Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
بله دوست من
من خودم روی هارد نصب کردم ولی بازم همین ارور خراب بودن رو میده
مشکلی نیست از DVD هستش که بد رایت شده
عوض کن درست میشه

مرسی از پاسخهات.لطف کردی.اگه 2 گیگ هست خیلی خیلی خوبه.فقط این که میگن دیسک رو عوض کن یعنی چی؟خوب الان که هر چی فورزا تو بازار هست همینطور رایت شدن.(به یه روش rip شدن) یکی دیگه بخرم باز هم مشکل داره.منظورتون چیه؟[/QUOTE]ببخشید میدونم از اون دوست دیگه پرسیدی بازم معذرت ولی نه عزیز منظورشون اینه که رایت یه فروشگاه و لینکی که ازش دانلود کردن با یه فروشگاه دیگه فرق میکنه!!!شاید هم یه دیسک دیگه از همون فروشگاه مشکلو حل کنه!!!

• Like
Reactions: Real Madrid 9

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
كينكت بيجا كرد:dولي واقعا ريس مثل فورزا وجووود نداره ،گرافيك عالي اما فكر كنم خراب شدنه ماشنا زياد جالب نباشه،يدونه تريلر هم ديدم وقتي ماشينا بهم مي خوردن صداي عجيبي ميداد و يجوري بود
نه اتفاقا خوبه! تریلر چیزی نشون نمیده منم ترلیر زیاد دیدم اما خودت بازی کنی یه چیز دیگست...

• Like

mahyar_753951

کاربر سایت
Aug 23, 2010
39
نام
Mahyar
یه خبر بد دوستان من بازیو بازی کردم یبار این ارور دیسک کو آپتد داد دیسکو عوض کردم درست شد امروز صبح پا شدم دیدم تو فورزا تو مای پروفایل یه مسیج از ترن10 برام اومده اینم متنش خدا کنه فقط یه تحدید بی اساس باشه
http://www.persianupload.com/9842657

sagedmo

کاربر سایت
Jan 31, 2011
14
یه خبر بد دوستان من بازیو بازی کردم یبار این ارور دیسک کو آپتد داد دیسکو عوض کردم درست شد امروز صبح پا شدم دیدم تو فورزا تو مای پروفایل یه مسیج از ترن10 برام اومده اینم متنش خدا کنه فقط یه تحدید بی اساس باشه

ديسك رو عوض كردي يعني إز همون فروشكاه يه ديسك ديكه كرفتي يا إز يه جاي ديكه?

---------- نوشته در 03:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:19 PM ارسال شده بود ----------

مرسی از پاسخهات.لطف کردی.اگه 2 گیگ هست خیلی خیلی خوبه.فقط این که میگن دیسک رو عوض کن یعنی چی؟خوب الان که هر چی فورزا تو بازار هست همینطور رایت شدن.(به یه روش rip شدن) یکی دیگه بخرم باز هم مشکل داره.منظورتون چیه؟
ببخشید میدونم از اون دوست دیگه پرسیدی بازم معذرت ولی نه عزیز منظورشون اینه که رایت یه فروشگاه و لینکی که ازش دانلود کردن با یه فروشگاه دیگه فرق میکنه!!!شاید هم یه دیسک دیگه از همون فروشگاه مشکلو حل کنه!!![/QUOTE]. اين حرفا جيه اقا شما خيلي هم لطف كردي من رو راهنمايي كردي ما كوجيك شماييم

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
اقا با دیسک فورزاتون انلاین بازی کرده بودین

• Like

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
دوستانه عزيز ديديد؟به همين راحتي فلاگ و بعد بن ميشيد،پس جا داره باز هم به دوستاني كه لايو ميرن هشدار بدم اين بازي رو اجرا نكنيد تا c4 يك فكري بكنه

mahyar_753951

کاربر سایت
Aug 23, 2010
39
نام
Mahyar
نه از همون فروشگاه دیسکو بد رایت کرده بود هم ارور کور آپ میداد آخرین بارم همون اروری که اگه دیسک خط داشته باشه.قابل توجه دوستان من الان دارم لایو بازی میکنم و هیچ مشکلی ندارم و این مسیج از طرف turn10بوده و هیچ وقت قابل تایید نیست چون فقط به پروفایل فورزام داده من با همه روشا تست کردم کنسول فلگ نیست و همه امکانات فعال این فشاریه که همه شرکتا برا بن به مایکروسافت میارن اینم فشار از نوع turn10 من حتی با خارجیام آنلاین بازی میکنم و مطمعنم کنسولم بن نمیشه و ترن 10 فقط یه گزارش داده در صورتی میشه گفت شما واقعا فلگ یا بن شدین که مایکروسافت مسیج بده که نه داده و تو ایملیمم چیزی نیست ترن 10 قمپز در کرده کار باباشم نیست بن کنه اون گزارش میده میکرو بررسی که اونم بخاطر اینکه گلد و پوینتاش فروش بره این کارو نمیکنه فعلا تنها چیزی که برام تو فرزا کار نمیکنه بخش کلاب هست نه میتونم به کلابی جوین شم نه بسازم که اینم آدیه چون کلاب به ایکس باکس لایو ربطی نداره به سایت و شرکت فورزا ربط داره که منو واسه کلابشون بن کردن مطمعنم بن نمیشم

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
نه از همون فروشگاه دیسکو بد رایت کرده بود هم ارور کور آپ میداد آخرین بارم همون اروری که اگه دیسک خط داشته باشه.قابل توجه دوستان من الان دارم لایو بازی میکنم و هیچ مشکلی ندارم و این مسیج از طرف turn10بوده و هیچ وقت قابل تایید نیست چون فقط به پروفایل فورزام داده من با همه روشا تست کردم کنسول فلگ نیست و همه امکانات فعال این فشاریه که همه شرکتا برا بن به مایکروسافت میارن اینم فشار از نوع turn10 من حتی با خارجیام آنلاین بازی میکنم و مطمعنم کنسولم بن نمیشه و ترن 10 فقط یه گزارش داده در صورتی میشه گفت شما واقعا فلگ یا بن شدین که مایکروسافت مسیج بده که نه داده و تو ایملیمم چیزی نیست ترن 10 قمپز در کرده کار باباشم نیست بن کنه اون گزارش میده میکرو بررسی که اونم بخاطر اینکه گلد و پوینتاش فروش بره این کارو نمیکنه فعلا تنها چیزی که برام تو فرزا کار نمیکنه بخش کلاب هست نه میتونم به کلابی جوین شم نه بسازم که اینم آدیه چون کلاب به ایکس باکس لایو ربطی نداره به سایت و شرکت فورزا ربط داره که منو واسه کلابشون بن کردن مطمعنم بن نمیشم

دوست عزيز حاضرم باهات شرط ببندم كه تو موج بن بعدي بن ميشي ! TT كه مرض نداشته پيام داده اين كارها بچه بازي نيست كه طرف واسه ترسوندن پيام بده ! به هرحال تا ميتوني با بازي حال كن فعلا !

mahyar_753951

کاربر سایت
Aug 23, 2010
39
نام
Mahyar
اینجور پیغاما واسه همه اومده که آنلاین بازی کردن اتفاقا کرم داره با این حرکات میخواد مایکروسافتو تحریک کنه موج بنی نخواهد بود اگرم باشه مثل قبل برا اوناایی هست که dlc مفتی میگرفتن.اگه بن نشدم که بلا شک نمیشم چی:d.کاری نداره یه بوت با سیستم امنیتی میزاره چک میکنه هرکی بازیش کپی باشه بش مسیج میده کلاب رو دی اکتیو این کاری نداره که حرف مهم نیست مهم عمله که من میگم به مرحله حرفم نمیرسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر