saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.من فایل های بازی رو دارم و نمیخوام دوباره دان کنم.میخواستم ببینم فایل دیتا رو باید تو چه پوشه ای بریزم (میخوام از گوشی بریزم تو شبیه ساز بدون اینکه از خود شبیه ساز دانلود کنم )
سلام. اینکار شدنی هست ولی کمی سخته ! از این روش در پست صفحه اول کمک بگیرید :
#. امکان نصب APK و OBB نصب به کمک ES File Explorer

اگر در فرآیند نصب به کمک لانچر به مشکلی برخورد کردید ، امکان اشتراک فایل نصب apk از طریق ویندوز و به کمک ES File Explorer وجود دارد ، می‌توانید آموزش آن را در اسپویلر پایین مشاهده فرمایید. این آموزش نیاز به آشنایی نسبی با اندروید و دانلود فایل apk و obb از طریق اینترنت را بعنوان پیش نیاز دارد .

1- Setup را اجرا کنید ، ابتدا Engine دانلود و نصب میشود ، پس از کامل شدن نصب Engine ، مرحله نصب PUBG Mobile را Cancel کنید.

⏴پس از نصب Engine ، اگر بازیی در حال نصب بود آنرا متوقف کنید :

Screenshot_6.png
* توجه : اگر در روند نصب Engine مشکلی ایجاد شد از V-P-N سازگار و پرسرعت کمک بگیرید. برای نصب انجین روش دیگری وجود ندارد.

2-
فایل AndroidEmulator.exe را اجرا کنید و ES File Explorer را نصب کنید.

X:\Program Files\txgameassistant\ui\AndroidEmulator.exe

• فایل AndroidEmulator.exe را اجرا کنید.
  • کلید F9 فشار دهید و با کمک Browser برنامه ES File Explorer را از آدرس " http://www.estrongs.com " نصب کنید.
*GIF Install ES File Explorer*

Spoiler: راهنمای تکمیلی دانلود و اجرای ES FILE EXPLORER [ کلـیک کنیـد ] الف- شبیه ساز را اجرا کنید.
  • فایل AndroidEmulator.exe از مسیر زیر اجرا کنید.
مسیر زیر را در ویـنـدوز دنبال کنید :
X:\Program Files\txgameassistant\ui\AndroidEmulator.exe​
اگر شبیه ساز اجرا نمیشود : یکی از سریعترین راه حل ها بستن Process مربوطه در ( Task Manager ( Ctrl + Shift+ Esc است . وارد Task Manager شوید ، وارد سربرگ Details شوید و تمام موارد مربوط به AppMarket.exe ( و AndroidEmulator.exe ) را با کلیک راست End Process کنید و مجدداً اقدام به اجرا فرمایید. در صورت اجرا نشدن میتوانید این مرحله را یک تا دوبار تکرار کنید تا نهایتاً اجرا شود.

ب- کلید F9 کیبورد را بزنید.

پ- روی مرورگر (Browser) طبق عکس کلیک کنید.

press-f9-browser.png

ت- به کمک مرورگر (Browser) ، برنامه ی ES FILE EXPLORER را دانلود و نصب کنید.

روش A. با مرورگر (Browser) شبیه ساز وارد سایت زیر شوید :

" ES APP GROUP "
و روی دانلود کلیک کنید ، فایل دانلود شده را نصب کنید.

download-es1.png

روش B. آدرس (لینک اول یا دوم) زیر را دقیقا وارد مرورگر (Browser) شبیه ساز کنید (دانلود مستقیم) ، فایل دانلود شده را نصب کنید.

" https://www.dl.farsroid.com/ap/ES-File-Explorer-File-Manager-4.2.0.3.5(FarsRoid.Com).apk "لینک اول" http://openbox.mobilem.360.cn/index/d/sid/3571 "لینک دوم download-es2.png

روش C. برنامه فایل منیجر را از سایتهایی مانند apkpure یا apkmirror و یا سایتهای دانلود داخلی ... از Browser شبیه ساز میتوان دریافت ونصب کرد.

با تکرار مراحل 1 و 2 بالا اینبار میتوانید برنامه Es File Explorer را اجرا کنید.

نکته : با زدن کلید Back میتوانید در هر برنامه ای که هستید از آن خارج شوید.
double-tap-exitpng.png
3- دانلود APK و OBB از وبسایت های دانلود معتبر و قرار دادن در مسیر Share ویندوز مطابق روند زیر :

• مسیر پوشه Share در ویندوز ( فایل های دانلودی را در ویندوز دانلود کرده در این مسیر قرار دهید)
مسیر زیر را در ویـنـدوز دنبال کنید : (درایو X فرضی است)
X:\Temp\TxGameDownload\MobileGamePCShared​
Gameloop-Install-Games-1.jpg

4- فایل APK بازی را از مسیر مشخص شده به کمک ES File Explorer در شبیه ساز نصب کنید.

• مسیر پوشه Share در اندروید ( در ES File از این مسیر فایل APK را نصب کنید)
مسیر زیر را در ES File اعـمـال کنید : (+ تصاویر پیوست)
data > share1 < /
Gameloop-Android-Emulator-1.jpg
مسیر تصویر را در اندروید اعمال کنید
تصویر پیوست اولتصویر پیوست دوم

*GIF Install PUBG Mobile via ES File Explorer*
GIF Install PUBG Mobile via ES File Explorer

Spoiler: راهنمای متنی نصب بازی با ES File Explorer [ کلـیک کنیـد ] راهنما گام به گام مسیر پوشه Share در ES File :

مرحله اول: وارد شبیه ساز شوید ، ES File Explorer را اجرا کنید.

مرحله دوم: ابتدا روی Internal Storage کلیک کنید ، سپس مطابق عکس [تصویر5-6] ابتدا روی علامت / (یا همان Slash) کلیک کنید ، در ادامه وارد پوشه data سپس وارد پوشه share1 شوید. فایل APK را نصب کنید و فایل OBB ( در صورت وجود ) کپی کنید در محل مشخص شده.
es-path-share-1.png [تصویر5-6] es-path-share-2.png [تصویر5-7]

• توصیه: در صورت بروز مشکل ، دسترسی به فایلهای پنهان را در ES File Explorer فعال کنید.
  • نکته : با زدن کلید Back میتوانید در هر برنامه ای که هستید از آن خارج شوید [تصویر5-2]
double-tap-exitpng.png
[تصویر5-2]

اگر بازی حجیم باشد ممکن است در فرآیند دانلود از سایتهای دانلود بازی دارای فایل Obb باشد ، فرآیند نصب این فایلها به این صورت است :

1. پوشه حاوی OBB را را علامت بزنید. (معمولا یک پوشه با نام سه قسمتی است مثلاً : com.tencent.ig )
  2. پوشه را Copy کنید.
  3. به سربرگ Home از ES File Explorer بروید.
  4. به internal storage وارد شوید.
  5. پوشه Android را باز کنید.
  6. وارد پوشه Obb شوید . [ اگر پوشه Obb وجود نداشت ، باید آنرا از قبل بسازید ، به کمک گزینه Create Folder ]
  7. پوشه حاوی OBB کپی شده را ( همان com.tencent.ig ) در اینجا Paste کنید.

mahboob1361

عضو جدید
Mar 5, 2020
1
با سلام یه سوال فنی اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفاً در بازی پابجی با یه فرند(دوست) از کشور ترکیه همبازی بودم اون بخشی که که هست واسه هشدار دشمن و علامت زدن جهت نشان دادن لوازم هست این دوست ما گفت که دشمن هست با زبان ترکیه هم تلفظ کرد حالا واسه این کار برنامه خاصی نیاز هست ؟؟؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
با سلام یه سوال فنی اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفاً در بازی پابجی با یه فرند(دوست) از کشور ترکیه همبازی بودم اون بخشی که که هست واسه هشدار دشمن و علامت زدن جهت نشان دادن لوازم هست این دوست ما گفت که دشمن هست با زبان ترکیه هم تلفظ کرد حالا واسه این کار برنامه خاصی نیاز هست ؟؟؟
سلام.
اونو گاهی با زبان مبدا میگه، یعنی طرف تو بازی تنظیم کرده که ترک هست و پیغام هاش بصورت ترکی میاد به شما. خودم راستش تا حالا بهش فکر نکردم چطور اینکارو میشه کرد ولی فکر نمیکنم برنامه ثانویه لازم باشه برا اینکار ، احتمالا یه ربطی به اکانت یا تنظیمات گیم طرف داره.

danialsahneh

عضو جدید
Mar 29, 2020
1
سلام، خسته نباشین
ببخشید من مشکل آپدیت لانچر رو داشتم. روی صفحه فقط آپدیت میاد آپدیت میزنم کاملا دانلود میشه اما باز تکرار میکنه و میگه باید اپدیت شه

Pooya1063

عضو جدید
Jun 5, 2019
2
سلام.پابجی رو به راحتی میاره ولی کال اف همش گیر میکنه تو بازی، مثلا وسط تیراندازی یهو همه چی قفل میشه و چند ثانیه بعد بازمیشه، همه تنظیمات شبیه ساز رو هم امتحان کردم. مشکلش چیه؟ ممنون میشم کمکم کنید

k.dijoor

عضو جدید
Apr 23, 2020
1
سلام دوستان
یه سوال دارم
بعد از نصب گیم لوپ ، یه فایل انجین رو هم دانلود میکنه ولی برای من هربار تا 50% میره و بعد دوبتره 0% میشه
کسی میتونه راهنماییم کنه
از vpn هم استفاده کردم . آنتی ویروسمم خاموشه ولی بازم نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mh_Azari

عضو جدید
May 7, 2020
2
سلام، خسته نباشین
ببخشید من مشکل آپدیت لانچر رو داشتم. روی صفحه فقط آپدیت میاد آپدیت میزنم کاملا دانلود میشه اما باز تکرار میکنه و میگه باید اپدیت شه
سلام مشتی بعد هر بار آپدیت شبیه ساز کلا ببندش از این قسمت توی عکس ، و بعد از اطمینان کامل بسته شدنش ، مجدد اجرا کن

Attachments

• Screenshot (11)_LI.jpg
    Screenshot (11)_LI.jpg
    882.8 KB · مشاهده: 8
  • Like
Reactions: saeed_sg

Mh_Azari

عضو جدید
May 7, 2020
2
سلام من طبق دستور عمل تمام مراحلو طی کردم و ردیفه، سپاس، یه مشکل فقط دارم اونم این که حین بازی، وقتی با W حرکت میکنم رو به جلو طبیعتا وقتی W رو ول میکنم باید از حرکت وایسه در حالی ک تا چن ثانیه بعد همینطور حرکت میکنه کارکتر
مشکل از نوسان پینگ بازیه و بعضی مواقع دستورات بین سرور و شما دیر رد بدل میشه دوم اینکه نگاه کنید در حین بازی دکمه = فعال نباشه این دکمه برای دویدن اتوماتیکه

• Like
Reactions: saeed_sg

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
581
اقا یک سوال مهم هروقت اپدیت میاد واسه بازی اپدیت که می کنم بعد که میرم تو بازی از اول همه چیز رو باید دانلود کنم از مپ ها بگیر تا اسکین ها چرا اینجوری میشه راهی نداره حجممون تموم میشه اینجوری

00SALAR

عضو جدید
Jun 9, 2020
1
سلام من توی گیم لوپ بازی فری فایر بن شدم و میخوام مانند شبیه ساز های دیگه توی گیم لوپ ی حساب دیگه با اندروید بالاتر درست کنم که از بن در اومئه باشه و از اول بازی کنم

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام من توی گیم لوپ بازی فری فایر بن شدم و میخوام مانند شبیه ساز های دیگه توی گیم لوپ ی حساب دیگه با اندروید بالاتر درست کنم که از بن در اومئه باشه و از اول بازی کنم
سلام. ورژن اندروید دست شما نیست . فقط کافیه از بازی ساین اوت کنید و با یه ایمیل جدید دیگه اکانت کالاف (اکتیویژن) بسازید . الان مشکل شما کجاست؟

Shadow_Star85

عضو جدید
Jun 10, 2020
1
با سلام
من که از اول کالاف بازی می کردم بازیم بعضی وقتا لگ می زد ولی این چند روزی که بازی می کنم همش یا لگ می زنه یا می نویسه disconnected from server ، هم تویه بتل رویال و هم توی مولتی پلیر
از dns jumper هم استفاده می کنم ولی فرق زیادی نمی کنه
میشه کمکم کنید ، ممنون.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
مشکل voice تو cod mobile دارم! اول بازی تو لابی صدا دارم بعد از 1 2 دقیقه میره یهو! تو بازی هم دیگه کلا ندارم روی هر حالتی هم میذارم همونه all team friend
کسی راه حلی داره؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر