Fruit Ninja HD | PC

DEVELOPER: HALFBRICK
PUBLISHER: HALFBRICK
GENRE: SLASH 'EM UP
PLATFORMS: IPHONE / IPAD - ANDROID - OVI - XBOX KINECT - WINDOWS PHONE

fruit-ninja.jpg

نینجایی که میوه ها را با شمشیر سامورایی به دو نیم تقسیم می کند ! در این بازی شما همان نینجای میوه نصف کن هستید. با کمک ماوس و انجام حرکات سریع, اقدام به بریدن میوه ها می کنید. حتی میتونید چند تا میوه رو با هم نصف کنید و امتیاز بیشتری بگیرید. میوه هایی خوشمزه از قبیل هندونه, پرتقال, آناناس و ... که توی این هوای گرم هم خیلی میچسبه. مخصوصا که هنگام خرد کردنشون, آبشون به بیرون می چکه و روی دیوار پخش میشه. البته باید مراقب بمبها هم باشید; بمبهایی که بصورت ناگهانی همراه با میوه ها به هوا پرتاب میشند و باید مواظب باشید که شمشیرتون به اونها برخورد نکنه و گرنه Game Over میشید. در ضمن با بیشتر شدن امتیازاتتون, میتونید شمشیرتون رو عوض کنید و از شمشیرهای مختلف با قابلیتهای منحصربفردشون استفاده کنید. پس این شما و این هم نینجای میوه ای...

image_two.jpg
image_six.jpg

76 مــگ
لیـــنک مســـتقیم امتحان نشده:

اگه دوست داشتید امتیازاتتون رو هم اینجا قرار بدید تا یه مسابقه ای هم داشته باشیم. این هم امتیاز من:

وبسایت رسمی و وبسایت سازنده بهمراه تصاویر

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
سلام
اقا این بازی با ویندوز 64 بیت مشکل داره هر کاری بگیید انجام دادم l این اررورerror:MSVCP100.dll هنوز هست راه حل جدید نداره کسی ؟
برادر با اینکه اینجا جاش نیست ولی هیچ مشکلی نداره من الان ر 64 بینتی ریختم بدون مشکل اجرا شد .
......................................

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام
اقا این بازی با ویندوز 64 بیت مشکل داره هر کاری بگیید انجام دادم l این اررورerror:MSVCP100.dll هنوز هست راه حل جدید نداره کسی ؟

برای من هم همین مشکل رو داشت .
اینا رو نصب کن (برو تو سایت ماکروسافت و دانلودشون کن حجمشون زیاد نیست)
1)InstallShield isscript
2)need programs
3)visual basic run time 6.0 sp6
4)msxkl 4.0 service pack 2
اگه lord 2011 رو داری تمام چیز هایی که تو قسمت windows update tools رو نصب کن.هم 64 بیتی هم 32 بیتی .بعضی ها شونو ارور میده مشکلی نست بعدی رو نصب کن

• Like
Reactions: Tuco

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
راهی برای حل مشکل MSVCP100.dll روی 32 بیت نیست ؟!
موارد بالا رو هم نصب کردم ! ... مشکل حل نشد ! .. تو سایتی که دانلود کردیم نوشته بود برای حل مشکل باید MSVCP100.dll رو دانلود کنید و تو فولدر ویندوز 32 کپی کنین !! ... اگر کسی چیزی فهمید راهنمایی کنه !

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
راهی برای حل مشکل MSVCP100.dll روی 32 بیت نیست ؟!
موارد بالا رو هم نصب کردم ! ... مشکل حل نشد ! .. تو سایتی که دانلود کردیم نوشته بود برای حل مشکل باید MSVCP100.dll رو دانلود کنید و تو فولدر ویندوز 32 کپی کنین !! ... اگر کسی چیزی فهمید راهنمایی کنه !

والا سره بازیه renegade ops واسه من همین ایراد رو میگرفت،رفتم دیدم تو فولدر ویندوز هست و همچنین تو چنتا بازیه دیگه،یه کپی از این فایل رو از یه بازیه دیگه(BF3) کپی کردم تو محل نصب بازی (renegade ops) بعدش گفت اینم MSVCR100.dll میخواد که کپی کردم بازی اجرا شد،حالا تو هم یه امتحان کن شاید فرجی شد

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
والا سره بازیه renegade ops واسه من همین ایراد رو میگرفت،رفتم دیدم تو فولدر ویندوز هست و همچنین تو چنتا بازیه دیگه،یه کپی از این فایل رو از یه بازیه دیگه(BF3) کپی کردم تو محل نصب بازی (renegade ops) بعدش گفت اینم MSVCR100.dll میخواد که کپی کردم بازی اجرا شد،حالا تو هم یه امتحان کن شاید فرجی شد
یعنی باید MSVCR100.dll جایی کپی کنم ؟! ..خب کجا ؟! ..من این فایل رو هم ندارم ... اگر امکان داره یکی لطف کنه لینک دانلودش رو بزاره و بگه دقیقا کجا باید کپی بشه تا بازی اجرا بشه ...ممنون

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
یعنی باید MSVCR100.dll جایی کپی کنم ؟! ..خب کجا ؟! ..من این فایل رو هم ندارم ... اگر امکان داره یکی لطف کنه لینک دانلودش رو بزاره و بگه دقیقا کجا باید کپی بشه تا بازی اجرا بشه ...ممنون

باید کپی کنی تو فولدر بازی دیگه
من پیشنهاد میکنم تمام 5 مورد زیر رو از سایت microsoft دانلود و نصب کنی:

Microsoft Visual C++ 2005
Microsoft Visual C++ 2005 SP1
Microsoft Visual C++ 2008
Microsoft Visual C++ 2008 SP1
Microsoft Visual C++ 2010

• Like
Reactions: Al!reza

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
باید کپی کنی تو فولدر بازی دیگه
من پیشنهاد میکنم تمام 5 مورد زیر رو از سایت microsoft دانلود و نصب کنی:

Microsoft Visual C++ 2005
Microsoft Visual C++ 2005 SP1
Microsoft Visual C++ 2008
Microsoft Visual C++ 2008 SP1
Microsoft Visual C++ 2010
ممنون با موارد بالا حل شد !

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
:((
سه تا از achievements ها موندن نمی دونم چجوری ردشون کنم
اگر کسی بلده کمک کنه خواهشا
فقط بگه باید چی کار کنم
?!are you kiding me
tee hee hee
که جفتشون secret بودن
lovely bunch
که گفته تو zen mode
lovely bunce بگیرم که نمی دونم چیه:((

---------- نوشته در 09:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:09 PM ارسال شده بود ----------

ولی با آیپاد یه چیز دیگه اس
اینطوری حال نمیده هیجانش پایینه:d
من که رو آیپاد بازی نکردم
ولی می دونم توو pc خیلی حالش بیشتر از گوشه androidiye که قبلا بازی می کردم
حالا باز می گفتی ipad یه چیزی
صفحه باید بزرگ باشه:d

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen

اینم از زکورده ما
هر چند خیلی مال نیست ولی باز افتخاره کل خاندانه ما محصوب می شه
من هر وقت رفتم خواستگاری اینو به عنوان افتخاراتم بیان می کنم

راستی کسی هست بتونه مارو تو گرفتن بلیده the shadow کمک کنه؟
کسی هم اگر هست
achievements هایی که بالا گذاشتم رو می دونه چین کمک کنه ممنون می شم

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
بچه ها اگه با فایل msvcp100.dll مشکل دارید فایل رو تو پوشه ی system32 کپی کنید.بعد cmd رو باز کنید (به حالت run az adminترجیح داده میشه)بعد توش این دستور رو بزنید:
regsvr32 filename.format
با این دستور میتونید تمامی فایل هایی از این قبیل رو رجیستر کنید بعد از کپی کردن به جای نام فایل و فرمت اسم کامل ودقیق فایل با فرمتش رو وارد کنید. مثال:
regsvr32 msvcp100.dll
البته گاهی اوقات با یه کپی ساده تو محل نصب برنامه یا بازی مشکل حل میشه :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر