Game Wallpapers & Hi-Res Artwork

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
بریم آقا بریم! هر وقت پا بودی بریم اسفندیار!:biggrin1:

منم کادو تولد چیز خاصی نمیخوام که! من که به 30 40 گیگ عکس ناقابل راضیم!:biggrin1:

اینجوری میفتی تو زحمت شرمندت میشیم :d

تو تا حالا 1 گیگ عکس رو یه جا دیدی 30 گیگ عکس میخوای ؟ :d

از FMS 4 بیشتر بذاری همه مخصوصا من ممنون میشم...​

از FMS4 فعلآ همینا موجود بود که گذاشتم

درود ...حسن خان میشه اگه زحمتی نیست هر چی از Witcher 2 گیرتون اومد بزارین... یک تعدادیش هم ممکنه مورد داشته باشه اگه زحمتی نبود واسم لینکشون رو pm کنید که اینجا ازمون ایراد نگیرن بگن عکس جیز گذاشتین :biggrin1:

اون عکس هایی که شما میگید رو من فعلآ هیچ جا ندیدم و پیدا نکردم اینم یه سری عکس از Witcher 2 :

بقیشم به همین پست اضافه میکنم​

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,241
نام
محمد
مرسی حسن جان . این چند تا هم هست قشنگن اگه دیدی بزار واسمون
68the_witcher_2_assassin.jpg
39thewitcher2o.jpg
wvj3reeahhzpgl891dt.jpg
راستی واسه God of war ها یه دو سه صفحه پیش فکر کنم گذاشته بودی ... همش هموناست یا بازم قبلا گذاشتی حسن جان؟

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود

ممنون بابت عکسا و زحمتی که میکشین.به غیر از کاراکترا از محیط خود بازی پوستر نبود؟*

اینی که شما گزاشتی چی هست؟ مطمئنی Castlevania هست! لااقل یه پیش نمایشی چیزی ازش بزار.حجمش هم که 26 مگ هست!!!

virtual games

کاربر سایت
Aug 3, 2006
33
ممنون بابت عکسا و زحمتی که میکشین.به غیر از کاراکترا از محیط خود بازی پوستر نبود؟*

اینی که شما گزاشتی چی هست؟ مطمئنی Castlevania هست! لااقل یه پیش نمایشی چیزی ازش بزار.حجمش هم که 26 مگ هست!!!
منظورت از پيش نمايش چيه؟گذاشتم كوچيكشو.

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
آقای امپرور جدیدا زیاد عکس نمیزارید|-)
|-)

عکس جدید هم میذاریم ولی خب بعضی وقت ها مثل بعد نمایشگاه ارت ها کاهش پیدا میکنن

دوستان نمیدونم پوستر جدید devil may cry جدید که دیروز عکسش اومد رو دیدن یا نه ولی عکس hi-res موجوده ولی اینجا نمیشه گذاشت هر کس خواست بگه تا براش pm کنم عکس کوچیکش رو از این لینک یورو گیمر میتونید ببینید : http://www.eurogamer.pt/gallery.php?game_id=14054&article_id=1389094

Journey

Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
عکس جدید هم میذاریم ولی خب بعضی وقت ها مثل بعد نمایشگاه ارت ها کاهش پیدا میکنن

دوستان نمیدونم پوستر جدید devil may cry جدید که دیروز عکسش اومد رو دیدن یا نه ولی عکس hi-res موجوده ولی اینجا نمیشه گذاشت هر کس خواست بگه تا براش pm کنم عکس کوچیکش رو از این لینک یورو گیمر میتونید ببینید : http://www.eurogamer.pt/gallery.php?game_id=14054&article_id=1389094
آقای امپرور خیلی ممنون میشم اگه بهم pm کنین.چون واقعا خیلی قشنگه و چند روزیه دنبالش بودم.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر