Free Games with Plus | PS4

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوستان اکانت PSN رایگان دیگه نمیشه ساخت ؟! اگه میشه ممنون میشم یکی راهی بگه من این بازی لورد فالن رو دانلود کنم

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان تو پلاس ژاپن Gravity Rush ( ژاپنيش Gravity Daze هستش ) رايگان شده و منم دانلودش كردم. ولي مشكلم اينه كه همه چيزه بازي از صدا گرفته تا زيرنويس ژاپني هستش.

البته ظاهرا حتي نسخه هاي غربيشم اصلا صداي انگليسي نداره. ولي هيچ راهي نيست كه بشه زير نويس انگليسيشو فعال كرد؟

جوابشو خيلي لازم دارم. ممنون ميشم يه راهنمايي بكنيد.

• Like
Reactions: Sherytto

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
دوستان تو پلاس ژاپن Gravity Rush ( ژاپنيش Gravity Daze هستش ) رايگان شده و منم دانلودش كردم. ولي مشكلم اينه كه همه چيزه بازي از صدا گرفته تا زيرنويس ژاپني هستش.

البته ظاهرا حتي نسخه هاي غربيشم اصلا صداي انگليسي نداره. ولي هيچ راهي نيست كه بشه زير نويس انگليسيشو فعال كرد؟

جدا؟من اکانت ج پی ندارم پلاسشم ندارم داری بده من بازی کنم ژاپنی بلدم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین

البته صدا کلا ژاپنی نیست! یک سری آوای بی معنیه:-" :D

زیرنویس...من دموی شماره دوم رو که زدم،خیر راهی نداشت! :( ... بعید میدونم شماره ی اول هم فرقی بکنه... کلا بازی های ژاپنی گویا با زبون انگلیسی منتشر نمیشن! :[

اگر هنگ کنگ هم بازی هاش مثل ژاپن باشه،اونجا احتمالا زبون انگلیسیه:D

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
زحمت کشیدن فقط تخفیف زدن:| ترانزفورمرزه که بدرد خودشون میخوره

اتفاقا ترانسفورمز خیلی خوبه و اکشنش عالی هست. مطمئن باشید از این بازی لذت میبرید. رزیدنت هم رایگان هست و با پلاس اون 50 درصد تخفیف اضافی هم حساب میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر