Xbox Gears 5

وابستگی بیش از حد بشر به تکنولوژی باعث سقوط انها خواهد شد، و تمامی دشمنان با اتحاد به دنبال تنها انساهای باقی مانده در دنیا هستند که انها را از بین ببرند. در نقش "کیت" به سفری خواهیم رفت که ریشه واقعی لوکاست ها را کشف کنیم و برای انچه که باقی مانده در کنار دوستانمان مبارزه کنیم.

4dd4dc7e-964c-43cf-aac4-f7d03fc40172.jpg

Gears 5
توسعه دهنده : استدیو د کوالیشن
ناشر: اکس باکس گیم استدیوز
ژانر: شوتر سوم شخص
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: نوزدهم شهریور ماه (پانزدهم برای دارندگان نسخه التیمیت و گیم پس التیمیت)
پلتفرم ها:
110024 110023

قیمت:
نسخه التیمیت ادیشن: 80 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Ultimate Edition Character Pack
  • 30 days of Boost
  • Early Access - Play 4 days early!
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July
نسخه استاندارد: 60 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July

نکته: بازی از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی میکند، بدین معنی با خرید Gears 5 از استور مایکروسافت میتوانید هم بر روی Xbox One و بر روی Windows 10 بازی را صاحب شوید.

d0a06b93-2263-496b-8cb2-85938d530b4b.png

بازی از روز اول عرضه بر روی گیم پس دردسترس هست و دارندگان گیم پس التیمیت چهار روز زودتر به بازی دسترسی دارند

در E3 سال 2018 استدیو کانادایی د کوالیشن که مسئولیت همه چیز مرتبط با دنیای Gears of War را در اختیار دارد قسمت جدید این سری را با نام Gears 5 معرفی کرد. اگر Geow 4 را به پایان رسانده باشید حتما میدانید در انتهای بازی شاهد یک پیچش داستانی هستیم که همه ماجراها را به ملکه Myrrah لوکاست ها پیوند میزند. در این دنباله مستقیم کیت دیاز (Kait Diaz) نقش اصلی داستان محسوب میشود و قرار است وی به همراه Del از مسیر دسته (که توسط JD رهبری میشود) جدا شوند و به دنبال کشف حقیقت ریشه لوکاست ها بروند.

اطلاعات زیادی از بخش کمپین بازی تا ماه دسامبر منتشر نخواهد شد و دانسته های فعلی ما صرفا به همین موارد برمیگردد. ولیکن اقای راد فرگوسن مدیرعامل استدیو د کوالیشن میگوید انها برای ساخت و توسعه Gears 4 به دلیل اینکه اعتماد کاربران را نزد خود نداشتند، دست به تغییرات و ریسک های فراوان نزدند ولیکن این بار برای Gears 5 اختیار عمل بسیاری دارند و بسیار ریسکی تر عمل کرده اند. به دنبال همین مورد حال شاهد عمیق ترین کمپین ساخته شده برای هستیم.

ویژگی های بازی به نقل از سایت Xbox:

به عنوان یکی از تحسین شده ترین دنیاهای بازیهای ویدیویی، گیرز حال از همیشه بزرگتر است، با 5 مود هیجان برانگیز در کنار عمیق ترین کمپین ساخته شده سری
کمپین کو-اپ سه نفره: در کنار دوستان خود در کمپین کو-اپ سه نفره انلاین و یا اسپلیت اسکرین مبارزه کنید
مسیر وظیفه: از یک سرباز تازه وارد تا ژنرال چهار ستاره ارتقا بیابید. چالش های جدید دریافت کنید، و جوایز فوق العاده پاداش بگیرید و درنهایت لوت خود را به نمایش بگذارید
بووت کمپ: اگر تازه به سری گیرز وارد شده اید و یا خیلی عقب مانده اید، بوت کمپ یک راه سرگرم کننده برای یاد تکنیک های مبارزه از مراحل ابتدایی تا حرفه است
به جای جک بازی کنید: جک یک پرنده رباتی شخصی پوشش دهنده شماست که میتواند از شما پشتیبانی و یا به دشمنان اسیب وارد کند. بی نقص برای تازه واردین به سری گیرز
ویترین جلوه های بصری: تمام مود های بازی را در رزولوشن 4K به همراه پشتیبانی از HDR در روون ترین حالت ممکن یعنی 60 فریم بر ثانیه بر روی Xbox One X تجربه کنید

تمام تریلرهای منتشر شده از بازی در کانال رسمی یوتیوب Gears of War:

Gears of War

کپی و یا ارجاع به سایر سایت های فارسی زبان طبق قوانین ممنوع است.
تاپیک به فوق العاده ترین شکل ممکن اپدیت خواهد شد.

Attachments

• 6jeo_امضا.jpg
    6jeo_امضا.jpg
    136.6 KB · مشاهده: 11,023

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
راستی نسخه استیم ارزونترین استور چقدر میشه با تومان بعد اگر تست کردید بخش مولتی بدون مشکل بالا اومد خبر کنید منم بخرم بعدش با هم بازی کنیم. دلم خیلی لک زده برای یک شوتر انلاین مثل گرز اخرین بازی که یک بازی شوتر سوم شخص خوب انلاین بازی کردم انچارتد 4 بود اونم فقط 2 ماه اولش
$16.11 ترکیه
دلار 11.5 که بگیری نزدیک 200 فک کنم کمتر نشه گرفت مگه اینکه مستقیم خودت بخری.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ممنون، این کارم کردم ولی هیچ تغییری صورت نگرفت! اصلا انگار نه انگار تو task manager هم همه چی 0 هست.
تا میزنم رو اینستال مینویسه فایل شما اینستال شد برید از استار بزنید اجرا کنید!
فکر میکنم کلا سرکاریه این باید از نو بزنم بازیو بگیرم :|

بابا بازی از استور اشغال چرا می گیری تا استیمش هست بعدم این نسخه بک اپ بوده یکم سیستمش فرق داره حالا ممکنه اصلا الام که بازی انلاک شده دیگه نشه نصبش کرد چون پریلود بوده چرخی بزن در نت اگر نشد که نسخه انلاک شدش رو بگیر در ضمن نسخه استیمم بگیرید استور پارتون می کنه از بس کرش می کنه 1 موقعه هایی اصلا بازی بالا نمیاد فایل هاش کراپت می شن تا 150 گیگ هم براش اپدیت طی سال ها نیاد ولتون نمی کنه.

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
بابا بازی از استور اشغال چرا می گیری تا استیمش هست بعدم این نسخه بک اپ بوده یکم سیستمش فرق داره حالا ممکنه اصلا الام که بازی انلاک شده دیگه نشه نصبش کرد چون پریلود بوده چرخی بزن در نت اگر نشد که نسخه انلاک شدش رو بگیر در ضمن نسخه استیمم بگیرید استور پارتون می کنه از بس کرش می کنه 1 موقعه هایی اصلا بازی بالا نمیاد فایل هاش کراپت می شن تا 150 گیگ هم براش اپدیت طی سال ها نیاد ولتون نمی کنه.
این گرز 4 رو من از استور مایکروسافت خریدم هنوز که هنوز نتونستم دانلودش کنم چه برسه انلانش رو بازی کنم، بعدا بک اپش رو از دوستم اوردم با هزار بدبختی همون اول افلاینش رو بازی کردم و بعدش بخاطر اپدیت هاش که حجم بازی رو از اول دانلود میکرد بیخیالش میشدم و تموم حرف های این دوست عزیز رو تایید میکنم کاش برای کسایی که هم تو استور مایکی گرز 4 رو خریدن سی دی کی استیم بدند :|

• Like
Reactions: saeedir and kamyy

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
اکت دو بسیار عالی بود با همه چیشحال کردم یکحالت OW هم داشت که باید با اسکیبریلوکیشن های مختلف اکت 3 هم تقریبا همین حالت رو داره ولی با محیطش به اندازه اکت دو حال نکردم کلا بازی تو این حالت دیگه خطی نیست و خیلی تغییر کرده و به نظرم باحال تر شده
این آپشن های که به جک اضافه میشه بسیار کاربردی هست و حالت مخفی کاری بازی هم خیلی بهتر میکنه
باس اکت 2 هم عالی بود
ولی بازی تو اکت 2 و 3 اکشنش میاد پایین که طبیعی هست به خاطر محیط باز شدن بازی و بیشتر باید داخل محیط بچرخی
داستان بازی هم که ولش کن
گرافیک بازی هم خیلی بهتر از قبل شده امکان نداره روی xo معمولی از این بهتر گرافیک ساخت اون 60 فریم

بازی باگ هم داره خصوصا تو قسمت صدا

در کل بخوام با گرز 4 مقایسه کنم خیلی بهتر شده و قابل مقایسه نیست فقط بعضی جاها شبیه گرز 4 هست که همون کارو خراب کرده
تغییراتم تو بازی انجام شده مثل جک و محیط باز و... که خیلی خوبه

Gwynbleidd

کاربر سایت
Sep 9, 2015
300
دوستان برای خرید این آفر 2 ماه 2 دلار گیم پس التیمات چقدر باید حساب باشه؟ کسی گرفته؟ چون با 6$ هم نشد بگیرم، منظور چقدر کسر میکنه در نهایت!

Capture.PNG

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
دوستان برای خرید این آفر 2 ماه 2 دلار گیم پس التیمات چقدر باید حساب باشه؟ کسی گرفته؟ چون با 6$ هم نشد بگیرم، منظور چقدر کسر میکنه در نهایت!

View attachment 115597
یه کم بیشتر از 2 دلار که مالیات رو هم کم کنه ولی برای فعال کردنش باید با ساپورت مایکروسافت صحبت کنی.

• Like
Reactions: REROOZ

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
متاسفانه نسخه پی سی در حال حاضر وضعیت جالبی نداره، از این نظر که با کارت های انویدیا به شدت مشکل داره، اگر کارت انویدیا دارید در بهترین حالت توی بازی گلیچ های گرافیکی می بینید(artifact) و هر از گاهی به خاطر کرش کردن درایور از بازی خارج میشید، و در بدترین حالت که توی این نیم ساعتی که بازی رو امتحان کردم دو بار برام پیش اومده با صفحه آبی مرگ مواجه میشید، انویدیا هم فعلاً اعلام کرده درایور مختص بازی 10 سپتامبر یعنی 5 روز دیگه عرضه میشه:|

• Like
Reactions: kamyy

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
متاسفانه نسخه پی سی در حال حاضر وضعیت جالبی نداره، از این نظر که با کارت های انویدیا به شدت مشکل داره، اگر کارت انویدیا دارید در بهترین حالت توی بازی گلیچ های گرافیکی می بینید(artifact) و هر از گاهی به خاطر کرش کردن درایور از بازی خارج میشید، و در بدترین حالت که توی این نیم ساعتی که بازی رو امتحان کردم دو بار برام پیش اومده با صفحه آبی مرگ مواجه میشید، انویدیا هم فعلاً اعلام کرده درایور مختص بازی 10 سپتامبر یعنی 5 روز دیگه عرضه میشه:|

BLUE SCREEN معمولا ربطی به بازی نداره احتمالا بازی اینقدر برای سیستمت سنگینه که ناپایدار می شه اگر اورکلاک کردین کمی تخفیف درش لحاظ کنید.

نکته دیگه اینکه کلا درایور اخریشم پر از باگه برگردید نسخه قبلیه بهتره برای من صفحه می ره اف می شه(دقیقه می دی) بعضی اوقات دیگه سیاه می مونه.

• Like
Reactions: kamyy and miladdej

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین

بعد یه روز کلنجار حل شد!
اسم فایل از gears5 به hears تغییر دادم نصب شد :|.

Gears 5 Screenshot 2019.09.06 - 19.55.05.50.png

خب اینم اولین باگ بازی!
داستان رو لو ندادم ولی خب گفتم شاید در حد توضیح هم کسی نخواد بدونه.
یه قسمت هست درخواست نیرو پشتیبان کردیم، دوتا گاردین فرستادن! از یکی از درها که رد شدیم یکی از گاردین ها تبدیل شد به مارکوس!
جالبیش اینه یک کم جلوتر مارکوس اصلی که با کیت رفته بود رو دیدم. مارکوس اصلی یک سری صحبت هارو میکرد این یکی یک سری

بازی برای من که نسبتا پایدار بود با 970 و i5 و 16 گیگ رم رو بالاترین تنظیمات و 1080 تقریبا زیر 45 فریم ندارم! تو اکثر صحنه ها 60 هست و خب تو جاهایی که انفجار رخ میده میاد پائین اگر هم تنظیمات روی High بزارم تقریبا اصلا افت فریم ندارم. فقط یک مشکل رو مخی داره این هست که Gears 4 دسته PS4 راحت میشناخت ولی Gears 5 دسته رو نمیشناسه و باید با DS4pc دسته رو بشناسونم که خب خود این برنامه کلی از سی پی یو کار میکشه!
ولی بازی شدیدا پر از باگ هست. یکی از لوکاست ها موند بین دوتا ستون موقع دویدن و من مجبور شدم بازیو از نو بیارم چون نمیشد کشتش!

Vengence_13

کاربر سایت
Nov 7, 2016
11
سلام بر دوستان
من میخوام Gears 5 رو بخش آنلاینشو بازی کنم با کنسول ولی بدون قند شکن نمیتونم تو ایکس باکس لایو sign in بشم با قندشکنم که پینگ میره بالا اصلا نمیشه بازی کرد
باید dns تغییر بدم یا نمیشه کاری کرد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
تحلیل دیجیتال فاندری هم از گرافیک بازی منتشر شد:
Gears 5: the tech showcase that sets new standards for Xbox One

Gears 5: the tech showcase that sets new standards for Xbox One

One of the most technically impressive first-party titles we've seen

TC حداقل از نظر تکنیکی واقعا یکی از بهترین استودیوها هست و هر دو تا بازی که ساخته محشر بودن از این نظر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر