Gears of War 3 لیک شد!!!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
jsmksf9z9iohpdmnnezx.jpg

آپدیت خبری:

ظاهرا این نسخه فقط قابل اجرا بر روی دستگاه های J-tag هستش. به حسابی میشه گفت این نسخه Dev بازی هست.

طبق اخباری که در سایت Neogaf درج شده بازی GeOW 3 لیک شده است!

Warning: Gears of War 3 leaked!
Heads up guys, a work in progress version of Gears of War 3 has been leaked. It apparently has the full single-player and all the multiplayer options.Buggy as hell, but it seems like it's all there. Avoid youtube and other forums if you don't want to be spoiled. There are videos all over youtube as proof. Just a heads up.
به گوش باشید، نسخه در دست ساخت بازی GeOw3 لیک شده است. به نظر میرسه که این نسخه دارای بخش تک نفره و مولتی پلیر کامل هست. باور کردنی نیست، اما مثل اینکه کاری هست که انجام شده. اگر میخواهید بازی برایتان اسپویل نشود از سایت هایی مثل You-Tube و فروم ها دوری کنید. در سراسر You-Tube ویدئوهایی از این نسخه پخش شده است. پس به گوش باشید!

با تشکر از Kenji

منبع

آخرین ویرایش:

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
خب من الان به شدت یه چیزی رو نمیفهمم:dبازی ایی که الان وضعیتش اینجوری هست،پس اینو دادن تستر که چیو تست کنه؟:d
حتماً وسط تست این اشکالات رو پیدا کردن دیگه!:d

• Like
Reactions: u.s.a

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
الان مثلا چی گفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطمئنی چنین چیزی هست؟؟یکم بیشتر توضیح بده ما هم بفهمیم؟
میدونم که هست.خودم بخاطر سرعت پایین نتم دنبالش نرفتم هومن hoom

بهتر میتونه توضیح بده

خیلی جی تگ جی تگ میزنیا
خوبه سرعتت پایینه
خو ربطی نداره.اون شبکه ی لایوش هست.بهر حال یسری داستان ها رو داره.من با1128 هم فقط توی لایو فیفا میزدم.ربطی نداره کلا

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
رفع این همه باگ رو گذاشتن واسه دو ماه اخر خیلی باگ داره که پس این همه مدت چی می کردن

دوستان مطمعن باشید هر کس دستگاهش jtag معلوم هیچ وقت اوریج بازی نمی کنه پس هیچ فرقی به حال شرکتن نداره هرکسی هم دستگاهش هکه باز هیچ وقت اوریج نمی زنه پس باز هم اسیبی به شرکت نمی زنه اینقدر حرص اپیک و ماکرو رو نزنین اینقدر از شما پول خوردنه که نمی دونین از کجا و اینقدر پول دارن که این ضرر ها براشون هیچی نیست اصلا ضرر نیست البته فقط ماکرو اینطوری نیست سونی هم بد تره

• Like
Reactions: ston cold

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
رفع این همه باگ رو گذاشتن واسه دو ماه اخر خیلی باگ داره که پس این همه مدت چی می کردن

دوستان مطمعن باشید هر کس دستگاهش jtag معلوم هیچ وقت اوریج بازی نمی کنه پس هیچ فرقی به حال شرکتن نداره هرکسی هم دستگاهش هکه باز هیچ وقت اوریج نمی زنه پس باز هم اسیبی به شرکت نمی زنه اینقدر حرص اپیک و ماکرو رو نزنین اینقدر از شما پول خوردنه که نمی دونین از کجا و اینقدر پول دارن که این ضرر ها براشون هیچی نیست اصلا ضرر نیست البته فقط ماکرو اینطوری نیست سونی هم بد تره
بااااا به پیر به پیغمبر این build مارس هست!یعنی بین5 تا 4 ماه پیش!2 ماه دیگه هم تا عرضه مونده!اینمه باگ هم نیست!از باگها عکس انداختن ولی کل بازی که باگ نیست!برو یوتوب ببین!

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
بازی داغون تر از اونی هست که فکر میکردم..
وسط بازی یک هو قاطی میکنه و کنسول هنگ میکنه باید بری تو داشبورد
بریدگی تصویر وحشتناک تو بازی هست و اصلا نمیشه بازی کرد..
اصلا بعضی چیزها رو هنوز درست نکرد همینجوری تو هوا کارشون رو انجام میدن..

گرافیک بازی هم هنوز تو محیط های بسته کامل نشده و خیلی مشکل داره یعنی هیچی نداره

تو وسط بازی هم یک چیز های سبز رنگی هست که دیگه گند میزنه به بازی و تو تمام محیط ها هست..

یک سر کد و نوشته هم بعضی وقتهای میاد رو تصویر

=======

این نسخه فقط داستان رو لو میده و هیچ ارزشی نداره از دوستان هم خواهش میکنم اگر داستان رو فهمیدن اصلا بیانش نکنند چون این شماره داستانش برای خیلی ها مهم هست..
اون ماله بتای آنلاینه .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Terova

mobinoo

کاربر سایت
Aug 18, 2010
78
نام
مبین
خوبه حالا شما سرمایه گذار Epic نیستین :D بابا گیرز 3 مطمئن باش که بیشترین فروش تاریخ 360 رو می کنه... حالا کمتر بشه که بشه.... اینقدر سود می کنن که براشون مهم نیست اینقدر...
از نظر اسپویل شدن داستان هم اگه خیلی ناراحتین خب دنبالش نرین... محفوظ می مونه...
تنها نکته ی بدی که هست اینه که آبروی مایکروسافت و اپیک رفت و دود شد هوا...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر