Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

*Saman*

کاربر سایت
Jun 12, 2009
65
دوستان واقعا تغییرات توی 2 ندیدن یکی از تغییرات این بود که توی 1 وقتی زخمی میشدی رو زمین میموندی تا یارت بیاد سمتت اما تو 2 میتونستی خودتم بری سمت یارت یکی دیگه هم دوئل اره برقی بود که بنظر من چیز جالبی بود یکی دیگه هم سپر گرفتن لوکاست ها بود توی 1 نبود که تو 2 اضافه شد اسلحه هم که چند تا جدید اضافه شده بود به داستان هم که به نظر من از همه چیز تو بازی مهمتره بیشتر از شماره یک بها داده بودن گرافیکم که... مرحله توی شکم اون کرمه هم که واقعا به نظر من یک از بهترین مراحلش بود من نمیدونم یکی از دوستان گفتن فضاش تکراری آخه تو دنیایی که جنگه همه چیز از بین رفته یا باید تو مخفیگاه لوکاستها بجنگیم یا باید تو زمینی که همه چیز به خاطر جنگ از بین رفته باید به غیر این شکل چه شکلی باشه برن تو فضا بجنگن تا محیط براتون تکراری نباشه آخه به داستان بازی نمیخوره.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
دوستان آخه این چه حرفیه.:biggrin1:خوب داستان بازی تو سیاره سرا هست دیگه.خوب چیکار کنن.
مثلا باید یه دفعه بازی میرفت تو جنگل:biggrin1:یا مثلا بیابون.:biggrin1:یه حرفائی میزنید.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یه سوال مگه gow3=1080iنبود.?
God of War III = 1280x720 (MLAA)
اونا رو هم ساپورت میکنه!ولی اون مهم نیست که چقدر اپسکیل میشه!مهم رزولوشن اصلیه بازیه1که هر چقدر اگه با تلویزیون بی کیفیت بزرگش کنی!برای خودت مشکل ساز میشه!
ولی همین HDبودن اصل قضیست! که GOW III بود!

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
دوستان واقعا تغییرات توی 2 ندیدن یکی از تغییرات این بود که توی 1 وقتی زخمی میشدی رو زمین میموندی تا یارت بیاد سمتت اما تو 2 میتونستی خودتم بری سمت یارت یکی دیگه هم دوئل اره برقی بود که بنظر من چیز جالبی بود یکی دیگه هم سپر گرفتن لوکاست ها بود توی 1 نبود که تو 2 اضافه شد اسلحه هم که چند تا جدید اضافه شده بود به داستان هم که به نظر من از همه چیز تو بازی مهمتره بیشتر از شماره یک بها داده بودن گرافیکم که... مرحله توی شکم اون کرمه هم که واقعا به نظر من یک از بهترین مراحلش بود من نمیدونم یکی از دوستان گفتن فضاش تکراری آخه تو دنیایی که جنگه همه چیز از بین رفته یا باید تو مخفیگاه لوکاستها بجنگیم یا باید تو زمینی که همه چیز به خاطر جنگ از بین رفته باید به غیر این شکل چه شکلی باشه برن تو فضا بجنگن تا محیط براتون تکراری نباشه آخه به داستان بازی نمیخوره.
آقا ما که نگفتیم 2 بد بود.من نظرم اینه که 2 خوب بود ولی قابل مقایسه با شاهکاری مثل 1 نبود.تو قسمت اول سازندگان این دنیا رو به وجود اآوردند .اون گرافیک رو. لوکاست ها رو. اون ایده های خفن رو. هنوزم که هنوزه اون مرحله که اون پرنده ها اومده بودن و ما باید سر رفیقمون نور افکن مینداختیم که کاریش نکنن رو یادم نمیره. یکی از قشنگ ترین قسمت های تمام بازی های کامپیوتری همون مرحله کلا پرنده ها بود. ولی تو قسمت 2 این چیزا و گرافیک و مدل بازی و کاراکتر هارو آماده داشتن. پس طبیعتا بازی خوبی باید میشد و اینکه بازی خوبی بود شکی توش نیست. ولی بازم میگم. یکش کجا و اون کجا.چون تو 1 همه چیز جدید بود. اینکه میگین مثلا چکار باید میکردن باید بگم همون مخ هایی که 1 رو با اون ایده های جدید ساختن 2 رو هم باید با ایده های جدید میساختن.من که نباید ایده بدم. اون موقع یادمه 2 که میخواست بیاد همه میامدن میگفتن داستان خفنه. این دفه یه چیز دیگست و این چیزا. موقع بازی هم که اومد یکی اومده بود میگفت اون زنه که مرد اینقدر تاثیر گذار بود که گریم گرفت. من که تاثیری ندیدم. کلا داستان بیخود بود. این که یکی تیر که میخوره خودشو میتونه بکشه یا اینکه اونا رو گروگان بگیری تغییرات جزیی هستن. کلا اینو بگم تموم میکنم.این بازی قسمت اولش مثلا مثل فیلم ماتریکس بود.(حالا نیایید بگید فیلم با بازی قابل مقایسه نیست.دارم مثال میزنم) ماتریکس 1 با او ایده های خفنش عالی بود. ماتریکس 2 که اومد هر چند هنوز خوب بود و جلوه های ویژه و زرق و برق بیشتری یا یه صحنه تعقیب و گریز عالی تو اتوبان با موتور داشت ولی دیگه مثل 1 نشد که نشد.اینم مثل اونه.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
کلا از این جور حرفا زیاد میزنن!16AA من از رفیقم که تو کار گرافیکه پرسیدم!گفت 8 تقریبا اوجشه که با چشم بتونی ببینی!و تشخیصش بدی! اونم با رزولوشنی ورای استاندارد الان!این بازی هم که 720 P هست و اوج TV ما 1920 در 1080 !
تاپیک تاپیک گیم X360 هست و نباید اینجور بحث هایی درش باشه اما من یک سوال از شما دارم, چرا در مورد چیزی که اطلاعات نداری سعی میکنی مهمل ببافی در رابطه باش ؟! میشه اثبات نظریه رفیقت رو برای برابری اوج MLAA با 8X AA برای ما هم شفاف سازی کنی ؟!

(زیاد باور نکن ولی 16 هم نبود چیزی فراتر از 2AA بوده! و بیشتر از ان!)
فقط تنهای چیزی که میتونم بگم اینه که lolzzzzz

اینجارو بخون بعد با این اظهار نظر های خوشحال فضای تاپیک و روح مارو شاد بگردان. :laughing:
http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=46241

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
کلا از این جور حرفا زیاد میزنن!16AA من از رفیقم که تو کار گرافیکه پرسیدم!گفت 8 تقریبا اوجشه که با چشم بتونی ببینی!و تشخیصش بدی! اونم با رزولوشنی ورای استاندارد الان!این بازی هم که 720 P هست و اوج TV ما 1920 در 1080 !
ولی در کل چیز عالی هست ! این 16 AA من نه تایید میکنم نه تکذیب(چی کاره حسنم:D)ولی در کل چیز خوبیه!ولی راست بودنش پای خودشون! (زیاد باور نکن ولی 16 هم نبود چیزی فراتر از 2AA بوده! و بیشتر از ان!)
کلا قضیش مثل قضیه کنتراست دروغی هست که برای TV ها اعلام میشه(واحد مشخصشون -برای خودشون قابل محاسبشت!و میزان استاندادشونه)!

تاپیک منحرف نشه!من دیگه تو این زمینه پاسخگو نیستم:D شرمنده دوستان!
منم نخواستم ادامه بدم چون دیدم ربطی‌ به تاپیک نداره ما خواستم بگم.u اطلاع نداری لطفا در مورد چیزی اظهار نظر نکن.:smile:

amir_webster

کاربر سایت
Apr 20, 2010
21
دوستان آخه این چه حرفیه.:biggrin1:خوب داستان بازی تو سیاره سرا هست دیگه.خوب چیکار کنن.
مثلا باید یه دفعه بازی میرفت تو جنگل:biggrin1:یا مثلا بیابون.:biggrin1:یه حرفائی میزنید.
داستان modern warfare 1 و modern warfare 2 هم توی یک فظا روابت میشه ولی تا حالا شده mw2 بازی کنی و فکر کنی داری mw1 بازی میکنی ؟؟!! نه چون خیلی ظریف و تاثیر گذار تغییرات دادن توش . ولی خداییش تو GOW 2 بیشتر وقتا فکر میکردی داری GOW 1 بازی میکنی . بگذریم چون این تاپیک GOW3 است و امیدوارم تو نسخه 3 یک تحول اساسی بدن .
-------------------
heath-ledger-dead_l.jpg

-----------------
you should know not fear that one day you have to die

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,990
نام
نـــــــویـــــــــد
ولی تا حالا شده mw2 بازی کنی و فکر کنی داری mw1 بازی میکنی ؟؟!!

برا من شده حالا چه كنيم ؟

ولی خداییش تو GOW 2 بیشتر وقتا فکر میکردی داری GOW 1 بازی میکنی

اينم برا شما شده برا من نشده .

كلا انتظارها ازين بازي بالاست تا 5 6 تا شماره ديگم بسازن همه انتظار دارن هميشه تحول ايجاد كنه . فكر كنم بايد كلمه ي تحول رو دوباره معني كنيم !

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
داستان modern warfare 1 و modern warfare 2 هم توی یک فظا روابت میشه ولی تا حالا شده mw2 بازی کنی و فکر کنی داری mw1 بازی میکنی ؟؟!! نه چون خیلی ظریف و تاثیر گذار تغییرات دادن توش . ولی خداییش تو GOW 2 بیشتر وقتا فکر میکردی داری GOW 1 بازی میکنی . بگذریم چون این تاپیک GOW3 است و امیدوارم تو نسخه 3 یک تحول اساسی بدن .
-------------------
heath-ledger-dead_l.jpg

-----------------
you should know not fear that one day you have to die

دوست من این حالی که شما میگی برای من نه تو mw2 اتفاق افتاد نه در geow2.
geow2 یک شاهکار به تمام معنا بود.اگر گرز 1 رو بازی کرده باشی-متوجه میشی که شماره یک چقدر فضاها سیاه بود و جاهائی واقعا آدم اذیت میشد.اما در شماره دوم با مرحله هایی مثل اون جنگل-یا مثلا مرحله برفی-تونستن تنوع خوبی رو در مراحل ایجاد کنن.در مورد تکراری بودن بازی هم-قبلا با دوستان زیادی اینجا بحث شد.یک بازی که اساس قدرتش روی همین نوع گیم پلی هست-هیچ دلیلی نداره که بیاد گیم پلی رو هی عوض کنه.بازیهای زیادی هم هستن که میتونم نمونه بیارم.ولی خوب بخاطر اینکه تاپیک به کجک نره:biggrin1:اسم نمیارم.
اما در همین حد میگم که بعد از اومدن گرز 1 ناگهان جوی در دنیای گیم رقم خورد به نام gears clone که تعداد بازیهایی که از این بازی کپی کردن بسیار زیاد شد.حتی اگر بخوام اسم بیارم-هستن بازیهایی که بسیار هم عالی بودن اما جز تقلید از گرز هیچ چیز خاصی نداشتن.
هستن بازیهایی که اومدن از همین گرز 2 هم تقلید کردن.نمیخوام زیاد بحث رو کش بدم.اما به قول دوست عزیزمون فرخ-شیر همیشه شیر هست:biggrin1:گرز یک شاهکار در صنعت گیم هست که امیدوارم هیچوقت به پایان نرسه.و تا سالهای سال این سری ادامه داشته باشه.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر