Forza Horizon

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,126
نام
محمد امین
عجب ماشینهای خری..!

Maserati GranTurismo S

127fs4573872.gif

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
Aston مارتین که ماشین چرت و پرته :-& خجالت نمیکشن این ماشینای درب و داغون رو میذارن تو بازی ؟ :|
همیشه موجود بد سلیقه ای بودی امیر!! استون مارتین قیافش تکه!! :d

یا این حلبی؟!‌! با استون؟! یه خورده کارت سخته خواهر :d

بــــــــــــله. اگه آونتادور بر ندارین :|

---------- نوشته در 02:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:45 AM ارسال شده بود ----------

بله ماشین های چرت یکی یکی دارن معرفی میشن :d
اون Rival مال خودتون من تا بازی رو 1000 نکنم نمیام تو بخش Rival :d
البته میدونم خودتم همینجوری اینقدر بازی جذابیت داره که نمیتونی از بخش تک نفره خارج بشی بری Rival :d
خوشم میاد سلیقم دستت اومده :d

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
ظاهر one-77 انصافا خیلی قشنگه. هر چند به فراری 458 نمیرسه. :x:d
لذت 1000 کردن این فکر کنم تو هیچ ریسینگ دیگه ای برام نباشه.
بچه ها بالاترین رکورد تو لیدربورد مربوط به اون دوربین چند بودش؟ من یبار 207 رفتم ولی آفلاین بودم. :|

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
برین خدا رو شکر کنین نمیتونم لایو بیام.ولی از رکورد هام تو بازی عکس میگیرم. از بچگی باgtوnfsبزرگ شدم تو کلوب ها بهم میگفتن سلطانnfs:D الان میخوام سلطان فورتزا باشم:D
دارمدیونه میشم چرا لیک نمیشه این لعنتی الان شانس بد من اگه بیاد یه اپدیت امنتی هم باهاش میاد

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
بچه برای لیک شدنش یه ذره دیر نشده ؟! چند روز بیشتر نمونده به ریلیز رسمی !
دونه دونه ی ماشین هارو بررسی کردم ، غیر از پورشه ها هیچ مشکل دیگه ای وجود نداره و فقط جای یک ماشین خالیه ! Shelby Mustang GT 1965 !
بجاش Ford Mustang Boss رو گذاشتن که اونم خوبه ولی Shelby چیز دیگریست ! :D
از دوستانی که دمو رو بازی کردن ، انیمیشن های راننده تو کاکپیت چطوره ؟!
معمولیه یا موارد خاصی مثل پیچوندن فرمون به سبک MC:LA یا انیمیشن ترمز دستی رو هم داره ؟!

گیم پلی بازی آرکید تخیلی نباشه و سرور ها خوب باشه پایه آنلاین و ... هستیم ! :D

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
ماسراتی مسی هم تو بازی هست؟!:D
نباشه بازی رو تحریم می‌کنم:|:D
messi.jpg
من که این برند رو تحریم میکنم اون یارو که با صداسیما ایران مصاحبه کرد حرف های خنده داری زد گرن توریسمو داشت:D
من که از این برند متنفر شدم:D:D
چی؟؟؟
نمیدونم کدوم کانال ایران با یه بچه پولدار که مازراتی گرن توریسمو داشت مصاحبه کرده بود که چطور همچین ماشین گرونی خریده اونم گفته بود اگه زحمت بکشین و کار کنین میتونین:D و از اقتصاد ایران و..تعریف کرده بود

آخرین ویرایش:

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
استون مارتین قیافش تکه!!

قیافش به درک,راه نمیره لعنتی:dمن از فورتزا 3 با خودم عهد کردم دیگه استون مارتین نگیرم:dیجور حس سنگینی داره.نمیدونم فقط من این حسو دارم یا نه!

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
از قیافش خوشم میاد ولی من مشکلم تو فورتزا 4 با One-77بود چون به نظرم هندلینگش ... بود!تا دستت تصمیم میگرفت نزدیک RT بره سر میخورد!دیگه باید بیمه ابولفظل کنی وقتی دستت بخوره به RT!ولی عاشق ونتیج و DBS و ... هستم!

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,732
نام
امیر
قیافش به درک,راه نمیره لعنتی:dمن از فورتزا 3 با خودم عهد کردم دیگه استون مارتین نگیرم:dیجور حس سنگینی داره.نمیدونم فقط من این حسو دارم یا نه!

استون مارتین همیشه یکی از سخت ترین سواری ها رو داشته و به همینش معروفه البته پارسال یه مدل جدید داد که خیلی ازش استقبال شد و مثل استون های دیگه نبود به هرحال عده ای که میرن سراغ استون مارتین خیلی سلیقه رانندگیشون خاصه. از لحاظ قیافه هم استون مارتین شاهکاره بخاطر همین برا تفریح و اینا:dهم خیلی استفاده داره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر