Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

Assassin's Creed

کاربر سایت
یعنی این فورزا عمیقا بازی ای رو مخیه!!!

یعنی بشینی فورزا بازی کنی دیگه هیچ بازی ماشین سواری بهت حال نمیده :| چه وضعشه خب؟! یه سقفی بود تو این سبک کلا فورزا گرفته هر بازی ای میکنی میگی این چیه بابا!

Sir Daniel

کاربر سایت
یعنی این فورزا عمیقا بازی ای رو مخیه!!!

یعنی بشینی فورزا بازی کنی دیگه هیچ بازی ماشین سواری بهت حال نمیده :| چه وضعشه خب؟! یه سقفی بود تو این سبک کلا فورزا گرفته هر بازی ای میکنی میگی این چیه بابا!
فقط حیف که دیگه خیلی محتوای به درد بخور و جذابی بهش اضافه نمیکنن

• Sad
Reactions: kamyy

yar_66

کاربر سایت
دوستان من رو کنسولم این بازیو دارم اما اکانت آفلاین ریخته بودم اوایل بازی هستم
چجوری میتونم بدون حذف این بازی آنلاین بازی کنم؟ اکانت گیم پس بخرم درست میشه؟
نمیخوام دیتا و خود بازی پاک بشه حالا بازی های دیگه قفل بشن مهم نیست

mansour2023

کاربر سایت
دوستان راهی داره بازی رو از جایی بجز استور خود مایکرو دانلود کنم و بعد بشناسونم به استورش؟
نمیدونم نسخه های کرکی که سایتا گذاشتن برای دانلود با این روش کار میکنه یا نه کسی تست کرده؟
دانلود از استورش خیلی بده هم سرعتش برام کمه هم قطع میشه از اول میاد :/

Sir Daniel

کاربر سایت
دوستان راهی داره بازی رو از جایی بجز استور خود مایکرو دانلود کنم و بعد بشناسونم به استورش؟
نمیدونم نسخه های کرکی که سایتا گذاشتن برای دانلود با این روش کار میکنه یا نه کسی تست کرده؟
دانلود از استورش خیلی بده هم سرعتش برام کمه هم قطع میشه از اول میاد :/
میتونی از سایتای دانلود گیم، نسخه اریج بازی رو با سرعت بالا دانلود کنی و بعد با Powershell و اجرای یه کد دستوری ساده بازی رو نصب کنی
نسخه کرکی رو نمیشه شناسوند

• Like
Reactions: mansour2023

mansour2023

کاربر سایت
میتونی از سایتای دانلود گیم، نسخه اریج بازی رو با سرعت بالا دانلود کنی و بعد با Powershell و اجرای یه کد دستوری ساده بازی رو نصب کنی
نسخه کرکی رو نمیشه شناسوند
سایت های داخلی رو چک کردم همه نسخه کرکی رو گذاشتن نسخه اریجینالشو پیدا نکردم متاسفانه، سایتای رو میشناسید؟
این آموزشش پیدا میشه یا تو سایت های خارجی دنبالش بگردم؟

Sir Daniel

کاربر سایت
سایت های داخلی رو چک کردم همه نسخه کرکی رو گذاشتن نسخه اریجینالشو پیدا نکردم متاسفانه، سایتای رو میشناسید؟
این آموزشش پیدا میشه یا تو سایت های خارجی دنبالش بگردم؟
آره مثل اینکه حذف شده
ببین این لینک کار میکنه برات:
http://tlu.dl.delivery.mp.microsoft.com/filestreamingservice/files/e588657f-ae30-4543-bc29-943a120d4905?P1=1608098829&P2=402&P3=2&P4=dqMON8vopK/vGR8sVvpIRTNHYfuJnTJA/oCI1ncNUfkWMI2hQBRSSTbLirhZJR3uxVxzhAO5EqeEM2lN0+raOw==

لینک بازی مورد نظرت از استور رو کپی کن توی این سایت، بهت لینک قابل دانلود با idm تحویل میده مث اینی که بالا گذاشتم

• Like

mansour2023

کاربر سایت
آره مثل اینکه حذف شده
ببین این لینک کار میکنه برات:
http://tlu.dl.delivery.mp.microsoft.com/filestreamingservice/files/e588657f-ae30-4543-bc29-943a120d4905?P1=1608098829&P2=402&P3=2&P4=dqMON8vopK/vGR8sVvpIRTNHYfuJnTJA/oCI1ncNUfkWMI2hQBRSSTbLirhZJR3uxVxzhAO5EqeEM2lN0+raOw==

لینک بازی مورد نظرت از استور رو کپی کن توی این سایت، بهت لینک قابل دانلود با idm تحویل میده مث اینی که بالا گذاشتم
لینکی که دادی سالمه 78.69 گیگ حجمشه که با استورش مساویه ?
فقط راه شناسوندنش به استور رو یاد نگرفتم با powershell :(

Sir Daniel

کاربر سایت
  • Like

ravi

کاربر سایت
دوستان من رو کنسولم این بازیو دارم اما اکانت آفلاین ریخته بودم اوایل بازی هستم
چجوری میتونم بدون حذف این بازی آنلاین بازی کنم؟ اکانت گیم پس بخرم درست میشه؟
نمیخوام دیتا و خود بازی پاک بشه حالا بازی های دیگه قفل بشن مهم نیست

اکانت گیم پس آلتیمیت باید بخری ولی چند تا نکته داره...

save های بازی اگه روی پروفایل فعلی باشه و رمز پروفایل نداشته باشی نمیتونی از save بازی استفاده کنی

دیتا بازی ربطی به اکانت نداره و فقط کافیه آپدیت بازی نصب کنی و آنلاین بشی

دیتا و خود بازی پاک نمیشه ( کلا هیچ چیزی خودش پاک نمیشه و باید خودت اقدام کنی برای پاک کردن )

yar_66

کاربر سایت
اکانت گیم پس آلتیمیت باید بخری ولی چند تا نکته داره...

save های بازی اگه روی پروفایل فعلی باشه و رمز پروفایل نداشته باشی نمیتونی از save بازی استفاده کنی

دیتا بازی ربطی به اکانت نداره و فقط کافیه آپدیت بازی نصب کنی و آنلاین بشی

دیتا و خود بازی پاک نمیشه ( کلا هیچ چیزی خودش پاک نمیشه و باید خودت اقدام کنی برای پاک کردن )
زیاد جلو نرفتم چون آپدیت بازی برای ۲ سال پیشه و تو آفلاین خیلی بازی جذابیت برام نداره از نظر گرافیکی هم مشکل داره انگار چون آپدیت نیست
این گیم پس آلتیمیت چند هست؟ و اینکه چجوری فورزا ۳ بتونم اکانت پیدا کنم بدجور تو کف فورزا ۳ هستم

ravi

کاربر سایت
زیاد جلو نرفتم چون آپدیت بازی برای ۲ سال پیشه و تو آفلاین خیلی بازی جذابیت برام نداره از نظر گرافیکی هم مشکل داره انگار چون آپدیت نیست
این گیم پس آلتیمیت چند هست؟ و اینکه چجوری فورزا ۳ بتونم اکانت پیدا کنم بدجور تو کف فورزا ۳ هستم

گرافیک که عالیه ولی طبیعی هست بین one و one x تفاوت وجود داشته باشه

آلتیمیت هوم ۳ ماهه الان توی نت میفروشن حدود ۶۰ تا ۷۰ تومن

اکانت فورزا ۳ سخت پیدا میشه و اگه کنسولت دیسک میخوره بگردی دنبال دیسک بهتره

• Love
Reactions: yar_66

yar_66

کاربر سایت
گرافیک که عالیه ولی طبیعی هست بین one و one x تفاوت وجود داشته باشه

آلتیمیت هوم ۳ ماهه الان توی نت میفروشن حدود ۶۰ تا ۷۰ تومن

اکانت فورزا ۳ سخت پیدا میشه و اگه کنسولت دیسک میخوره بگردی دنبال دیسک بهتره
نه بابا شانس من دوتا وان اس دارم جفتش آل دیجیتال هست
پس یه اکانت هوم بخرم و راحت آپدیت کنم ممنون
راستی dlc و ماشین های اضافی هم میده یا باید هزینه کنم براش؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر