Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,073
نام
محمد امین
بابا این یارو که داشت میدوید دام بود اونی که ریش در اورده و داغون شده دام هست کلا به نظر میرسه تو این بازی بیشتر میخوان رویه دام و دختره زوم کنند

دوستان ویدئو HD شده رو از دست ندین گرافیک ، محیط ، موسیقی در حد غیر باور من موندم این الان اینجوریه تا یک سال دیگه میخواد چی بشه..؟

m-uncharted

کاربر سایت
Nov 8, 2009
494
دوستان ویدئو HD شده رو از دست ندین گرافیک ، محیط ، موسیقی در حد غیر باور من موندم این الان اینجوریه تا یک سال دیگه میخواد چی بشه..؟

نه اتفاقا گرافیک بازی الان اصلا خوب نیست:sick: (هیچ فرقی با geow2 نداره)
باید خیلی بهتر بشه(تا ساله دیگه میشه)

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
به جرات میگم گرافیک بازی هیچ فرقی با نسخه های قبل نکرده, الکی جو سازی نکنید...
من خودم از عظیم فن های این بازیم ولی واقعیتو نمیشه کتمان کرد.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
ممنون بابت ویرایش پست اول تاپیک.
فقط چرا نوشته شده که دام شخصیت اصلی بازیه؟!:confused:
DOM کارکتر اصلی بازی که حالا سیمای جدید پیدا کرده در حال فرار از دست لوکاستها میباشد

من نمیدونم علت این حرفا چیه! هنوز 2 روز نشده که بازی معرفی رسمی شده و همش یه تریلر ازش دادن بیرون، به این راحتی داره در مورد گرافیک بازی و اینکه چطوریه بحث میشه!:-"

پ.ن: Dom واقعا چهرش خوب طراحی شده، به راحتی میشه فهمید که غم داره...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,987
نام
نـــــــویـــــــــد
واقعا موزيك فوق العاده اي داشت و اتمسفر بازي هم عالي بود . تاريكي ميتونه بازي رو جذاب تر كنه . dom هم كه كاملا مشخص بود داغون شده و اميدي براي زندگي نداره از شدت غم و غصه . كلا شديدا تا سال ديگه همين موقع به انتظار ميشينيم !

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین

:eek:ببخشید شما تریلری - چیزی از گیم پلی بازی دیدی:biggrin1:که میگی گرافیک فرقی نکرده.مطمئن باش این شماره بازهم وقتی 2011 عرضه بشه بهترین گرافیک کنسولی رو از آن خودش میکنه.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
نه!اشتباه کردی!شما فن "عظیم"نیستی...
خب آقای فن عظیم برا 3 گیریم که شده بود لاقل تو پلتفرمات(فقط جهت سه گیری)یه X360 هم میذاشتی دیگه...همه مدل فن دیده بودم به غیر از این نوع که "یه نفر فن [عظیم] یه بازی باشه که قسمت اولش بعد از 1 سال رو PC پورت شد و قسمت دومش هم(حداقل تا الآن که 1 سال و 5 ماه از عرضه ش میگذره)عنوان انحصاری X360 حساب میشه و شما به عنوان فن [عظیم] دقیقاً همون پلتفرم منحصر بازی رو ابتیاع نکردی"،عجب!
1 سال(365 روز)دیگه تا عرضه ی نسخه ی نهایی بازی مونده ولی همین الآن فتواش صادر شد:
"گرافیک GEARS 3 با قسمت قبلی فرقی نمی کنه"
برادر بهت بر نخوره ولی بیخیال فن عظیم و کلاً فن بازی شو...
ضمن اینکه منم تریلر HD رو دیدم و به نظر من(که یه نظر شخصی مثل بقیه ی نظرهاست و برعکس جمع کثیری از دوستان هیچ اصراری بر حجت بودنش ندارم)از لحاظ بصری "نسبت به Gears 2"پیشرفت داشته...بالای 100 هزار مرتبه دراماتیک ترین صحنه ی GEOW 2 (مرگ ماریا) رو با چهره ی فعلی Dom مقایسه کردم طراحی چهره ی دام مملو از احساسات منفی و اللخصوص غم و ناراحتیه...نور پردازی محیط هم به نظرم چیز متفاوتی از گذشته باشه چون جو جدید و قویی تولید کرده بود.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان من فکر کنم علاوه بر لوکاست ها باید به موجودات دیگه ای حمله کنیم.
چون اگه تریلر رو دیده باشین اون جونوره وقتی از توی زمین میاد بیرون لوکاست ها رو هم میکشه و لوکاست ها هم دارن بهش شلیک میکنن.فکر کنم پای چیزایی غیر از لوکایت در میون باشه.

hamid2010

کاربر سایت
Apr 7, 2010
72
http://images.eurogamer.net/assets/...1/a_gw3_05_tif_jpgcopy.jpg.jpg?slideshow=true
http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/0/4/6/5/2/1/a_gw3_04_tif_jpgcopy.jpg.jpg
http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/0/4/6/5/2/1/a_gw3_06_tif_jpgcopy.jpg.jpg
http://images.eurogamer.net/assets/...1/a_gw3_03_tif_jpgcopy.jpg.jpg?slideshow=true
ادم واقعا شک میکنه چطور کسی این نورپردازی محیط و نورپردازیه روی کارکترها تکسچرهای بی کران با مدل سازی خارق العاده اسلحه ها و کارکتر ها با این جزئیات کاری نبینه.....؟! جالبتر اون ذره های پخش شده روی هوا هستند که واقعا .....
من نمیگم که اینا حتما تو بازی نهایی هست ولی اگه بخوایم از روی همین تصاویر قضاوت کنیم شاهکار هست .
وقتی gears 2 نیومده بود همه میگفتند گرافیک بازی با شماره ی 1 فرقی نکرده نتیجتا همه دیدند چی شد . الانم شماره 3 با 2 فرقی نکرده . یعنی سرجمع شماره 1=3 !!

Last edited by a moderator:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان من فکر کنم علاوه بر لوکاست ها باید به موجودات دیگه ای حمله کنیم.
چون اگه تریلر رو دیده باشین اون جونوره وقتی از توی زمین میاد بیرون لوکاست ها رو هم میکشه و لوکاست ها هم دارن بهش شلیک میکنن.فکر کنم پای چیزایی غیر از لوکایت در میون باشه.
ایول!خدایش رامین خوب به جزئیات توجه داریا!الان مشاهده شد:D -امید وارم خوف ناک باشن!
یک جنگ 3 جانبه واقعا قشنگتر از یک versus به نوعی تکراریه

پ.ن: Dom واقعا چهرش خوب طراحی شده، به راحتی میشه فهمید که غم داره...
خدایش خیلی بیشتر از غم داشت!اون صحنه که لاکوست اومد بهش تیر بزنه!چشماش رو بست!یعنی اماده برای مرگ!
دیگه تو نامامیدی تموم داره ادامه میده!
فکر کنم اینسری واقعا داستان تو بازی موج بزنه!و مثل قبل بی روح نباشه

Last edited by a moderator:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نوشته شده توسط Tommy Fisher
به جرات میشه گفت شما که هیچ، میشل نوستراداموس ویل رایت هم نمیتونن از یه تیزر Pre-rendering; گرافیک و حد پیشرفت اون از نسخه قبلی به حال رو حدس بزنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر