Game Wallpapers قوانين در پست اول خوانده شود

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
سایت vgwallpapers رو حدودا 1سالی میشه که راه انداختیم و 2513 wallpaper تو سایت اپلود کردیم.
90% این والپیپر ها رو خودم از روی عکس ها و پوستری ها درست میکنم و در حال حاضر از بیشتر سایت های wallpaper مثل game wallpapers به روز تریم !
فقط مشکلی که هست اینه که هنوز سایتمون جا نیفتاده و خیلی ها هم سایتمونو نمیشناسن !
ممنون میشم که با اشتراک گذاشتن wallpaperها سایت ما رو به دوستاتون معرفی کنید و از ما حمایت کنید
.
Dota 2
10تای دوم

Arkham City

کاربر سایت
Aug 11, 2010
336
هر پستی تو consolgames.ro پست میشه دقیقا اینجا گذاشته میشه ! یه خورده خلاقیت به خرج بدید خوب !
میریم اونجا همینه اینجا هم همونه !
در مورد vgwallpaper
خیلی وقته این سایت رو میشناسم ولی مشکلش اینه که والپیپراش کیفیتی خوبی نداره !
یعنی زده 2560*1600 ولی در واقع عکس 1600*1200 رو بزرگ تر نشون میده ! اصلا کیفیت ندارن !
+ ادم نمیدونه والپیپر اصلی که با کیفیت هست کدومه ! حداقل نزده ارجینال سایز
اگر بر فرض هر رزولیشنی کیفیت مخصوص به خودش رو داشت ارزش داشت !

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
هر پستی تو consolgames.ro پست میشه دقیقا اینجا گذاشته میشه ! یه خورده خلاقیت به خرج بدید خوب !
میریم اونجا همینه اینجا هم همونه !
در مورد vgwallpaper
خیلی وقته این سایت رو میشناسم ولی مشکلش اینه که والپیپراش کیفیتی خوبی نداره !
یعنی زده 2560*1600 ولی در واقع عکس 1600*1200 رو بزرگ تر نشون میده ! اصلا کیفیت ندارن !
+ ادم نمیدونه والپیپر اصلی که با کیفیت هست کدومه ! حداقل نزده ارجینال سایز
اگر بر فرض هر رزولیشنی کیفیت مخصوص به خودش رو داشت ارزش داشت !

اول از همه اخرین wallpaper های consolgames.ro رو من گذاشتم !
قبلا با اسم thegame world تو consolgames فعالیت میکردم . . .
سایز اصلی *همه* wallpaper ها 1920x1080 هست روی چه حسابی میگین عکس 1600*1200 رو بزرگ تر نشون میده !؟
اون resolution که پررنگ شده resolution صفحه نمایش شماست که سایت پیشنهاد میده . . .
الان همه wallpaper ها اول تو سایت من قرار میگیرن و خیلی راحت مینونم بگم 50 تا 60% Wallpaper های گیم رو من تو نت پخش میکنم !
و خیلی از سایت ها wall های مارو تو سایتشون قرار میدن !

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
تو حجم و کیفیت و Categoryـه پوســتر،سایت Goodfon واقعاً کم رقیبه ولی مشکل دسترسی داره اگه بشه بخش گیم رو دوستان جدا آپلود کنن خیلی خوبه

آخرین ویرایش:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
اول از همه اخرین wallpaper های consolgames.ro رو من گذاشتم !
قبلا با اسم thegame world تو consolgames فعالیت میکردم . . .
سایز اصلی *همه* wallpaper ها 1920x1080 هست روی چه حسابی میگین عکس 1600*1200 رو بزرگ تر نشون میده !؟
اون resolution که پررنگ شده resolution صفحه نمایش شماست که سایت پیشنهاد میده . . .
الان همه wallpaper ها اول تو سایت من قرار میگیرن و خیلی راحت مینونم بگم 50 تا 60% Wallpaper های گیم رو من تو نت پخش میکنم !
و خیلی از سایت ها wall های مارو تو سایتشون قرار میدن !

دوست عزیز این حرفی که دارم میزنم فقط برای خود شما و پیشرفت کارتون توصیه میکنم و گرنه نه به من مربوط میشه نه کاری به این کار ها دارم

بعضی از والپیپر هایی که شما قرار میدید کیفیتش پایین هست چرا چون از روی ارت اصلی تهیه نشده نمونش هم والپیپر هایی هستش که شما از روی باکس ارت ها برش میدید که ارت اصلیشون به هیچ عنوان موجود نیست و نهایت سایز اون باکس ارت 1527X2157 پس در نتیجه نمیشه والپیپر رو به سایز بزرگتر برش داد چون کیفیت رو تحت شعاع قرار میده حالا هرچقدر هم که روش کار بشه

اگه اینجوری که شما میگید همه والپیپر هایی که قرار میدید ازکیفیت و سایز مناسبی برخورداره کسی دیگه دنبال عکس hi-res نمیرفت و هرکسی که یه کم با عکس ها فتو شاپ اشنایی داشت الان به روز ترین والپیپر های دنیا رو اپلود میکرد

بازم میگم تمام این حرف هایی که زدم فقط برای خودتون بود و اشنایی با شرایط والپیپر ها و عکس های hi-res بازم میل خودتونه که چطوری سایتتون رو پیش میبرید و از نظر من هر عکسی ارزش والپیپر سدن رو نداره وگرنه gamewallpapers.com جای هفته ای 3 ,4 تا والپیپر روزی 3,4 تا والپیپر توی سایتش قرار میداد

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
دوست عزیز این حرفی که دارم میزنم فقط برای خود شما و پیشرفت کارتون توصیه میکنم و گرنه نه به من مربوط میشه نه کاری به این کار ها دارم

بعضی از والپیپر هایی که شما قرار میدید کیفیتش پایین هست چرا چون از روی ارت اصلی تهیه نشده نمونش هم والپیپر هایی هستش که شما از روی باکس ارت ها برش میدید که ارت اصلیشون به هیچ عنوان موجود نیست و نهایت سایز اون باکس ارت 1527X2157 پس در نتیجه نمیشه والپیپر رو به سایز بزرگتر برش داد چون کیفیت رو تحت شعاع قرار میده حالا هرچقدر هم که روش کار بشه

اگه اینجوری که شما میگید همه والپیپر هایی که قرار میدید ازکیفیت و سایز مناسبی برخورداره کسی دیگه دنبال عکس hi-res نمیرفت و هرکسی که یه کم با عکس ها فتو شاپ اشنایی داشت الان به روز ترین والپیپر های دنیا رو اپلود میکرد

بازم میگم تمام این حرف هایی که زدم فقط برای خودتون بود و اشنایی با شرایط والپیپر ها و عکس های hi-res بازم میل خودتونه که چطوری سایتتون رو پیش میبرید و از نظر من هر عکسی ارزش والپیپر سدن رو نداره وگرنه gamewallpapers.com جای هفته ای 3 ,4 تا والپیپر روزی 3,4 تا والپیپر توی سایتش قرار میداد

100% هر عکسی ارزش والپیپر شدن رو نداره اما به نظر من هرکسی سلیقه مخصوص به خودشو داره و شاید چیزی که من و شما ازش خوشمون نیماد یکی دیگه خوشش بیاد ! :d
درمورد کاور ها و ارت های کوچک حرفتونو کاملا قبوال دارم و تا جای امکان سعی میکنم سایز بزرگشونو پیدا کنم یا طوری ادیت کنم که زیاد به چشم نیاد و قابل قبول باشه !
مثال :

gamewallpapers.com هم تا جایی که متوجه شدم از فایل های PSD ارت ها wallpaper درست میکنه و از ارت های HI RES که ما استفاده میکنیم استفاده نمیکنه !!!
برای نظرتون ممنون :)

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
100% هر عکسی ارزش والپیپر شدن رو نداره اما به نظر من هرکسی سلیقه مخصوص به خودشو داره و شاید چیزی که من و شما ازش خوشمون نیماد یکی دیگه خوشش بیاد ! :d
درمورد کاور ها و ارت های کوچک حرفتونو کاملا قبوال دارم و تا جای امکان سعی میکنم سایز بزرگشونو پیدا کنم یا طوری ادیت کنم که زیاد به چشم نیاد و قابل قبول باشه !
مثال :

gamewallpapers.com هم تا جایی که متوجه شدم از فایل های PSD ارت ها wallpaper درست میکنه و از ارت های HI RES که ما استفاده میکنیم استفاده نمیکنه !!!
برای نظرتون ممنون :)

در مورد gamewallpapers.com اونا از همه جور عکسی استفاده میکنن و کارهاشون محدود به فایل های PSD نمیشه در بعضی موارد از اسکرین شات hi-res هم این سایت استفاده کرده البته خیلی به ندرت

فایل PSD واقعی که توسط ناشر منتشر بشه در بین فرمت های دیگه خیلی کمیاب هست

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
Killer instinct

Knack

The Division
files%5Csubmissions%5CThe-Division_2013_06-10-13_0012a_2119763908.jpg

files%5Csubmissions%5CThe-Division_2013_06-10-13_0012_600826486.jpg