Forza Motorsport 4 | Photo Mode

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
چجوری اینو کاپتاژش کردی؟:D

کاپتاژ به کنار کلی توی مرز علافم کردن. :d
این اولین طرحی بود که درست کرده بودم برا همین جو گیر شدم اون موقع رو هر چی ماشین تو گاراژ داشتم انداختمش. :d

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
مگه عکسای بزرگتر از اینا هم میشه آپلود کرد؟

عکس 8 مگاپیکسلی هم میشه گرفت. منتها هر بار فقط می‌تونی یکی آپلوذ کنی (VIP دو تا) بعد از همون لینکی که گذاشتی میشه دانلود کرد.
حجمش حدود 30 مگابایته ولی کیفیتش فک براندازه!

آخرین ویرایش:

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
عکس 8 مگاپیکسلی هم میشه گرفت. منتها هر بار فقط می‌تونی یکی آپلوذ کنی (VIP دو تا) بعد از همون لینکی که گذاشتی میشه دانلود کرد.
حجمش حدود 30 مگابایته ولی کیفیتش فک براندازه!

چجوری میشه؟ یعنی از کجا میتونم آپلود بکنم؟ بعدش این یه بار رو که گفتی میشه بعدا اونو پاک کرد دوباره آپلود کرد دیگه یا همیشگیه؟

اینارو چجوری درست میکنین؟ یکی یاد بده.

طرح هارو میگی؟ اونا رو باید مربع مستطیل ها رو بچینی کنار هم درستشون بکنی. :d البته من تو عمرم 3 تا طرح زدم که یکیش این پلاکه, یکیش برای یکی از ماشینامه, یکی هم لوگوی لیمبو هستش. برای همه اینا از تکنیک کنار هم چیدن استفاده کردم. :d

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
چجوری میشه؟ یعنی از کجا میتونم آپلود بکنم؟ بعدش این یه بار رو که گفتی میشه بعدا اونو پاک کرد دوباره آپلود کرد دیگه یا همیشگیه؟

موقع گرفتن عکس، گوشه پایین سمت راست، کیفیت عکس رو میشه با RB (فک کنم!) تغییر داد و بین حالت استاندارد و 8 مگاپیکسل (Big Shot) انتخاب کرد.
بعذ از گرفتن عکس، اتوماتیک آپلود میشه. هر موقع یه عکس 8 مگا دیگه آپ کنی، عکس قبلی اتوماتیک پاک میشه.
فقط حواست باشه قبل از آپلود عکس جدید، عکس قبلی رو از سایت دانلود کنی.

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
موقع گرفتن عکس، گوشه پایین سمت راست، کیفیت عکس رو میشه با RB (فک کنم!) تغییر داد و بین حالت استاندارد و 8 مگاپیکسل (Big Shot) انتخاب کرد.
بعذ از گرفتن عکس، اتوماتیک آپلود میشه. هر موقع یه عکس 8 مگا دیگه آپ کنی، عکس قبلی اتوماتیک پاک میشه.
فقط حواست باشه قبل از آپلود عکس جدید، عکس قبلی رو از سایت دانلود کنی.

برای این عکس باید هارد داشت؟ :d چون من توی بازی نه گزینه Replay رو دارم نه این عکس رو. هارد هم ندارم. فکر کنم به اون ربط داشته باشه.

---------- نوشته در 11:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:39 AM ارسال شده بود ----------

Aston Martin One-77 Barcelona Edition :d
البته یکم موقع گرفتن عکس عجله داشتم یکم بد افتاده. :d

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
خدایی خیلی باید آدم خاصی باشی که از Aston Martin اونم One-77 بدت بیاد :d

کلآ من ماشین های آمریکایی( FORD) رو ترجیح میدم! اروپا هم اول لامبورگینی بعد BMW !!
تو استون هام DBs رو فقط ترجیح میدم! این One77 خیلی خشکه فرمونش!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,929
نام
نـــــــویـــــــــد
تو استون هام DBs رو فقط ترجیح میدم! این One77 خیلی خشکه فرمونش!

ها از نظر فنی باهاش حال نمیکنی . من کلا منظورم ظاهر ماشین بود . آره هندلینگش اصلا خوب نیست

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
:d:dخنده یادم رفت:d:d

---------- نوشته در 01:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:04 PM ارسال شده بود ----------

ها از نظر فنی باهاش حال نمیکنی . من کلا منظورم ظاهر ماشین بود . آره هندلینگش اصلا خوب نیست

قیافه هم به نظرم همون DBs بهتره! ;)

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi

هندلینگش همونطور که گفتی اصلا خوب نیست. تو بین ماشینایی که تو گاراژ داشتم چون ظاهرش بیشتر به این طرح میخورد انتخابش کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر