Fuse | Xbox 360

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دوستان بازی رو دانلود کردم ... ارزش داره یه دی وی دی براش کنار بذارم یا بازی بیخودیه؟؟؟؟

یعنی ترافیک براتون ارزشی نداشت حالا که 8 گیگ دانلود کردین دی وی دی خام ارزشمند شده:-o

برا کوآپ خوبه ولی اگه بخوای تنهایی بازی کنه شاید تکراری شه برات حوصلت سر بره

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من که دیشب بازی رو تهیه کردم ولی وقت نکردم حتی تو کنسول بزارمش
این امتحانات لعنتی نمیزاره

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
دوستان بازی رو دانلود کردم ... ارزش داره یه دی وی دی براش کنار بذارم یا بازی بیخودیه؟؟؟؟
می خواستم بپرسم که دوستم پرسید !
کسی رفته جلو بگه ارزش رایت داره یا پاک کنیمش :d

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
می خواستم بپرسم که دوستم پرسید !
کسی رفته جلو بگه ارزش رایت داره یا پاک کنیمش :d

دوست من
من امشب تست کردم جالب بود
یه جورایی کپی از Gears of War هستش
در کل برای بعد امتحانات خوبه

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من 3 تا چپتر رفتم گیم پلیش بدک نیست بیشتر co op بری حال میده گرافیکشم کاملا معمولیه
اما چیزی که رو اعصابه اینه که بازی داستان درست و حسابی نداره مراحلشم طولانیه و خسته کننده میشه یعنی شما هی باید از یه محیط برید تو یک محیط دیگه چند نفر را بکشید و پیشروی کنید نه یه کات سین درست و حسابی نشون میده نه صحنه هیجان انگیزی داره
البته باس فایتاش بد نیست
کلا با یه بازی کاملا معمولی طرف هستیم و به نظرم متاسفانه ضعیف ترین پروژه اینسومنیاک بوده:(

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
من 3 تا چپتر رفتم گیم پلیش بدک نیست بیشتر co op بری حال میده گرافیکشم کاملا معمولیه
اما چیزی که رو اعصابه اینه که بازی داستان درست و حسابی نداره مراحلشم طولانیه و خسته کننده میشه یعنی شما هی باید از یه محیط برید تو یک محیط دیگه چند نفر را بکشید و پیشروی کنید نه یه کات سین درست و حسابی نشون میده نه صحنه هیجان انگیزی داره
البته باس فایتاش بد نیست
کلا با یه بازی کاملا معمولی طرف هستیم و به نظرم متاسفانه ضعیف ترین پروژه اینسومنیاک بوده:(

از اینسومنیاک بعیده من اکثر ساختهاش رو بازی کردم . معمولا از تکراری بودن بازیهاش دوری میکرد ..حالم گرفته شد:|

اقا گرافیک چطوره .گرافیک .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر