Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
یه چیزی میگم فقط خواهشا کتکم نزنید.هرکی ندونه فرخ میدونه من چقدر فن گرز هستم.
ولی اصلا از این رنگ بندیه سبز و جدیدش خوشم نمیاد:(بابا گرز باید خاکستری باشه.یه جوری یه حس بدی بهم دست میده وقتی می بینم.امیدوارم زیاد اینجوری نباشه.آخه من نمیدونم سیاره ایی که در خطر نابودی هست از کجا انقدر گل و گیاه داره توش در میاد:biggrin1:
دوست عزیز.برعکس شما من اگه فضا یکم تغییر کنه بدم نمیاد;)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,810
نام
فرخ
تریلر بازی را من دیدم ولی چون کیفیت تریلر ها افتضاحه چیزی نمیتونم بگم صبر میکنم تا کیفیت بالاهاش بیاد . ولی کلا بازی فوق العاده است محیطهای بازی و جوش فوق العاده کار شده .

توی عکس که آرش گذاشته(دومی)دوتا زن توی تصویر هستن!!

آره دوتا زن وجود داره .

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,161
نام
محمد امین
ای بدبختی خدا به مولتی پلیر بازی با این زن ها رحم کنه قطعا وزارت ارشاد سفت و سخت این بازی رو تحریم میکنه:biggrin1:

کسانی که ویدئو رو ندیدن نصف عمرشون رو کلا به فنا دادن.

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
این بازی ابدی میشه!!
پسر یه تریلر کوتاه دیدم که مبارزه با یه لمبنت گردن کلفت بود شبیه هالک بود و شاخ و دم داشت.!:eek:
واقعا جذاب بود من که داشتم نگاه میکردم خیلی بهم هیجان داد چه برسه به اونی که داره
بازی میکنه...
کلا یه گردان هستن::D
مارکوس ، دام ، کول ، آنیا ، بیرد ، هافمن و یه زن مرموز.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,804
نام
مراد حلیمی
عجب چیزی بود.......... .

دو سه تیکش خیلی باحال بود...یکی قطع کردن دست یکی از گیرزیها توسط لوکاسته...یکی هم لنسر جدید و اون بلایی که مارکوس با لنسر سر اون بیچاره آورد:biggrin1:یکی هم سپر کردن یارو و بعد نارنجک بستن به سرش..... .

مبارزه با اون لمبنت هم خیلی هیجانی بود......... .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
یه چیزی میگم فقط خواهشا کتکم نزنید.هرکی ندونه فرخ میدونه من چقدر فن گرز هستم.
ولی اصلا از این رنگ بندیه سبز و جدیدش خوشم نمیاد:(بابا گرز باید خاکستری باشه.یه جوری یه حس بدی بهم دست میده وقتی می بینم.امیدوارم زیاد اینجوری نباشه.آخه من نمیدونم سیاره ایی که در خطر نابودی هست از کجا انقدر گل و گیاه داره توش در میاد:biggrin1:

این رنگ بندی سبز به خاطر همراه شدن مایکروسافت با یک سری از جریانات می باشد:cheesygri
. اگه دقت کرده باشید مایکروسافت از این به بعد بالای کاور بازی هاش رو هم یک موج سبز قرار خواهد داد .
درود بر مایکروسافت سبز

• Like
Reactions: HalfLife G

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
انیا کخ میره با دام و این این خانوم مو مشکی و سبزه هم میره با جناب مارکوس :D من مو مشکی رو بیشتر از انیا دوست میدارم :love::biggrin1:
اقا هنوز این قضیه حل نشده؟به خدا مارکوس عاشق انیا هست!مگه شما Gears 2 را تمام نکردید!اخرش مارکوس چه جوری یهو برای آنیا نگران می شه و یه جوری نگاهش می کنه که عشق داد و بیداد می کنه!حالا هی گیر بدید به دام1دام که فکر نکنم تو این قسمت زن بگیره!اون هم ریشی که تپه کرده برای زن قبلیشه دیگه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر