Game Wallpapers & Hi-Res Artwork

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,273
نام
Мojtaba
MEDAL OF HONOR:WARFIGHTER
5120X3200

07olr9d6cssaxvudtuwx.jpg

MEDAL OF HONOR:WARFIGHTER
4000X2500

e0jqypof2y8tgtq3o7yz.jpg

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
خب دوستان قبل از اینکه شروع کنم به گذاشتن عکس های جدید باید بگم که همونطور که میدونید تمام تصاویری که من قبلآ اپلود کرده بودم و مربوط یه اکانت من میشه الان دیگه در دسترس نیست و دلیلش هم بلاک کردن اکانت من توسط مدیافایر و پاک کردن تمام تصاویر هستش

یادمه دوستانی همیشه بودند که ما رو به کپی کردن از نئوگف و گوگل و ..... متهم میکردن و میگفتن که شما چیزی جزء یه دستگاه کپی نیستید ولی به نظر میرسه که کمپانی های بزرگ با این دوستان هم عقیده نیستند و هر کاری برای محافظت از art هاشون انجام میدن

در اخر از دوستان ایرانی توقع دارم اگر از این تصاویر در سایت های خارجی یا ایرانی دیگه استفاده میکنند حداقل از نام کاربری من به عنوان اپلودر یادی بشه هر چند که این توقع به هیچ وجه از کاربران خارجی نمیشه داشت چون ما هم همچین کاری در حقشون انجام نمیدیم

و اینکه معلوم نیست این اکانت هم چقدر دوام میاره پس بهتره که هرچه سریع تر عکس هایی که میخواید رو دانلود کنید چون همونطور که میدونید تو ایران توانایی ریکاوری این همه عکس پرحجم و اپلود کردن دوبارشون برای من غیر ممکن خواهد بود

The Last of Us

9900X5760
9900X5760
10239X5760
10239X5760

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
حسن جان خوشحالم که برگشتی خیلی جات خالی بود

این والهای the last of us بدون اون نوشته موجود نیست؟

آخرین ویرایش:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
حسن جان خوشحالم که برگشتی خیلی جات خالی بود

این والهای the last of us بدون اون نوشته موجود نیست؟

مرسی ممنون

فکر نمیکنم نسخه اصلی بدون نوشته وجود داشته باشه مگر اینکه عکس با فتوشاپ ادیت بشه

LBP Karting

7680X4320

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر