Gaming System

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
Rating - 0%
0   0   0
سلام
همون طوری که منو همه شما می شناسید ، یه سیستم برای فروش دارم اما مفت نمی فروشمش !!! مشخصاتش رو در زیر می بینید .

قوانین :

1. قیمت رو فقط پیغام خصوصی کنید

2. از اسپم به شدت دوری کنید که به مدیریت خبر خواهم داد

3. بعد از خوندن این تاپک و ارسال قیمتتوت به صورت خصوصی ، یه پست با محتوای یه متن بی اهمیت مثل : "آپپپپپ " یا " Uppppp" یا "!!!!!!!!" زحمت بکشید بگذارید و اجازه ندید که تاپیک بره پایین(لطفا)

X58A-UD3R
Core i7 920
3*2GB-G Sill -1600-CL8
Sapphire Radeon HD 5870
Samsung 500GB Sata II
Cooler Master HAF 932
Samsung P23700
Green 885B
Pioneer Dvd-Rw

قیمت : 1250000
4.پیغام برای تک قطعه جواب نمیدم .
پست برای تک قطعه پست و پیغام نزنید به هیچ وجههههههههههههه

5.اولویت با بچه های تهران یا هر کسی که بتونه حضوری تحویل بگیره

عکس:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=48185

آخرین ویرایش:

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
Rating - 0%
0   0   0
پس اگه اینجوریه واقعا باید یه مشتریاتون یه اخطار از طرف مدیریت داده بشه چون همین بدقولی ها خیلی کارا رو خراب میکنه . امیدوارم هرچه زود تر سیستمتون فروش بره . موفق باشید .
ممنون
دوست گرامی!
شما در فروختن سیستم ات خیلی سخت گیر هستی!
من درک می کنم پول زیادی صرف این سیستم کردی و توقع داری کم ضرر کنی!
همون تاپیک قبلی که قطعات را جدا داشتی می فروختی همه چیز خوب پیش می رفت که زدی زیرش چون که توقع داشتی CPUومادربورد با قیمت نو ازت بخرن!
----------------------------------------------------
اگر بخوای با همین وضع پیش بری هم بیشتر ضرر می کنی و هم صاحب اول و اخر سیستم خودت میشی!
توصیه می کنم هیچ وقت سیستم HIGH-ENDنخر!
چون کسی که سیستمHIGHمی خره باید همون روز اول با مسئله کم شدن قیمت و ضرر کنار بیاد!
بله من خودم یه زمانی همینجا روزی 3-4 تا سیستم به ملت پیشنهاد می دادم عزیز . روزی هم که خریدمش فکر نمی کردم این طوری پول لازم بشم . در غیر این صورت چه دلیلی داشت که بفروشم همچین سیستمی رو ؟ برادر من تاپیک هنوز موجود هست . من راضی بودم اما خودتون دیدید که دونه دونه چطوری پس کشیدن
ایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــول
ایول به ولت

آخرین ویرایش:

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
Rating - 100%
24   0   0
خوب همین الان fsb رم من 1600است ولی ماردبوردم fsbساپورتش 1333است

آخرین ویرایش:

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
Rating - 100%
24   0   0
آخه داداش من ، اینجا جای این حرفاست ؟ .
کاملا شما سطحی نگاه می کنید این برای شما خوب است که صفحه تون اپ میشه

پس به عمق ماجرا نگاه کن

پس شما باید کمی هم ممنون باشید:D

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
Rating - 100%
10   0   0
پس شما خبر نداری ! این کار رو همینجا انجام دادم . اومدن و قیمت دادن . من یکی دو روز سرم شلوغ بود . اما همون روزی که می خوساتم پیغام خصوصی بدم به خریدار ها و تاپیک رو ببندم دونه دونه اومدن گفتند نی مخوایم و اسم ما رو خط بزن . من هم تاپیک رو بستم .
مرد حسابی همون روزی که اومدی بگی؟ میدونی چند روز مردمو الاف کردی برو بالای یک هفته ولی خوب صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
شما که گفتی یکی پیدا شده 1250 میخواد پس کووووو؟
دونه دونه میفروختی حالا یه چند تاش میموند اونا رم رفته رفته میفروختی دیگه چه کاریه اخه همشو حتما یجا بفروشی . روشت درست نیست

8800gtx

کاربر سایت
Aug 6, 2008
23
Rating - 0%
0   0   0
دوست عزیز شاید بالاخره یکی پیدا بشه سیستمتونو کلی بخره اما با وجود باز شدن مدارس و تموم شدن تعطیلات فکر نمیکنم به این زودی و الالخصوص به این قیمت کلی خریدار پیدا بشه و در این شرایط که قطعات کامپیوتری روز به روز از قیمتشون میفته بهتره وقت گرانبها رو با این صورت فروش از دست ندید، در هر صورت بنده مانیتور رو قیمت مناسب بدی فوری خریدارم، مایل بودی قیمت و شماره تماستو بفرست

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
Rating - 0%
0   0   0
مرد حسابی همون روزی که اومدی بگی؟ میدونی چند روز مردمو الاف کردی برو بالای یک هفته ولی خوب صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
شما که گفتی یکی پیدا شده 1250 میخواد پس کووووو؟
دونه دونه میفروختی حالا یه چند تاش میموند اونا رم رفته رفته میفروختی دیگه چه کاریه اخه همشو حتما یجا بفروشی . روشت درست نیست
1. عمو جون شما با شمتری های گیم نتتم هم همین مدلی حرف میزنی ؟
2. من الاف کردم ؟ یا اون از خدا بی خبری که می خواست 1250 بخره ؟ ضمنا از آخرین قطعه اای که براش قیمت اعلام شد تا روزی که همه اومدن کنسل کردن 2 روز بیشتر نشد . اگر اون شخص پیغام خصوصی رو جواب داده بود و می گفت نه ، من می فرستادم . ضمنا باور کن من اون روز می خواستم ارسال رو انجام بدم اما اول کیس رو کنسل کردند ، بعد مانیتور رو ( هر دو در یک روز - وقتی تاپیک رو دیدم جا خوردم)
3. اون آقا اصلا پیداش نشد . البته شاید دلیلش این بود که می خواست من چپ و راست بهش پیغام بدم و .... . اما نه دادادش . ما سرمون رو بزنن ، نوکرم و چاکرم بی خود به مردم نمی بندیم . کلا همینه که هست !!

دوست عزیز شاید بالاخره یکی پیدا بشه سیستمتونو کلی بخره اما با وجود باز شدن مدارس و تموم شدن تعطیلات فکر نمیکنم به این زودی و الالخصوص به این قیمت کلی خریدار پیدا بشه و در این شرایط که قطعات کامپیوتری روز به روز از قیمتشون میفته بهتره وقت گرانبها رو با این صورت فروش از دست ندید، در هر صورت بنده مانیتور رو قیمت مناسب بدی فوری خریدارم، مایل بودی قیمت و شماره تماستو بفرست
یکی پیدا شده بود از همین فروم ، قیمت 1250 و حتی 1300 هم داد اما به یک باره شروع کرد با دست پس زدن و با پا پیش کشیدن !!! من هم آدمی هستم که تو زندگی خیلی برای این غرورم ضرر دادم اما مطمئن باش اگه این سیستم رو تو جوب آب هم بندازم منت کسی رو نمی کشم که تو رو خدا بیا بخر و نمی دونم من به پول نیاز دارم و.... . همین الان هم پول لازم دارم ، به شدت !! اما التماس و درخواست محاله!!!

ohum

کاربر سایت
Sep 6, 2011
46
Rating - 0%
0   0   0
فکر نمیکنی یکم ارزون داری میفروشی .
اگه توی فروش سیستمت مصمم هستی لطفا طمع نکن .
قانون بازار قطعات دست دوم کامپیوتر میگه قیمت فعلی قطعه منهای 40 درصد . یعنی اگر سی پی یو سیستمت مثلا 100هزارتومن قیمتش تو بازار باشه منهای 40 در صد کنی س ی پی یوت رو باید 60 هزارتومن بفروشی نه 150 هزارتومن !!!!!!!!!!!!!!!!

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
Rating - 100%
10   0   0
1. عمو جون شما با شمتری های گیم نتتم هم همین مدلی حرف میزنی ؟
2. من الاف کردم ؟ یا اون از خدا بی خبری که می خواست 1250 بخره ؟ ضمنا از آخرین قطعه اای که براش قیمت اعلام شد تا روزی که همه اومدن کنسل کردن 2 روز بیشتر نشد . اگر اون شخص پیغام خصوصی رو جواب داده بود و می گفت نه ، من می فرستادم . ضمنا باور کن من اون روز می خواستم ارسال رو انجام بدم اما اول کیس رو کنسل کردند ، بعد مانیتور رو ( هر دو در یک روز - وقتی تاپیک رو دیدم جا خوردم)
3. اون آقا اصلا پیداش نشد . البته شاید دلیلش این بود که می خواست من چپ و راست بهش پیغام بدم و .... . اما نه دادادش . ما سرمون رو بزنن ، نوکرم و چاکرم بی خود به مردم نمی بندیم . کلا همینه که هست !!

یکی پیدا شده بود از همین فروم ، قیمت 1250 و حتی 1300 هم داد اما به یک باره شروع کرد با دست پس زدن و با پا پیش کشیدن !!! من هم آدمی هستم که تو زندگی خیلی برای این غرورم ضرر دادم اما مطمئن باش اگه این سیستم رو تو جوب آب هم بندازم منت کسی رو نمی کشم که تو رو خدا بیا بخر و نمی دونم من به پول نیاز دارم و.... . همین الان هم پول لازم دارم ، به شدت !! اما التماس و درخواست محاله!!!
من اخزین پستمم میدم به اخرین جمله بالات
اگر منت کسی رو نمیکشیدی 3 تا تاپیک نمیزدی باسه کیست میبردی خدماتی محلتون ابش میکردی.
من هم کیستو یادت باشه اولش میخواستم تا 155 هم بالا اومدم دوستمون 160 خواست مارو نادیده گرفته باسه 5 تومان که دیدی چقدر هم خریدن ولی من اگرم خریده بودم بازم ازت برش میداشتم چون حرف زدم و اینکه خودمم میخواستمش. بگذریم
اگر فروشنده بودی من دو سه روز فقط باسه کیست الاف بودم حالا بعد منم سه چهار روزی دوباره نفروختی. این درست نیست که خودتو رها میکنی از کارات مردمو مقصر! خودت از همه بیشتر مقصری چون سر 2 هزار تومان معامله رو به هم میزنی.

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
Rating - 0%
0   0   0
فکر نمیکنی یکم ارزون داری میفروشی .
اگه توی فروش سیستمت مصمم هستی لطفا طمع نکن .
قانون بازار قطعات دست دوم کامپیوتر میگه قیمت فعلی قطعه منهای 40 درصد . یعنی اگر سی پی یو سیستمت مثلا 100هزارتومن قیمتش تو بازار باشه منهای 40 در صد کنی س ی پی یوت رو باید 60 هزارتومن بفروشی نه 150 هزارتومن !!!!!!!!!!!!!!!!
ببین عزیز من ، اینایی که شما می گی رو من خودم از حفظم !! اون 40 نیست و 30 هست . این نکته اول . دوم اینکه این قیمت رو من با توجه با تاپیک قبلی دادم که قطعات به صورت تک تک تا 1210 مشتری داشت ولی وقتی دیدم کیس و مانیتور رو روز آخر پس زدن اصلا تاپیک رو بستم / اونی که یا مشاین حساب و چرتکه این مدلی محاسبه قیمت میکنه باید بره پراید و پیکان خرید و فروش کنه . این نحوه محاسبه قیمت دلال ها هست نه خریدار مستقیم . این تاپیک رو زدم برای کسی که بخواد یه سیستم خوب بخره با سخت افزار خوب و با پول کمتر . این سیستم روز خرید برای من 1970 آب خورده . حالا من میگم 1250 شما برای من یه چرتکه می ندازی داداش ؟ یکی نیازمند شد باید خودشو پاره و پوره کنه ؟
من اخزین پستمم میدم به اخرین جمله بالات
اگر منت کسی رو نمیکشیدی 3 تا تاپیک نمیزدی باسه کیست میبردی خدماتی محلتون ابش میکردی.

من هم کیستو یادت باشه اولش میخواستم تا 155 هم بالا اومدم دوستمون 160 خواست مارو نادیده گرفته باسه 5 تومان که دیدی چقدر هم خریدن ولی من اگرم خریده بودم بازم ازت برش میداشتم چون حرف زدم و اینکه خودمم میخواستمش. بگذریم
اگر فروشنده بودی من دو سه روز فقط باسه کیست الاف بودم حالا بعد منم سه چهار روزی دوباره نفروختی. این درست نیست که خودتو رها میکنی از کارات مردمو مقصر! خودت از همه بیشتر مقصری چون سر 2 هزار تومان معامله رو به هم میزنی.

ببین داداش اگه منت کشیدن بلد بودم به جای اینکه آتیش بزنم با مال و اموالی که با 100 تا بدبختی خریدمش ، می رفتم از عموم دو زار پول قرض می کردم !!! ضمنا این خدمات محلی ها هنوز خیلی مونده که بفهمن من چی میگم تا من تو این محل هستم ( اینو بدون غلو میگم - زمانی که من حرف از سخت افزار میزدم و مقاله می خوندم و از i7 حرف میزدم C2Q برای اینها خواب و رویا بود) . حلالا بلند شدم برام به کسی که تا دیروز ماست بندی داشته و امروز با چهار تا سی دی رایت مردن شده مهندس کامپیوتر بگم بیا سیستم منو بخر اونم به قیمت نون خشک ؟
اگه منت بلد بودم انقدر چاپلوسی هیمن افرادی که پیغام خصوصی دادند رو می کردم تا بالاخره یه نفر این سیستم رو بخره .
اگه منت بلد بودم می رفتم زیر حرف مردم و تو همون تاپیک اول می فروختم . خوبه خودت جواب خودت رو میدی !!!
بعد بحث 5 تومن نیست و این قانون خود تاپیک بود . چطوری جلو چشم 200 نفر میزدم زیر حرف خودم ؟
الان هم اومده بودم دوباره که بگم که اگه گیم نت داری این رو اونجا برام بفروش درصد بگیر . اما فکر کنم نگم بهتر باشه . یعنی اخلاقمون به هم نمی خوره . تو رو حرف خودتی من از تو بدترم ! اصولا بچه های تهرانپارس همه همین هستن !!

آخرین ویرایش:

8800gtx

کاربر سایت
Aug 6, 2008
23
Rating - 0%
0   0   0
1. یکی پیدا شده بود از همین فروم ، قیمت 1250 و حتی 1300 هم داد اما به یک باره شروع کرد با دست پس زدن و با پا پیش کشیدن !!! من هم آدمی هستم که تو زندگی خیلی برای این غرورم ضرر دادم اما مطمئن باش اگه این سیستم رو تو جوب آب هم بندازم منت کسی رو نمی کشم که تو رو خدا بیا بخر و نمی دونم من به پول نیاز دارم و.... . همین الان هم پول لازم دارم ، به شدت !! اما التماس و درخواست محاله!!!
کیس و مانیتور دو مقوله جدان و کیس هم بالاخره مشتری خودشو پیدا میکنه، به هر حال همونطور که گفتم قیمتت منصف بدی مانیتور رو فوری میخوام، حالا اگه خواستی قیمت و شمارتو بزار برام

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
Rating - 0%
0   0   0
کیس و مانیتور دو مقوله جدان و کیس هم بالاخره مشتری خودشو پیدا میکنه، به هر حال همونطور که گفتم قیمتت منصف بدی مانیتور رو فوری میخوام، حالا اگه خواستی قیمت و شمارتو بزار برام

آره اما کیس بحث فرق می کنه . اون هست که سخت فروش میره . مانیتور که یه نصف روز بهت قول میدم با بهترین قیمت به فروش میره . دوست ندارم بی خودی سیستم رو ناقص کنم

hardheart

کاربر سایت
Nov 1, 2009
132
نام
محمدرضا
Rating - 100%
2   0   0
داداش مانیتور رو من میخوام اگه تنها بدی!قیمتت رو هم بگو

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
Rating - 0%
0   0   0
داداش مانیتور رو من میخوام اگه تنها بدی!قیمتت رو هم بگو
اولویت با کسانی هست که کل سیستم رو بخواهند . مانیتور خیلی مشتری داره . اگه کیس رو جدا کسی بخره ، مانیتور رو بعد از اون می فروشم . البته اگه این تاپیک فروش رو قطعی نکنه . احتمالا برم تو کار فروش تک تک قطعات . البته این دفعه برای هر قطعه تاپیک جدا میزنم و درجا می فروشم .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر