Gears of War 3 Multiplayer

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
Chris Wynn: Dedicated servers now setup in South Africa, Brazil is testing right now. South Korea, Italy, and India in the works.

ســـخـــت منتظـــــــــریم ... :-l
ویرایش: پینگُ با دهلی نو چک کردم زیاد جالب نبود! حالا ببینیم چی میشه ...

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
بلاخره منم اومدم دیشب بازی کردم خیلی حال داد اصلا احساس لگ یا کم بودن سرعت نکردم
مثله افلاین بود به هرحال این gt منه add کنید
tragicpumpkin23

آخرین ویرایش:

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بچه ها چرا مولتی پلیر گیرز کار نمیکنه؟؟

اول میزنه سرچ برای suitable match شروع میکنه یه عددی رو بشمره مثلا یه سری 20 هستش تا 19 میشمره و ارور میده..دوباره مثلا 12 میده تا 11 میشمره ارور میده..چه شکلی هستش وصل شدن به مولتی پلیرش؟کدوم حالت باید گذاشت هورده یا بیست؟

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
بچه ها چرا مولتی پلیر گیرز کار نمیکنه؟؟

اول میزنه سرچ برای suitable match شروع میکنه یه عددی رو بشمره مثلا یه سری 20 هستش تا 19 میشمره و ارور میده..دوباره مثلا 12 میده تا 11 میشمره ارور میده..چه شکلی هستش وصل شدن به مولتی پلیرش؟کدوم حالت باید گذاشت هورده یا بیست؟

تا بوده همین بوده!
شما هر modeــی که میخوای بازی کنی اول برو ranked match شروع کن به سرچ کردن تا "Checked quality 0 out of 20 matches" رو دیدی سریع کنسل کن و شروع کن به quick match سرچ کردن ... 90% مواقع جواب میده.

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
سلام

بچه ها شما چجوری مولتی پلیر بازی می کنید؟ من تو هر بخشی میرم، بازی ای پیدا نمیشه که برم توش!

راهنمایی می کنید در این مورد؟

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
به این روش ...
شما هر modeــی که میخوای بازی کنی اول برو ranked match شروع کن به سرچ کردن تا "Checked quality 0 out of 20 matches" رو دیدی سریع کنسل کن و شروع کن به quick match سرچ کردن ... 90% مواقع جواب میده.

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
به این روش ...

من تازه کار نیستم تو آنلاین بازی کردن! اما میشه بگید Ranked Match و quick Match کجاش هست؟ فقط خودش دنباله بازی میگرده و من فقط می تونم تو همون قسمتی که Checked quality 0 out of 20 matches میشه کنسل کنم.

لطفا بیشتر راهنمایی کنید.

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
من تازه کار نیستم تو آنلاین بازی کردن! اما میشه بگید Ranked Match و quick Match کجاش هست؟ فقط خودش دنباله بازی میگرده و من فقط می تونم تو همون قسمتی که Checked quality 0 out of 20 matches میشه کنسل کنم.

لطفا بیشتر راهنمایی کنید.

Versus > Standard > Teamdeath Match > Quick Match
Ranked Match

اول ranked سرچ کنین بعد quick ...

kiamak300

کاربر سایت
Mar 19, 2011
37
tonetfeline65 من زنده ام یکی به مارکوس بگه!!

---------- نوشته در 10:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:24 PM ارسال شده بود ----------

toneyfeline465 من زنده ام به مارکوس بگید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر