... من از ساعت 12:15 یا حتی زودتر هستم و مشتاق دیدار.(یک 3ساعتی بزنیم.:))

دوست عزیز میشه بگی چطوری پوینت مجانی بدست میاری؟روش bing چیه کلا؟یه توضیحی میدی.:d
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر