Forza Motorsport 5

ljbne94mfwwq9f8w92xv.jpg

Forza Motorsport 5 برای کنسول XBOX ONE معرفی شد
معرفی کنسول جدید ماکروسافت با نمایش کوتاهی از بازی ریسینگ معروف استودیو Turn 10 همراه بود ..
هنوز اطلاعات کاملی از این بازی مخابره نشده و به زودی باید شاهد این اطلاعات باشیم..

67yipv1hwekxur1rh5bd.jpg

آخرین ویرایش:

Topgear Stig

کاربر سایت
May 24, 2013
44
نام
Nima
سلام دوستان...
من میخوام تا هفته آینده Xbox One بگیرم و از اونجایی که فوق العاده عاشق Forza هستم(چه Horizon و چه Motorsport)اولین بازی که سفارش دادم همراه کنسول
Forza هستش...میخواستم ببینم وقتی برایه اولین بار میخوام بازی کنم,چه آپدیت هایی باید براش بگیرم تا بازی کاملا به روز باشه؟
و انکه فرمونی هست برایه Xbox One که تو ایران باشه و برایه بازی مناسب باشه؟؟؟

آخرین ویرایش:

Topgear Stig

کاربر سایت
May 24, 2013
44
نام
Nima
سلام دوستان...
من میخوام تا هفته آینده Xbox One بگیرم و از اونجایی که فوق العاده عاشق Forza هستم(چه Horizon و چه Motorsport)اولین بازی که سفارش دادم همراه کنسول
Forza هستش...میخواستم ببینم وقتی برایه اولین بار میخوام بازی کنم,چه آپدیت هایی باید براش بگیرم تا بازی کاملا به روز باشه؟
و انکه فرمونی هست برایه Xbox One که تو ایران باشه و برایه بازی مناسب باشه؟؟؟

نبود؟؟؟؟:(

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan

سوال اولت اینه که اول خود کنسول باید آپدیت شه که حدود 500 مگه !! آپدیت بازی هم اطلاع ندارم !! ولی بعد اینکه خود کنسول آپدیت شد میتونی آفلاین بازی کنی که کلا احتیاجی به اپدیت بازی نیست!! اگرم خواستی آنلاین بازی کنی یه آپدیت بیشتر نداره !! اینجور نیست چپ و راست آپدیت بده
فرمان ایکس باکس وان هم تا حالا تو ایران و یا جهان دیده نشده!!یا اگه هم هست من ندیدم

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
لازم نیست آپدیت های پراکنده بگیرید در حال حاظر بازی 10 گیگ آپدیت داره (اخرین باری که گرفتم این مقدار بود) که اگر نخواین این میزان آپدیت رو بگیرین باید بازیتون رو آفلاین نصب و بازی کنید.
فرمون خاصی هنوز برای Xbox One عرضه نشده ، البته Playsetـها هستن که کاملن ولی قیمتشون بالاس در کل!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر