Forza Horizon | Photo Mode

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان چطور ماشين بخرم يا انتخاب كنم دو هفته س دارم بايه فراري سرميكنم ازچشمم افتاده
اول اینکه جای پرسیدن این سوال اینجا نیست، برو تو تاپیک زیر:
http://forum.bazicenter.com/thread58390/
ولی برا اینکه دست خالی نری باید بری تو میدون اصلی قسمت Auto Show اونجا میتونی ماشین بخری

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان چطور ماشين بخرم يا انتخاب كنم دو هفته س دارم بايه فراري سرميكنم ازچشمم افتاده
برای ماشین هم میتونی به H ها مراجعه کنی هم به paint shop هم به گاراژ و برای خرید هم توی فستیوال داخل auto show شرکت های مختلف هستن و میتونی ماشین هات رو هم بفروشی

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
آقا من کلی عکس گرفتم حالا نمیدونم چجوری بزارم رو سایت....با ایکس باکس که لایو بن شدم..پپس چجوری؟؟ از تلویزیون با دوربین عکس بگیرم!؟ :))

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
آقا من کلی عکس گرفتم حالا نمیدونم چجوری بزارم رو سایت....با ایکس باکس که لایو بن شدم..پپس چجوری؟؟ از تلویزیون با دوربین عکس بگیرم!؟ :))
اگه یه محبتی میکردی حداقل پست اول تاپیکو میخوندی جواب سوالتو میگرفتی، حالا عکساتو بذار ببینیم چجوریه؟:d

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی

بچه ها چرا دیگه ادامه نمیدید؟ ساکت شده چقدر اینجا... اینم از کار من البته با دوربین گرفتم... راستی با لایو که میرم تو قیمت دیزاین یکسری طراحی از کاربرای دیگه دنیا دیدم شاخ در آوردم اونها جطوری درست میکنن؟ من که هرچی تو این قسمت دیزاین بالا پایین کردم اون امکاناتی که روی ماشین دیگران هست رو نمیبینم باید کار خاصی کرد؟

viewer.php
e4371_Untitled_DxO_2.jpg

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا

بچه ها چرا دیگه ادامه نمیدید؟ ساکت شده چقدر اینجا... اینم از کار من البته با دوربین گرفتم... راستی با لایو که میرم تو قیمت دیزاین یکسری طراحی از کاربرای دیگه دنیا دیدم شاخ در آوردم اونها جطوری درست میکنن؟ من که هرچی تو این قسمت دیزاین بالا پایین کردم اون امکاناتی که روی ماشین دیگران هست رو نمیبینم باید کار خاصی کرد؟

viewer.php
e4371_Untitled_DxO_2.jpg
باید حوصله کنی
یه جورایی صبر ایوب و عمر نوح میخواد
مثلا طرح پرچم ایرانی من روی ماشین 1 ساعت کامل وقت برد تا "الله" به اون تمیزی روش بسازم
باید کلی بالا پایین و چپ و راست میکردیم

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
تاپیکو بکشم بالا. :d چند وقت بود حوصله پاک کردن عکسای قبلی و آپلود عکسای جدید رو نداشتم. :|:d دیروز بالاخره اراده کردم و رفتم پاکشون کردم. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر