Game Wallpapers & Hi-Res Artwork

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سلام از skyrim میخوام حسن جان بعدش عکس واسه انیمه کجا باس بگم؟
7g55dtp4i83pi0balag.gif

صفحات قبل هرچی بوده هموناست چیز جدیدی نیومده یه سرچ بکنی پیداشون میکنی

---------- نوشته در 10:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:10 PM ارسال شده بود ----------

دوستان اگه میشه چنتا از infamous 1 و کاپتن کید (وان پیس ) بذارید (میخوام چاپ کنم )

برای انیمه هم یه دو تا کوچه پایین تر برید تاپیکش رو پیدا میکنید :d

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
اهان تازه دیدمش
ممنون بابت عکسا
ولی هرکاری میکنم نمیذاره بهت اعتبار بدم

خواهش میکنم

به اعتبارم احتیاجی نیست اعتبار رو میخوام چیکار کنم اعتبار من حسابی که بچه ها روم باز میکنن :d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,241
نام
محمد
درود بر حسن خان گل . حال دستتون خوبه ایشالا ؟:D از Dark Souls اگه چیزی هست بزار حسن جان . فاینال فانتزی 13 هم میخوام که فکر کنم تو صفحات سرچ کنم باید باشه . اگه پاک نشده باشه ....مرسی.
ویرایش : از دم نسل فاینال فانتزی 13 تو این تاپیک منقرض شده . همه پاک شدن ... اگه تو مدیافایر فولدر چاق ( پر بار :D) ازش داری بزار حسن جان در غیر این صورت بصورت تک تک بهت زحمت نمیدم دیگه . مرسی بازم

آخرین ویرایش:

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
صفحات قبل هرچی بوده هموناست چیز جدیدی نیومده یه سرچ بکنی پیداشون میکنی

برای انیمه هم یه دو تا کوچه پایین تر برید تاپیکش رو پیدا میکنید :d

ممنون..
big-smile2-smiley.gif
این کوچه هارو انقد انقد گشتم گم شدم پیدا نکردم
crying.gif

virtual games

کاربر سایت
Aug 3, 2006
33
yahoo_20.gif
yahoo_20.gif
yahoo_20.gif
نه!
متأسفانه من دیگه ترافیکم رو مصرف کردم؛ ولی کلاً بگم که:
لینک اولت که کاملاً اوتـه! به این قسمت از لینک دومت هم توجه کن /myfiles.php#emm1nvlu7l3cr,1 اصلاً همین نوشته myfiles نشون میده که مستقیم از آدرس یوزرت کپ زدی؛ در صورتی که باید رو قسمت Action جلویه فایل مورد نظرت کلیک کنی؛ بعد گزینه Copy Link رو انتخاب کنی و بعد بیای اینجا پیستش کنی... امیدوارم حل باشه
yahoo_6.gif

http://www.mediafire.com/?952p4507cw6n9a7

http://www.mediafire.com/?emm1nvlu7l3cr
شرمنده جبران ميكنم

---------- نوشته در 03:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:55 PM ارسال شده بود ----------

از کارکترهایه لیچ کینگ (Lich King از بازی World Of Warcraft)، دانته رو حالت دیمون (از بازی Devil may cry4)، بصورت Hi-res و PNG نیازمندیم :D هر چقدرم حجمشون بالاتر، بهتر...
کلاً میشه 4تا درخواست!!! میدونم خیلی قلمبست ولی انصافاً هرکی بتونه یه قسمتش رو برآورده کنه بهش تا 3 ست اعتبار میدم ;)
حالا انگار همه مثه خودم ستاره کم دارن که دنباله ستاره باشن!!!! راست میگن کافر همه را به کیش خود پنداردا... :D

برات به زودي ميزارم.چيزي ديگه اي هم خواستي بگو.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arth@s

Manifesto

کاربر سایت
Oct 23, 2009
264
نام
اشکان

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
درود بر حسن خان گل . حال دستتون خوبه ایشالا ؟:D از Dark Souls اگه چیزی هست بزار حسن جان . فاینال فانتزی 13 هم میخوام که فکر کنم تو صفحات سرچ کنم باید باشه . اگه پاک نشده باشه ....مرسی.
ویرایش : از دم نسل فاینال فانتزی 13 تو این تاپیک منقرض شده . همه پاک شدن ... اگه تو مدیافایر فولدر چاق ( پر بار :D) ازش داری بزار حسن جان در غیر این صورت بصورت تک تک بهت زحمت نمیدم دیگه . مرسی بازم

2تا DARK SOULSداشتم نمی دونم به دردت بخوره یا نه !

ممنون..
big-smile2-smiley.gif
این کوچه هارو انقد انقد گشتم گم شدم پیدا نکردم
crying.gif

درود این 3 تا را برات اپلود می کنم با کیفیت 1080
امیدوارم کارتو راه بیندازه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر