Gears of War 2

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
4dg1w.jpg

Cliff Bleszinski در مصاحبه ای با Xbox World 360 تایید کرده است که بازی Gears of War 2 بین 85 الی 90 درصد کامل شده است.

Cliffy در این رابطه گفته است: " ما اساسا 85 الی 90 درصد از پروسه بازی را کامل کرده ایم و در مرحله بهینه سازی بازی هستیم و آخرین کنترل ها و بهینه سازی ها را بر روی بازی انجام می دهیم. "

" من هر روز صبح بازی را اجرا می کنم و در حالت campaign mode به بازی کردن مشغول می شوم تا مطمئن شوم که همه چیز به خوبی اجرا می شود و کار می کند. "

2u4slsm.jpg

همچنین Mr. B درباره الگوی رنگ خاکستری در Gears 1 نیز توضیح داد و قول داد که در شماره دوم این بازی کمی از رنگ های متنوع تر استفاده شده است.

Cliff Bleszinski ادامه داده: " این نوع استفاده کردن از رنگ های غیر شاد برای مثال خاکستری و ... در این نسل تبدیل به یک سنت در بازی ها شده است.به همین خاطر هست که بازی مثل Mirror's Edge به مانند یک آبادی در بیابان E3 امسال بود! "

" همه میگفتند که نگاه کن یک صندوق قرمز رنگ آنجا در بازی هست , وای عجب توهمی!:D "

" ما در واقع از رنگ های بیشتری در Gears 2 استفاده کردیم مثل قرمز و نارنجی. امیدوارم که شما متوجه این نکته بشوید! , چیزی که من میتوانم به شما بگویم این است که اگر بازی Gear 3 در کار باشد , این بازی مثل disco town خواهد بود , همه جا پر از رنگ های ارغوانی و صورتی و سبز !! :D "

منبع

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
فريدون چي كردي... همرو ديونه كردي :biggrin1: ... دمت گرم خيلي باحال شدن... چند وقت بود دنبال يه امضاي GEOW 2 ـي جديد مي گشتم...

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
سلام

سلام خدمت شما گیرز بازا یه سوال می خواستم بپرسم و یه مطلبی هم عرض کنم.
ببخشید تو گیرز 1 تو Act4 اونجا که اون موجود گربه مانند میاد و لوکاست رو نابود می کنه چی کار باید کرد.
خواهشا کمکم کنید.
راستی اقای Altair_ac_sina پسردایی گرامی بد کردم به بازیسنتر معرفیت کردم؟
می خوای همه تاپیک ها رو به گند بکشی؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اهاي شما گيمر ها با من موافقيد بازي به اندازه gers of war حال نميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
اااااااااااااااااوه!
چه خبرته!يكم اون فنتو كوچكتر ميذاشتي!
نه من موافق نيستم خيلي بازيهاي بهتر هم وجود داره!:biggrin1:

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
البته منظور من همون تریلر E3 2008 بود که کلیفی بی بازی کرد منتها به صورت FULL HD که بالای 360 مگ هست !!! ولی اوج کار GOW2 رو نشون میده . :love::love::love:
http://gearsofwar.xbox.com/media/Default.htm
سلام
من این تریلرو با دایال اپ دانلود کردم حالا وقتی اجراش میکنم اینو مینویس:
windows media player cannot play the file because the required video codec is not installed on your computer

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
دیگه کم کم داریم به عرضه بازی نزدیک میشیم
چرا کسایی که تریلرها رو دیدن از چیز های جدیدی که به گیم پلی بازی اضافه شده نمیگن؟

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
دیگه کم کم داریم به عرضه بازی نزدیک میشیم
چرا کسایی که تریلرها رو دیدن از چیز های جدیدی که به گیم پلی بازی اضافه شده نمیگن؟
5.4 تا اسلحه جدید, 3.2 تا حرکت خفن :biggrin1: گرفتن دشمن به عنوان سپر , دشمنان جدید ,
تویکی از تریلرا marcus یه لوکاستو کشت بعد سپرشو ورداشت یکم رفت جلو تیرندازی کرد بعد سپرو محکم کوبید زمین و دوباره پشتش cover گرفت
کلآ خیلی خفن شده من که بی صبرانه منتظره اینم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر