Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
اقا بازی هنوز براش آپدیت و DLC میاد؟ تا کی قراره پشتیبانی بشه؟
هی میخوام نصب کنم می بینم دانلودها آپدیت گذاشته :D
به طور کلی بازی هر چهار هفته یک بار آپدیت داره، که در اون ها تعدادی ماشین اضافه میشه، و چرخه فصل بازی ریست میشه و ایونت های جدیدی مخصوص اون چهار هفته (که در بازی میشه چهار فصل) داره. فعلا که خبری ندادن از اینکه تا کی پشتیبانی ادامه داره. تو آپدیت آخر (شماره 22) 6 تا ماشین مخصوص مسابقات رالی به بازی اضافه شده، که از نظر من آش دهن سوزی نیستند. شاید بد نباشه صبر کنید تا آپدیت بعدی. ولی در کل هم نمیدونم راهی برای شما خواهد بود که Festival Playlist یا همون مسابقات که تو هر آپدیت اضافه میشه رو میتونید تجربه کنید یا نه، چون ماشین های جدید جز در موارد خاص همه در مدت زمان محدود و با کامل کردن مسابقه خاصی که تو اون هفته اضافه شده در دسترس قرار میگیره، که اگر اینطور باشه، کلا فرقی نداره کی بازی رو بگیرید.

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
به طور کلی بازی هر چهار هفته یک بار آپدیت داره، که در اون ها تعدادی ماشین اضافه میشه، و چرخه فصل بازی ریست میشه و ایونت های جدیدی مخصوص اون چهار هفته (که در بازی میشه چهار فصل) داره. فعلا که خبری ندادن از اینکه تا کی پشتیبانی ادامه داره. تو آپدیت آخر (شماره 22) 6 تا ماشین مخصوص مسابقات رالی به بازی اضافه شده، که از نظر من آش دهن سوزی نیستند. شاید بد نباشه صبر کنید تا آپدیت بعدی. ولی در کل هم نمیدونم راهی برای شما خواهد بود که Festival Playlist یا همون مسابقات که تو هر آپدیت اضافه میشه رو میتونید تجربه کنید یا نه، چون ماشین های جدید جز در موارد خاص همه در مدت زمان محدود و با کامل کردن مسابقه خاصی که تو اون هفته اضافه شده در دسترس قرار میگیره، که اگر اینطور باشه، کلا فرقی نداره کی بازی رو بگیرید.
متاسفانه یه وسواس بدی دارم که صبر میکنم فول آپدیت و dlc بیاد بازی کنم ولی ماشالله این بازی انگار بیخیال نمیشن
انگار باید یه دور دیگ نسخه سوم برم :D

ehsancjdk

کاربر سایت
Mar 24, 2015
225
نام
ٍehsan
متاسفانه یه وسواس بدی دارم که صبر میکنم فول آپدیت و dlc بیاد بازی کنم ولی ماشالله این بازی انگار بیخیال نمیشن
انگار باید یه دور دیگ نسخه سوم برم :D

سلام من حدس میزنم تا انتشار نسخه بعدی به پشتیبانی این ادامه بدن
ی جورایی فاصله بین این دو نسخه (نسخه 4 و نسخه جدید) زیاد شده به خاطر نسل بعد. از قبل هم برنامه این بود که بازی تا مدت طولانی محتوای دانلودی داشته باشه.
به نظرم دانلود کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
سلام من حدس میزنم تا انتشار نسخه بعدی به پشتیبانی این ادامه بدن
ی جورایی فاصله بین این دو نسخه (نسخه 4 و نسخه جدید) زیاد شده به خاطر نسل بعد. از قبل هم برنامه این بود که بازی تا مدت طولانی محتوای دانلودی داشته باشه.
به نظرم دانلود کنید
پس با این حساب خیلی طول میکشه. آره پس بیخیال آپدیت هاش بازی کنیم بره :D

• Like
Reactions: kamyy and ehsancjdk

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا کسی این روزا راه مناسبی برای اتصال به بازی داره؟ یک زمانی با DNS های شکن راحت میشد بازی کرد و آنلاین هم بدون مشکل در دسترس بوده، بعد از یک مدت با اینکه بازی با شکن باز میشد، دیگه به طور کل محتوای آنلاین بازی در دسترس نبود. از سر اجبار برای همین رفتیم سمت VPN (والا چند بار دیدم مدیر های سبز رنگ هم از این واژه استفاده کردن فکر نکنم مشکلی داشته باشه استفادش) که خودش مشکل لگ ایجاد میکرد و الان هم به علت کانکشن ضعیف باز هم اجازه بازی آنلاین نمیده! حالا دوستان راهی دارند که بدون مشکل به بازی وصل بشیم و آنلاین بازی هم در دسترس باشه؟
نمیدونم درسته تاپیک Gears 5 برم سوال کنم یا نه، ولی خوب این دو بازی هر دو نیاز با Xbox دارند دیگه اونجا فکر کنم بچه ها پیگیر تر باشند، فورزا خیلی دیگه به نظر خاطر خواه نداره....

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
آقا کسی این روزا راه مناسبی برای اتصال به بازی داره؟ یک زمانی با DNS های شکن راحت میشد بازی کرد و آنلاین هم بدون مشکل در دسترس بوده، بعد از یک مدت با اینکه بازی با شکن باز میشد، دیگه به طور کل محتوای آنلاین بازی در دسترس نبود. از سر اجبار برای همین رفتیم سمت VPN (والا چند بار دیدم مدیر های سبز رنگ هم از این واژه استفاده کردن فکر نکنم مشکلی داشته باشه استفادش) که خودش مشکل لگ ایجاد میکرد و الان هم به علت کانکشن ضعیف باز هم اجازه بازی آنلاین نمیده! حالا دوستان راهی دارند که بدون مشکل به بازی وصل بشیم و آنلاین بازی هم در دسترس باشه؟
نمیدونم درسته تاپیک Gears 5 برم سوال کنم یا نه، ولی خوب این دو بازی هر دو نیاز با Xbox دارند دیگه اونجا فکر کنم بچه ها پیگیر تر باشند، فورزا خیلی دیگه به نظر خاطر خواه نداره....
من همین دیروز مثلا وارد بازی شدم دفعه اول بخش آنلاین غیرقابل دسترس بوده
یکبار دیگه وارد بازی شدم درست شد
متاسفانه کاملا رندومه، منم از DNS استفاده میکنم ولی بازم بگیر نگیر داره
به نظرم چندین بار بازی رو ببندید و وارد بازی بشید، اگه نشد دیگه کلا اون روز باید بازی رو بیخیال شد تا یه زمان دیگه

• Like
Reactions: ArefTheGreat

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
من همین دیروز مثلا وارد بازی شدم دفعه اول بخش آنلاین غیرقابل دسترس بوده
یکبار دیگه وارد بازی شدم درست شد
متاسفانه کاملا رندومه، منم از DNS استفاده میکنم ولی بازم بگیر نگیر داره
به نظرم چندین بار بازی رو ببندید و وارد بازی بشید، اگه نشد دیگه کلا اون روز باید بازی رو بیخیال شد تا یه زمان دیگه
ممنون از پاسخ شما! والا از وقتی صحبت این شده که بعضی از ملت بن شدن، میترسم خیلی تست کنم، یک بار، دوبار میرم نشد 2-3 روزی بیخیال میشم منم....
امیدوارم یک راه مناسبی باشه، من جدا آنلاین این بازی رو خیلی دوست دارم و هنوزم تقریبا زنده هست بعد این همه مدت! ولی حیف که نمیشه درست حسابی تجربه‎اش کرد....
حالا نمیدونم اگر راه مناسبی کسی داره خیلی ممنون میشم به اشتراک بزاره. DNS های خاص تر مثلا... یا راه دیگه... سرویس های کاهش پینگ هم من تست کردم تو این بازی جواب گو نیستند...

• Like
Reactions: Sir Daniel

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
ممنون از پاسخ شما! والا از وقتی صحبت این شده که بعضی از ملت بن شدن، میترسم خیلی تست کنم، یک بار، دوبار میرم نشد 2-3 روزی بیخیال میشم منم....
امیدوارم یک راه مناسبی باشه، من جدا آنلاین این بازی رو خیلی دوست دارم و هنوزم تقریبا زنده هست بعد این همه مدت! ولی حیف که نمیشه درست حسابی تجربه‎اش کرد....
حالا نمیدونم اگر راه مناسبی کسی داره خیلی ممنون میشم به اشتراک بزاره. DNS های خاص تر مثلا... یا راه دیگه... سرویس های کاهش پینگ هم من تست کردم تو این بازی جواب گو نیستند...
دقیقا
آنلاین بازی فوق العاده اس؛ مسابقه با درایواتارها هیچ لذت و هیجانی نداره!

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا یه سوال چطور از حالت لگوش خارج شویم همون شکل اولش بشه
سلام عزیز.
هم میشه وقتی بازی رو متوقف کردید تو Tab مربوط به Lego Speed Champions گزینه Travel to Great Britain رو انتخاب کنید. هم میشه از روی نقشه برید سمت آیکون Mainland و از اونجا fast travel کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر