Forza Motorsport 5

ljbne94mfwwq9f8w92xv.jpg

Forza Motorsport 5 برای کنسول XBOX ONE معرفی شد
معرفی کنسول جدید ماکروسافت با نمایش کوتاهی از بازی ریسینگ معروف استودیو Turn 10 همراه بود ..
هنوز اطلاعات کاملی از این بازی مخابره نشده و به زودی باید شاهد این اطلاعات باشیم..

67yipv1hwekxur1rh5bd.jpg

آخرین ویرایش:

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
دوستان من بازی رو امروز خریدم و خواستم اول افلاین بازی کنم که نزاشت , انلاین شدم گفت آپدیت بازی نزدیک 14 گیگ هست , زدم دانلود بشه .
واقعا تا 14 گیگ دانلود نکنی نمیزاره بازی کنی ؟!!!

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
ای خدا لعنت کنه این وضعیت نت داغون و شانس بد ما رو :(
14 گیگ آپدیت بازی رو داشتم دانلود میکردم از یکشنبه تا امروز صبح داشت دانلود میشد رو 92% بود , اومدم پاوز کنم دستم خورد رو Cansel Installation =((
هیچی دیگه دوباره گذاشتم رو دانلود , الان تازه شده 7% :(

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
14 گیگ آپدیت بازی رو داشتم دانلود میکردم از یکشنبه تا امروز صبح داشت دانلود میشد رو 92% بود , اومدم پاوز کنم دستم خورد رو Cansel Installation =((

چرا من پيغام ابديت نميبينم؟١ ماه قبل ابديت شده تا الان چيز جديدي ندارم

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
میگم فرشاد برای تو قابلیت Ready to Startـش در حین آپدیت فعال شد؟تو چند در صد؟

چرا من پيغام ابديت نميبينم؟١ ماه قبل ابديت شده تا الان چيز جديدي ندارم

Sent from my iPad using Tapatalk HD

آره منم تعجب میکنم قبلاً 10 گیگ آپدیت بود با یه آپدیت 860 مگی بعد از این که وضعیت آپدیتم بهم ریخت بازی رو پاک کردم دوباره نصب کردم دیدم 4 گیگ اضافه شده که اونم فکر میکنم احتمالاً برای پیست جدیدی هست که تو E3 نشون دادن!

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
میگم فرشاد برای تو قابلیت Ready to Startـش در حین آپدیت فعال شد؟تو چند در صد؟

آره منم تعجب میکنم قبلاً 10 گیگ آپدیت بود با یه آپدیت 860 مگی بعد از این که وضعیت آپدیتم بهم ریخت بازی رو پاک کردم دوباره نصب کردم دیدم 4 گیگ اضافه شده که اونم فکر میکنم احتمالاً برای پیست جدیدی هست که تو E3 نشون دادن!

سامان جان اولین بار که گذاشتم اول آفلاین گذاشتم که گفت بازی نیاز به آپدیت داره باید آنلاین شی !
آنلاین شدم بعد دیسک هم هنوز رو هارد نصب نشده بود , گفت آپدیت تقریبا 14 گیگ هست میخوای دانلود کنی ؟ اکی کردم .
تا 60% رفت ( البته به نظرم تا 60% داشت دیسک رو نصب میکرد رو هارد ) بعد از اون 60% Ready to start شد و دانلود ادامه پیدا کرد .
رفتم تو بازی دیدم هنوز یه سری پیست ها و ماشین ها داره دانلود میشه و همچنین League هاش .
دانلودش از 60% تا 92% از یکشنبه بود تا امروز صبح طول کشید ( سرعت دانلودم 60 Kb ) و 14 گیگ :d

اون 4 گیگ اضافی هم نسبت به قبل برای پیست Nurburgring هست که تو E3 معرفی شد به صورت رایگان + یه سری مسابقات اضافه شده به کریر

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
سامان جان اولین بار که گذاشتم اول آفلاین گذاشتم که گفت بازی نیاز به آپدیت داره باید آنلاین شی !
آنلاین شدم بعد دیسک هم هنوز رو هارد نصب نشده بود , گفت آپدیت تقریبا 14 گیگ هست میخوای دانلود کنی ؟ اکی کردم .
تا 60% رفت ( البته به نظرم تا 60% داشت دیسک رو نصب میکرد رو هارد ) بعد از اون 60% Ready to start شد و دانلود ادامه پیدا کرد .
رفتم تو بازی دیدم هنوز یه سری پیست ها و ماشین ها داره دانلود میشه و همچنین League هاش .
دانلودش از 60% تا 92% از یکشنبه بود تا امروز صبح طول کشید ( سرعت دانلودم 60 Kb ) و 14 گیگ :d

اون 4 گیگ اضافی هم نسبت به قبل برای پیست Nurburgring هست که تو E3 معرفی شد به صورت رایگان + یه سری مسابقات اضافه شده به کریر

امیدوارم به من بده این Ready to Start رو :|
اونطوری هم که از رو دیسک نصب میکنید و همزان آپدیت رو هم اوکی میکنید همزمان هم نصب میکنه هم آپدیت رو انجام میده اگر بازی رو بدون آپدیت بگیری یه سری پیست ها و مسابقات تو دسترس نیست کلا!

benyamin545

کاربر سایت
Mar 8, 2014
92
نام
حسین
اقا تو رو خدا یکی کمک کنه منو راهنمایی کنه بگه چطوری این بازی رو دو نفری با دوتا دسته بازی کنم هر سوراخ سنبه ای رو که داشت رفتم ولی نشد

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
639
نام
Hamid Anahid
اقا تو رو خدا یکی کمک کنه منو راهنمایی کنه بگه چطوری این بازی رو دو نفری با دوتا دسته بازی کنم هر سوراخ سنبه ای رو که داشت رفتم ولی نشد
شما ۲ تا دسترو با ۲تا پروفایل جدا Sign In شو یه امتحان کن..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر