Game Of Thrones | PC

عنوان دیگری از استدیوی موفق TellTale در راه است و این بار آن ها سریال پربیننده Game Of Thrones را هدف قرار داده اند. اطلاعات زیادی از این عنوان هنوز در دسترس نیست جز این که نحوه ی داستان سرایی آن مانند دیگر عناوین TellTale است اما این بار با نبردهای بزرگتری روبرو هستیم. بازی برای سال 2014 آماده می شود.

96220096987567545644.jpg
[
720p

ناشرTelltale Games
توسعه دهندهTelltale Games
پلتفرمنامعلوم
تصاویر بیشتر----------
تاریخ انتشار2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی----------

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,447
نام
علی
حتماََ اینم میخوان اشاره و کلیکی بسازن . دوست ندارم اینجوری:(
دوست داشتم از Game Of Thrones یه AAA باحال درست کنن
با اینکه این دو صنعت خیلی به هم نزدیکن ولی هر وقت رفتن سراغه اغتباس(درسته یا نه؟:D) از هم گند زدن:|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
حتماََ اینم میخوان اشاره و کلیکی بسازن . دوست ندارم اینجوری:(دوست داشتم از Game Of Thrones یه AAA باحال درست کنن
بهترین حالت روایت داستان همینطوریه چون دستشون توی گیم پلی خیلی بازه!
ولی بنظر من Point and Click بدرد این عنوان نمیخوره! درسته میشه یک داستان توپ در بیارن ولی نمیتونن جنگو خوب نشون بدن!

بنظر من اگه یک استدیویی مثل CD Project Red یا Bethesda ـی چیزی اینو میساخت توی سبک RPG بهتر بود :)

ولی خدا کنه حداقل حالا که تایید شد بشه بازیش کرد :| :| :|
If you know what i mean :|

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
فک کنم من تنها کسی باشم که نسخه قبلیشو تا تهش رفتم :d لامصب داستان نیست باقلواست ولی گرافیک و گیم پلی جالبی نداشت :bighug:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
فک کنم من تنها کسی باشم که نسخه قبلیشو تا تهش رفتم :d لامصب داستان نیست باقلواست ولی گرافیک و گیم پلی جالبی نداشت :bighug:

اتفاقا پستاتو خونده بودم طلبش شده بودم ولی هیچ جا پیداش نکردم واسه دانلود :(

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
من که سریالو نگاه نکردم ولی کتابش فوق العادس . مشتاقانه منتظرم تا این بازی عرضه بشه . بازی های TellTale حرف ندارند :bighug:

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
البته فراموش نشه که سریال از روی کتابهاش ساخته شده و به کتابا هم وفادار بوده !
بازی هم بر اساس همین داستان ساخته میشه پس تبدیل یه فیلم ساده به بازی نیست که به این راحتی شکست بخوره! مخصوصا وقتی پای telltale بیاد وسط .

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
امیدوارم بازی خوبی از آب دربیاد! و حداقل کارکترهای این بازی شبیه کاکترهای خود فیلم باشند! مثل تیریون و جان اسنو و....

NimSa

کاربر سایت
Mar 18, 2006
100
نام
Nima
اميدوارم مثل نسخه قبلي يه داستان مجزا با كاراكترهاي غير كليدي داشته باشه كه داستان بازي رو مجبور نشن خطي بسازن.
درسته اكثرا دوست داريم كاراكترهايي كه تو كتابا باهاشون زندگي كرديمو ببينم ولي خب باعث ميشه دست تو story line تا حدي بسته بشه.

واي كه من عاشق كار Piranha Bytes هستم ، هنوز Gothic 1 & 2 از بهترين خاطرات زندگيمه! خب چي ميشه اينو بدن اونا بسازن؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر