Garena

درود بر شما کاربران بازی سنتر

هدف اصلی من از باز کردن این تاپیک معرفی کامل گارنا و پاسخ گویی به سوالات شما است.
امیدوارم که مفید باشه

1-معرفی بازی هایی که در گارنا پشتیبانی میشود

Warcraft III
Call of Duty
HON
LOL
BlackShot
Left4Dead
TrackMania
H.w.A.X
Counter Striker
....

2-ساخت اکانت در گارنا

برای ساخت اکانت روی این لینک کلیک کنید

چند نکته:

ایمیل شما سند مالکیت اکانت شما است بنابراین من پیشنهاد میکنم از سرویس میل گوگل برای ساخت ایمیل برای اکانت خود استفاده کنید.
نام کاریری که انتخاب میکنید قابل تغییر نیست پس در انتخاب اسم هم دقت کنید
پس از ثبت نام اکانت خود را وری فای کنید تا از هر جهت خیال شما از نظر امنیت اکانت خود راحت باشد
بعد از ثبت نام سعی کنید "آی پی" خود را در فایلی ذخیره کنید و داشته باشید چون اگر روزی شما هک بشوید بهترین مدرک برای اثبات مالکیت اکانت همین ادرس اینترنتی شما خواهد بود
از این سایت هم می توانید برای به دست اوردن آی پی خود استفاده کنید

2- دانلود و نصب گارنا پلاس

برای دانلود گارنا پلاس کلیک کنید

بعد از نصب با اکانت که ساختید لاگین کنید

3-وارد شدن به روم های بازی و پلی

بعد از لاگین شدن در گارنا روی آیکون "Lan" کلیک کنید و سپس گزینه "Games"

خب چه توضیح میدم گارنا در واقع یک لن مجازی به حساب میاد یعنی وقتی شما وارد یک روم میشود انگار در یک گیم نت هستید و از طریق لن با هم در ارتباط هستیند طبیعا تو این محیط یک نفر که سرعت اینترنت بهتری دارد هاست شده و بقیه وارد گیم اون میشوند
تمام این بازی های در که تصویر می بینید از طریق لن گیم بازی ها پلی میشود و هیچ احتیاجی به چک شدن ورژن از سایت سازنده ندارید حتی با هر پچی می توانید بازی کنید چه قدیمی چه جدید

برای بازی نیاز به وارد شدن به یک روم را دارید برای همین به طور مثال من بازی War3 RPG را انتخاب می کنم و از لیست باز شده International و سپس روم های دوتای ایران را انتخاب میکنم

با دوبار کلیک بر روی روم مورد نظر وارد ان خواهید شد

برای شروع بازی فقط کافی است روی دکمه Start کلیک کنید ولی قبل از آن باید ادرس محل نصب بازی را روی برنامه ست کنید

بعد از ست کردن ادرس محل بازی در کلاینت Start را بزنید

حالا وارد یک هاست بشوید و از لحظات در گارنا لذت ببرید

دوستان فرصت برای معرفی همه بازی ها نبود
ولی هرجا در گارنا به مشکل خوردید در همین تاپیک مطرح مشکل شما را حل خواهم کرد

سال خوبی داشته باشید

آخرین ویرایش:

Fa.civil

کاربر سایت
Apr 3, 2012
1
مشکل با کانتر 1.6

درود

با تشکر از آموزش کاملتان
سوالی در مورد بازی کانتر در گارنا دارم :

وقتی برای بازی کانتر 1.6 نرم افزار گارنا پلاس را باز میکنم و میخوام فایل Exe را به نرم افزار گارنا تعریف کنم باید کدام فایل وبا چه نامی را انتخاب کنم ؟؟
خودم که فایل با نام h1 در مسیر زیر را میدهم :
C:\Program Files\Valve\hl.exe
آیا درست انجام میدهم ؟؟
مشکل این است که در این حالت کانتر 1.6 همیشگی باز نمیشه و Half-Life که یه نرم افزار کنار کانتره باز میشه ولی سرور ها رو نمیتونه پیدا کنه برای همین Change Game رو میزنم تا کانتر معمولی بیاد بالا ولی بعد از چند ثانیه بسته میشه در سیستم های دیگه و کانتر های دیگه هم امتحان کردم ولی همین طوری شد در نتیجه بلد نیستم

لطفاً روش درست رو بهم بگید

سپاس

ArmoredPrince

کاربر سایت
Oct 26, 2011
35
درود

با تشکر از آموزش کاملتان
سوالی در مورد بازی کانتر در گارنا دارم :

وقتی برای بازی کانتر 1.6 نرم افزار گارنا پلاس را باز میکنم و میخوام فایل Exe را به نرم افزار گارنا تعریف کنم باید کدام فایل وبا چه نامی را انتخاب کنم ؟؟
خودم که فایل با نام h1 در مسیر زیر را میدهم :
C:\Program Files\Valve\hl.exe
آیا درست انجام میدهم ؟؟
مشکل این است که در این حالت کانتر 1.6 همیشگی باز نمیشه و Half-Life که یه نرم افزار کنار کانتره باز میشه ولی سرور ها رو نمیتونه پیدا کنه برای همین Change Game رو میزنم تا کانتر معمولی بیاد بالا ولی بعد از چند ثانیه بسته میشه در سیستم های دیگه و کانتر های دیگه هم امتحان کردم ولی همین طوری شد در نتیجه بلد نیستم

لطفاً روش درست رو بهم بگید

سپاس

سلام

همان فایلی که برای بازی با دوستان به صورت لن استفاده میکنید را بروی گارنا پلاس تنظیم کنید

Disconnect___x

کاربر سایت
Apr 4, 2012
1

به نام خدا

25014025602235552498.jpg

با سلام به دوستان عزیز
توضیحات و آموزش هایی کوچک در مورد بازی که اسمش رو بالا می بینید براتون نوشتم
امیدوارم مفید واقع شود

مقدمه

این بازی برای اولین بار در 7 اکتبر 2008 رونمایی شد . این بازی کاملا رایگان است
لیگ افسانه ای دارای دو حالت تیمی هستش که تقسیم میشه به بازی های 3 به 3 و 5 به 5 تیمی . که دارای بیش از 81 قهرمان مختلف هست
مپ حدودا حالتش مثل دوتا هست پس نیازی به توضیح نیست
لول آپ تا 18 صورت می گیره
شاپ ها دارای آیتم های پیشنهادی هستن
شما هر بازی که می کنید نسبت به برد یا باخت و زمان سرف شده به شما آی پی داده می شود که ریونس و هیروهای جدید می خرید
بازی دارای چند نوع حالت است
آموزشی ، درگیری با هوش مصنوعی بهترین حالت برای یاد گیری و تمرین قهرماناست
حالت طبیعی که در مقابل بازیکنان واقعی هستین
و حالت امتیازی که به شما رتبه میده

instruction League of legend​
آموزش بازی لیگ افسانه ای​
قبل ازهر کاری می بایست بازی را داونلود و برای ورود به بازی اکانتی از سایت بازی برای خود بسازید
با توجه به لینکهای زیراقدامات گفته شده در بالا رو انجام دهید

در زیر داونلود گزینه ای وجود داره به نام
Languages and Operating Systems
زمانی که آیدی میسازید باید یکی از سرورها رو انتخاب کنید و آیدیتان فقط مخصوص همان سرور است پس زمان داونلود بازی نیز دقت لازم را به سرور انتخابی داشته باشید

پس از داونلود و اجرای بازی با صفحه زیر مواجه می شوید

50801361667984019653.jpg

[highlight] شماره 1 : [/highlight]در این قسمت نام یوزرخود را می نویسید​
[highlight] شماره 2 : [/highlight]در این قسمت رمز عبور خود را می نویسید​
[highlight] شماره 3 : [/highlight]برای ساخت اکانتی جدید استفاده می شود​

پس از login شدن با صفحه زیر مواجه می شوید

53607293245856640082.jpg

[highlight] شماره 1 : [/highlight]در این قسمت می توانید سرور خود را تغییر دهید​

شما هیچگاه نمی توانید با آیدی که برای یک سرور ساخته اید با همان آیدی داخل یک سرور دیگه بروید و بازی کنید​
[highlight] شماره 2 : [/highlight]گزینه را زده و به بازی بروید​

حال صفحه اصلی بازی برایتان باز شده که از قسمت های گوناگون تشکیل شده . در زیر تمامی قسمت ها را مورد بررسی قرار می دهیم

93002124501642493325.jpg

[highlight] شماره 1 : [/highlight]با زدن این گزینه به بازی می روید​
[highlight] شماره 2 : [/highlight]می توانید پروفایل و عکس پروفایلتان را تغییر دهید​
[highlight] شماره 3 : [/highlight]در این قسمت می توانید نام و خط اکسپرینس خود را مشاهده نمایید​
[highlight] شماره 4 : [/highlight]این قسمت ماننده شل در گارنا عمل می کند . میتوان هیروهای جدید باز کنید و غیره . ریونت پوینت را بعضی از بازیکنان می فروشند و یا به دلیل بعضی مسابقات خاص به بازیکنان جایزه می دهند​
[highlight] شماره 5 : [/highlight]اینفلونس پوینت رو نسبت به برد یا باختتون به شما می دهند که می توانید در باز کردن هیرو ها استفاده کنید​
[highlight] شماره 6 : [/highlight]در این قسمت می توانید داستانهای هر کاراکتر و اطلاعات بازی را مشاهده نمایید​
[highlight] شماره 7 : [/highlight] در این قسمت می توانید پروفایل تمامی بازیکنان رو مشاهده نمایید​
[highlight] شماره 8 : [/highlight] در این قسمت می توانید هیرو . ریونس و غیره را در تب های مختلف بسته به نوع نیازتان خریداری نمایید​

31779934977736140136.jpg

[highlight] شماره 9 : [/highlight]این قسمت مربوط به ویدئو ها . اخبار . آیتم های جدید و آیتم هایی که به قیمت پایین تر به فروش می رسند رو می توانید مشاهده نمایید​
[highlight] شماره 10 : [/highlight]این قسمت مربوط به لیست دوستانتون است . نکته جالب اینکه اگر دوست شما در بازی باشه او می تواند پیغام شما رو ببیند و حتی به اون پاسخ بده​
[highlight] شماره 11 : [/highlight] چت روم هایی است که خود بازی تهیه کرده​
[highlight] شماره 12 : [/highlight]اینباکستون رو میبینید که اگر کسی بخواهد با شما دوست شود و یا پیغامی برای شما بفرستد از اینجا می توانید مشاهده نمایید​

Tips before the game​
نکاتی قبل از رفتن به بازی​
قبل از اینکه به بازی بروید باید به نکات زیر که درعکس می بینید توجه داشته باشید

13233444631.jpg

[highlight] شماره 1 : [/highlight]اطلاعات شما . سابقه . رکوردها و همچنین رنکینگتون رو می توانید مشاهده نمایید​
[highlight] شماره 2 : [/highlight]در این قسمت می توانید 10 بازی آخر + امتیازهایتان را مشاهده نمایید​
[highlight] شماره 3 : [/highlight]لیست تمامی هیروها + هیروهایی که شما باز کردید رو نشان میدهد​
[highlight] شماره 4 : [/highlight]شما هر بازی که می کنید نسبت به برد یا باخت و زمان سرف شده در بازی به شما ریونس داده می شود​

c9rxbtjbwq8qy6zzysp.jpg

[highlight] شماره 5 : [/highlight]در این قسمت شما می توانید هر تعداد که دوست دارید از مستریس های مورد نظر سیو کنید و قبل از شروع بازی نسبت به هیروهایی که دارید انتخاب کنید
اکانت شما دارای مستریس هست که مستریس همون تلنت خودمون تو ورلد آف وارکرافته که سه حالت داره

این مستری اسپل های شما رو قوی تر می کنه یعنی اینکه قدرت آتش هیروتونو می بره بالا : Offense
این مستری حالت دفاعی هیروتون رو میبره بالا که معمولا برای تانک ها استفاده میشه : Defense
این مستری برای هیرو های ساپورت یا پشتیبان هست که مانا ریجن رو میبره بالا : Offense

apmel6os6vcoq2u877w2.jpeg

[highlight] شماره 6 : [/highlight]قبل از اینکه به بازی بروید باید 2 اسپل خود را که در بازی استفاده می کنید انتخاب نمایید . اسپل ها نسبت به لول شما باز می شوند و دارای تنوع بسیار هستند​

sgl5as1310w4qurjgscc.jpg

لیگ افسانه ای دارای دو حالت تیمی هستش که تقسیم میشه به بازی های 3 به 3 و 5 به 5 تیمی .​

t1ylxbhcg5gp6fpw63d.jpg

عکس بالا حالت بتل گروند رو نشان می دهد . در این سبک هر تیم با کپچر کردن بیس و کشتن دشمن باید امتیازه خودش رو حفظ کنه

~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~

g9vwp5hxefvjfbi61fmh.jpg

همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید این قسمت تهیه شده که فقط شما با انتخاب بازی مورد نظرتون و همچنین انتخاب حالت گیم می توانید اعلام آمادگی کنید بعد به صورت خودکار جستجو شروع میشه و شما پس از چند ثانیه بعد از پیدا شدن گیم وارد بازی می شوید . ماننده آرنا در ورلد آف وارکرافت
عکس بالا مربوط به گیم کلاسیک یا همان گیم اصلی بازی که شبیه دوتا هم است
شما می توانید
3v3 OR 5v5
بودن گیم را انتخاب نمایید
x58bbmbpkoe0usdnxt9.jpg

[highlight] شماره 1 : [/highlight] این قسمت مربوط به حالت گیم است نکته اینکه شما پس از انتخاب یکی از حالت ها با 2 گزینه مواجه میشید

Solo & play With party​

شما می توانید با استفاده از قسمت
play With party
دوستانتان را دعوت و با هم در یک بازی بروید

چند عکس از هیروها و محیط بازی​

8vzfpuok99po8sp735.jpg

o1flcqc1igeyqlz8cu16.jpg

2c6bcxrrvtg59xzwh7rz.jpg

برای اجرای این بازی از طریق گارنا پلاس

دانلود بازی از لینک زیر-
League of Legends Singapore - Lulu
League of Legends Singapore - Installer
بعد از دانلود و نصب ٰ وارد فولدر نصب بازی شده و فایل لانچر را اجرا کنید
در پنجره باز شده با یوزر و پسورد گارنا لاگین کنید

ArmoredPrince

کاربر سایت
Oct 26, 2011
35
مسابقات دوتا آلستارز تک به تک

جوایز در نظز گرفته شده برای این دوره از مسابقات
شش ماه گارنا گلدممبر برای نفر اول
سه ماه گارنا گلدممبر بری نفر دوم
یک ماه گارنا گلدممبر برای نفر سوم

قوانین این مسابقات
مپ این مسابقات
آخرین مپ رسمی تورنمنت

مد این مسابقات
sdomnp

مقدار گلد اولیه
800

انتخاب هیرو
هیروی انتخابی خود را به داور مسابقه اعلام کرده و سپس بعد از اعلام داور دو طرف میتوانند بازی را شروع کنند

برنده بازی
اولین نفری که درخت یا برج یخی را نابود کند

آیتم هایی غیر مجاز

thumb.jpg
thumb.jpg
thumb.jpg
thumb.jpg
thumb.jpg
thumb.jpg

بک دور مجاز نیست

بلوک کردن کریپ ها در اول بازی بدون استفاده از "لول"بلامانع است

ورودی این مسابقات
نفری دوهزار تومان

شروع ثبت نام از اول اردیبهشت ماه
منبع

NypeR

کاربر سایت
Jun 24, 2012
3
سلام به همه.
خسته نباشید.
دوستان من وقتی میخوام تو گارنا counter strike source رو بازی کنم وقتی start رو میزنم این eror رو میده.
عکس پایین.
ممنون میشم اگه کمک کنید.

13405623561.jpg

ArmoredPrince

کاربر سایت
Oct 26, 2011
35
مرحله اول

دنلود کامل کانتر استرایک

CliCk Donwload

مرحله دوم

دنلود پچ کانتر استرایک

Click Download

مرحله سوم

بعد از دنلود فایل ها و نصب کردن ان در یک فایل شما باید کامپیوتر خود را ریستارت کنید

مرحله چهارم

وارد گارنا شوید و بازی کانتر استرایک را انتخاب کنید

مرحله پنجم

وارد یکی از روم های کانتر استرایک بشوید

مرحله هفتم

استارت را بزنید

مرحله هشتم

باید پچی که نصب کردید را انتخاب کنید

مرحله نهم

دوباره استارت رو بزنید

مرحله دهم

وارد بازی که میشید به این قسمت بروید

Find Servers

مرحله یازدهم

وارد قسمت

LAN

MAQ

کاربر سایت
Sep 24, 2012
1
گارنا دات آ

درود
چند تا سوال مهم در اتصال بازی دوتا با گارنا از خدمتتون داشتم
..
1- گاهی اوقات برخی روم هایی ک انتخاب می کنم این ارور رو میده
your level is not suffcient to access this room
من الان لولم 1 هستش.
نمیدونم مشکل چیه؟
...
2- لول رو چطور میتونم بالاتر ببرم.
مثلا این افرادی ک لول هاشون 23 و 53 و ... هست ، اینها چطوری اینجوری شدن؟
...
3-سرعت اینترنت من 256 هستش.و دانلودم 30 کیلوبایت.
ایا میشه با این سرعت جوین بشم؟
...
4-من وقتی دکمه استارت رو میزنم این ارور میاد
the executable path of game has not been cofigure .please cofige it now
فکر کنم داره میگه مچ روم با پچ کامپیوتر من فرق میکنه.
من از کجا باید بفهمم پچ اونا چنده ک برم یکی دانلود کنم؟

خیلی ممنون اگر این سوالای من رو جواب بدید
خیلی دوست دارم انلاین بازی کنم ولی مشکله!
بدرود

panisherarash

کاربر سایت
Sep 27, 2012
1
سلام به همگی
من به مشکل اساسی خوردم:-/
گارنا رو اجرا میکنم اکانتمم میزنم اما وقتی گزینه lan میزنم شروع به آپدیت میکنه ( خیلی وقته بازی میکنم و گارنام همیشه آپدیته ) وقتی آپدیتش تموم میشه دوباره رو lan کلیک می کنم باز دو باره همونای قبلی رو آپدیت میکنه موندم په کار کنم please Help my
گارنامم عوض کردم فایده نداشت

darkshark

کاربر سایت
Jan 24, 2013
1
با سلام و عرض خسته نباشید میخواستم به عرضتون برسونم که لینک امتیازاتش کار نمی کنه !!!
اگه میشه یه خرده بیشتر توضیح بدین ! با تشکر
دوستان علاقه مند می تواند برای بازی در اولین سرور دوتالدر ایرانی که دو سه روز هست که راه اندازی شده از طریق گارنا اقدام کنند

برای اطلاعات بیشتر توی همین تاپیک پست ارسال کنید

جدول امتیازات

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر