Free Games with Plus | PS4

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
تاپیک خوبیه فقط منم پیشنهاد دارم که پست اول هر ماه آپدیت بشه و اعلام بشه که مثلا استور ژاپن هم چه بازیهایی میزاره استور اروپا و ....
اینطوره همگی پست اول رو تا ببینن 80 درصد سوالات بر طرف میشه
با سپاس

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان من 10 دلار امروز همینجوری برنده شدم! پلاس هم ندارم
به نظرتون چه بازی رو بگیرم که قشنگ باشه و روی PC هم نباشه؟
از این بازی های indie منظورمه

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
دوستان یه چیزیو متوجه نشدم الان بخوایم این بازیه رایگان رو دانلود کنیم فقط تا وقتی که پلاس داریم میتونیم بازی کنیم؟درسته پلاس که خریدم دوباره میشه ازش استفاده کرد؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
دوستان یه چیزیو متوجه نشدم الان بخوایم این بازیه رایگان رو دانلود کنیم فقط تا وقتی که پلاس داریم میتونیم بازی کنیم؟درسته پلاس که خریدم دوباره میشه ازش استفاده کرد؟
شما این بازیای مجانی رو که دانلود میکنین بازی واسه شماست و تا قیامت هر موقع خواستی میتونی بازی کنی چه پلاس داشته باشی چه نداشته باشی. فقط واسه قابلیت های آنلاین بازیا باید پلاس داشته باشی.

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
شما این بازیای مجانی رو که دانلود میکنین بازی واسه شماست و تا قیامت هر موقع خواستی میتونی بازی کنی چه پلاس داشته باشی چه نداشته باشی. فقط واسه قابلیت های آنلاین بازیا باید پلاس داشته باشی.

اینطور نیستش ... بازیهایی که برای پلاس به صورت کاملا رایگان میان بعد از تموم شدن پلاس دیگه قابل بازی نیستن و برای بازی کردنشون باید دوباره پلاس رو تمدید کرد

بازیهایی که تخفیف میخورن برای اعضای پلاس و قیمتشون کم میشه بعد تموم شدن پلاس قابل بازی هستن ... مثل این بازیهایی که برای اعضای پلاس مثلا 20 درصد تخفیف میخوره

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اینطور نیستش ... بازیهایی که برای پلاس به صورت کاملا رایگان میان بعد از تموم شدن پلاس دیگه قابل بازی نیستن و برای بازی کردنشون باید دوباره پلاس رو تمدید کرد

بازیهایی که تخفیف میخورن برای اعضای پلاس و قیمتشون کم میشه بعد تموم شدن پلاس قابل بازی هستن ... مثل این بازیهایی که برای اعضای پلاس مثلا 20 درصد تخفیف میخوره
پس من اشتباه میکنم :D ولی من مطمئنم پلاسم تموم شده بود و FEZ رو بازی میکردم. شایدم زمانش یادم نمونده و پلاس داشتم :D

به هر حال شرمنده واسه اطلاعات نادرست .

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
پس من اشتباه میکنم :D ولی من مطمئنم پلاسم تموم شده بود و FEZ رو بازی میکردم. شایدم زمانش یادم نمونده و پلاس داشتم :D

به هر حال شرمنده واسه اطلاعات نادرست .

دشمنت شرمنده ;)... نسل قبل هم اینجوری بود ... من خودم پلاسم چند ماه پیش تموم شد و بازیها غیر فعال شد و وقتی یک پلاس دیگه گرفتم دوباره تونستم بازی کنم ... مگر اینکه سونی تغییری ایجاد کرده باشه

mkdoust

کاربر سایت
Jul 25, 2013
23
دوستان من الان۳گیگ اینجاستیس رو دانلود کردم.اگ این ماه تموم بشه و کامل بازی رو دانلود نکرده باشم دیگه نمیتونم دانلودش کنم یا همیشه میشه ادامه داد دانلود رو؟؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
دوستان من الان۳گیگ اینجاستیس رو دانلود کردم.اگ این ماه تموم بشه و کامل بازی رو دانلود نکرده باشم دیگه نمیتونم دانلودش کنم یا همیشه میشه ادامه داد دانلود رو؟؟

اره میتونی. وقتی بازی رو به دانلود لیست اضافه کردی تا هر وقت که پلاس باشی میتونی دانلود و بازیش کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر