Game Wallpapers & Hi-Res Artwork

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
اینا چطورن.:d.
526mxs44iqwvsoq8hb6k.jpg

2sgoia00v3nzkfei079s.jpg

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
یه درخواست از مدیر محترم گالری دارم...
اگر ممکنه چنتا والپیپر با کیفیت بالا از Skyrim بزارید میخوام Theme درست کنم برای 7
ممنون

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
اینا چطورن.:d.

شما هم عکس هاتون رو اپلود کنید و قرار بدید و گرنه از تو تاپیک پاک خواهند شد

یه درخواست از مدیر محترم گالری دارم...
اگر ممکنه چنتا والپیپر با کیفیت بالا از Skyrim بزارید میخوام Theme درست کنم برای 7
ممنون​

ما اینجا عکس هایی که قرار میدیم رزولیشن بالایی دارند و سایز والپیپری نیستند من چندتا براتون اپلود میکنم ولی نمیدونم به دردتون میخوره یا نه

---------- نوشته در 03:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:06 PM ارسال شده بود ----------

نمیشه گفت همشون پوستری هستند ولی نسبتآ سایز های خوبی دارند

Assassins Creed Revelations

آخرین ویرایش:

virtual games

کاربر سایت
Aug 3, 2006
33
دوست عزیز این پوستر هایی که گذاشتید تبلیغات محسوب میشه و از لحاظ پویتری هم داشتن اسم یک سایت دیگه به عنوان تبلیغات روش هیچ ارزشی نداره اگه خود عکس های پوستری رو دارید بدون هیچ اسم و نشانه ای از سایت دیگه مخصوصآ که ایرانی باشه پست خودتون رو ویرایش کنید اگر نه بگید من عکس پوستریشون رو اپلود کنم براتون بذارم تا جایگزین این عکس ها بکنید

شما هم عکس هاتون رو اپلود کنید و قرار بدید و گرنه از تو تاپیک پاک خواهند شد

ما اینجا عکس هایی که قرار میدیم رزولیشن بالایی دارند و سایز والپیپری نیستند من چندتا براتون اپلود میکنم ولی نمیدونم به دردتون میخوره یا نه

---------- نوشته در 03:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:06 PM ارسال شده بود ----------

نمیشه گفت همشون پوستری هستند ولی نسبتآ سایز های خوبی دارند

Assassins Creed Revelations

بزاري كه خوبه>:d< اگه كيفيتش همينه.ممنون

پوسترهاي AC با كيفيت بالا تر
http://www.mediafire.com/?dop835iy9q3ua

براي دوستاني كه مشكل دارن با مديا فاير ، به جاي www از cdn استفاده كنيد

آخرین ویرایش:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
حسن جان اگر همین عکس I2 رو بدون اون اسم بازی و DLC پیدا کردی ، بزار . در ضمن یک درخواستی از U2 داده بودم ، یادت که هست ؟ :D

virtual games

کاربر سایت
Aug 3, 2006
33
منظورت از u2 چيه؟

---------- نوشته در 08:22 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:31 AM ارسال شده بود ----------

inFAMOUS 2 Festival of Blood

اينم بدون نوشته پايينش.

---------- نوشته در 08:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:22 AM ارسال شده بود ----------

حسن جان اگر همین عکس I2 رو بدون اون اسم بازی و DLC پیدا کردی ، بزار . در ضمن یک درخواستی از U2 داده بودم ، یادت که هست ؟ :D
منظورت از u2 چيه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر