Gears of war 2 the final battle tournament

ه نظر شما کدام تیم به مرحله فینال راه می یابد ؟

• TEAM 1

رای‌ها: 7 14.6%
  • TEAM 2

رای‌ها: 4 8.3%
  • TEAM3

رای‌ها: 2 4.2%
  • TEAM 4

رای‌ها: 5 10.4%
  • TEAM 5

رای‌ها: 1 2.1%
  • TEAM 6

رای‌ها: 12 25.0%
  • TEAM 7

رای‌ها: 3 6.3%
  • TEAM 8

رای‌ها: 1 2.1%
  • TEAM 9

رای‌ها: 11 22.9%
  • TEAM 10

رای‌ها: 2 4.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    48
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
Gears
GEARS OF WAR 2 The Final Battle Tournament
All Good Memories Cup

68714516176348231801.jpg

سلام خدمت دوستان عزیز همینطور که می دونید 41 روز تا ریلیز رسمی (gears of war 3) مانده است به همین عنوان ما قصد برگذاری اخرین تورنومنت در این سری داریم ما هر سال تورنومنت هایی را برگزار میکردیم که اسپانسر به برنده های مسابقه جایزه میداد ولی به دلیل ایجاد حساسیت برای بردن جایزه یک سری رفتار های ناشایست انجام میگرفت به همین دلیل ما جایزه را از لیست حذف کردیم که بازی خیلی عادی و دوستانه fun و به دور از حساسیت انجام بشه من از دوستان در خواست می کنم کسانی که مایل به شرکت در تورنومنت هستند گیمر تگ خودشون قرار بدن و برای هماهنگی بیشتر پیشنهاد خودشون برای زمان برگذاری مسابقات اعلام کنن . در مورد (mode)بازی طبق معمول execution هست و تیم ها 4 به 4 هست نه 5 به 5 کسانی که همدیگرو میشناسند تیم مورد نظر خودشونو انتخاب کنند و کسانی که نمی شناسند بنده از طریق سایت gears of war امار k&d ratio دوستانو می بینم برای انها به صورت بالانس شده تیم کشی میکنم در صورت تشکیل تیم برای من تیم خودشونو پیغام خصوصی بفرستند.

تمامی مسابقات ضبط میشه و در youtube اپلود میشه . اسکور بورد هم به تاپیک اضافه میشه.
در مورد (host)بازی هم بنده هم با کانکشن 512 (host)میشم ولی اگر به دلایلی کانکشن بنده مورد داشت کانکشن جایگزین داریم دیگه بقیه مطالب که در ادامه میذارم مشخش هست مطالب هم اپدیت میشه.

اخرین نکته پایانی در بازی استفاده از LANCER و HAMMER BURST و CHAINSAW(اره کردن) و MELEE ممنوع می باشد تمامی سلاح ها تو بازی CYCLE
می باشد.

i18382_l.png

داوران مسابقه:

JUDGMENTS GAME STATS

i18221_navid.png

Supervisors: Erfan90-SLyTaNicX

i18312_supervisor.png

HOST:

SLyTaNicX-ERFAN90

i18280_cn.png

GEARHEADS GAMERTAG:

i18943_membersss.png

i18932_memberss.png

i18149_ok145.png

RESULTS ( Frist Stage )

i27703_123456.bmp

Leaderboard

i7109_147852.png

23/5/90

i16411_gears-of-war-time.png

امیدواریم بازی ها خوب برگزار بشه اگز تیمی به بازی ها نمیرسه و یا مشکلی داره این دیگه دست ما نیست این برنامه ریزی شده اگر کسی از بازیکنان حضور پیدا نکنند بازی ها پیش میره .

ساعات بازی ها هم مناسب طوری که همه بتونن برسند ارزوی موفقیت برای همکارای عزیزم و گیمر های خوب این بازی فوق العاده بازی ها بطور رسمی از فردا شروع خواهند شد.

با تشکر از نوید مهران عرفان حسین عزیز.
تمامی Banner ها توسط حسین و عرفان طراحی شده است .

i16453_123456789.png

آخرین ویرایش:

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
من هستم
گیمر تگم M F 6 O W هستش.
تنها مشکلم همین سرعت اینترنته که وقتی تیر میزنی حدود 1 ثانیه بعد میرسه که واقعا عادلانه نیست.
به نظر من از اول شهریور خوبه.

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
من هستم
گیمر تگم M F 6 O W هستش.
تنها مشکلم همین سرعت اینترنته که وقتی تیر میزنی حدود 1 ثانیه بعد میرسه که واقعا عادلانه نیست.
به نظر من از اول شهریور خوبه.

با توجه به اینکه هاستِ بازی از بچه های ایرانی هست بعید میدونم از بابتِ Lag/Delay مشکلی داشته باشین ...

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
با تشکر ویژه از مهرداد برای توضیحات کامل و بی نقص اعلام کنم برای اینکه بالانس تیم ها بهم نخوره داوران در مسابقه شرکت نخواهند کرد تا دلخوری پیش نیاد تا با یه خاطره خوب از این بازی خداحافظی کنیم

آخرین ویرایش:

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
WITH ALL DO RESPECT TO ALL FAITHFUL VETERAN GEARHEADS

من یه داستان بلند از چند خاطره با دوستان قدیمی گذاشته بودم که ارسال نمیشد و ارور میداد که سیستمم یه دفعه ریست شد به فنا رفت هرچی نوشتم...... بعدا براتون میفرستم

• Like
Reactions: Erfan90

HM2D

کاربر سایت
Aug 14, 2009
100
با تشکر از مهرداد و بچه ها برای اداره و برگزاری این ترنمنت.
منم هستم! و همچنین اگر کمکی برا بهتر اجرا کردن از من بر میاد رو من حساب کنید.

آخرین ویرایش:

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
با توجه به اینکه هاستِ بازی از بچه های ایرانی هست بعید میدونم از بابتِ Lag/Delay مشکلی داشته باشین ...

سلام رفيق
به عنوان مثال با يكي از بچه ها بازي ميكنم و اون هم هاست ميشه و همچنين سرعتش هم 512 هستش ولي اختلاف زماني رفت و برگشت بالا 0.5 ثانيه هستش و من از اين حرسم ميگرفت كه طرف تو آمريكا نشسته و با اينترنت خدا داره بازي ميكنه و هيچي بارش نيست و مياد با يك عدد ال تي ار تي ساده منا هدشات ميكنه ,,,,,,, از اين موضوع خيلي ميسوزم
همچنين سرعت داخل هم خيلي خوب نيست كه آدم بخاد كار خاصي بكنه
ولي در كل از اين كه به اين ابر گيم اهميت گذاشتين ممنونم

• Like
Reactions: PaRaDoXiSt

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
سلام مهرداد جان
اسم من رو مهران یادش رفته بگه
من IH SHAR ام
ما را هم بنویسید

ashkan1374

کاربر سایت
Aug 16, 2009
80
منم هستم :D با تشکر از مهران,حسین و مهرداد (;
Shadow rider X

Mr.Chief

کاربر سایت
May 13, 2008
247
نام
روزبه
ممنون مهرداد جان.
تیمو تا چند روز دیگه بهت میگم.
موفق باشین!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر