Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
البته اضافه کنم که این کرش کردن بازی ممکنم هست بخاطر رم نباشه :| بعد از اپدیت اخیر موقع بازی کردن سخت افزار رو مانیتور کردم و فهمیدم حداکثر 60 درصد از کل رم رو استفاده میکنه بازی :| حالا نمیدونم اونجا اشتباه زده بود یا بخاطر این بود که یکم تنظیمات گرافیکی رو پایین اوردم

Sent from my G3112 using Tapatalk

میگن اما ربطی نداره یکی از این افراد معروف که اسمش یادم نیست گفته اگر ارتباط بین اپ xbox با بازی قطع بشه این شکلی می شه من خودم چک کردم هیچ موقع مصرف رمم کامل پر نشده 1 زمانی شده 1 ساعت یا بیشتر بازی کردم نپریده 1 زمانی هم 10 مین نشده پریده

• Like
Reactions: Mahdi444

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
برای دومین بار!!! (و برای دومین بار کامل bouns board ها رو هم کامل کردم و همین طور فعلا drift zone ها و race ها البته جز Goliath که خوب طول میکشه برسم دوباره به لول 20)

یک مشکل جدید پیش اومده که من جدیدا لازم نیست حتما برای وصل شدن به بازی تغییر DNS بدم، ولی اگر ندم میگه به علت parental limit ها به هیچ کدوم از محتوا های آنلاین دسترسی ندارم! حالا بازی من توسط خودم خریداری شده و اکانت هم مال خودم هست، قاعدتا هم نباید دیگه تو سن من اجزا کسی نیاز باشه! ولی با تغییر DNS بازی به راحتی اجرا میشه و هیچ محدودیتی نداره!
اون قضیه بسته شدن بازی برای منم چند باری پیش اومده ولی خدارو شکر خیلی مشکل ساز نبوده! دلیل خاصی هم پیدا نکردم، پیش اومده من وسط بازی، بازی رو minimize کردم 2 ساعت فیلم دیدم دوباره بازی رو اوردم بالا هیچ مشکلی نبوده. بعد هم شده بازی رو باز کردم یک مسابقه دادم آخرش که جایز مربوط رو گرفتم هم بازی در جا بسته شده. فقط یک بار وسط یک ranked team adventure پیش اومد که یک مقداری بن شدم از ranked بازی کردن.
یک هشدار!!!!!!
*هیجوقت وقتی بازی میگه بزار sync کنم اول کار، cancel نکنین! سیو ها کامل میپره و هیچ راه برگشتی هم نداره!
*راستی این ماشین تو عکس خداس، من یک tune براش پیدا کردم 466 km/h هم تونستم برم، همین speed trap وسط همین اتوبان رو باهاش 449 رکورد دارم! حتما از actuion house بگیرین، هندلینگش هم عالیه!

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان شما برای آنلاین معمولا رنک بازی میکنید یا همون ادونچر معمولی رو؟ من هر بار خواستم Ranked بازی کنم پلیر پیدانکرد :|

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
دوستان شما برای آنلاین معمولا رنک بازی میکنید یا همون ادونچر معمولی رو؟ من هر بار خواستم Ranked بازی کنم پلیر پیدانکرد :|

سلام دوست عزیز
والا من معمولی رو فقط 10 بار کلا رفتم که اجازه بده رنک بازی کنم. برای من والا راحت پیدا میکنه. اگر علاقه داری سیسن جدید کمتر از 30 دقیقه دیگه شروع میشه، میتونیم convoy بدیم باهم بریم رنک، از Xbox app میشه در ارتباط باشیم. ;)

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
505
نام
اقبال
من نسخه آلتیمیت رو دارم خیلی گیفت میده و راحت میشه کلی پول جمع کرد، کلی ماشین و خونه خریدم باز هم حدود ۶ میلیون واسم مونده.

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
505
نام
اقبال
من فقط DLC بازی گرفتم و خیلی پول نمیده متاسفانه
متاسفانه راه سریعی برای بدست آوردن پول وجود نداره، بعضی مواقع یاد رد دد تو بازی میفتم که بانکی رو دستبرد بزنیم یا مردم رو خفت کنیم تا بتونیم پول مفت بزنیم به جیب! :D

بالا بردن سختی بازی و کاهش assists و همچنین باز کردن wheelspin ها و یا پیگیری حراجی ها برای خرید ماشین و ... میشه هم پول درآورد و یا ماشین هایی به قیمت خوب خرید.

یادمه روی فورزا هورایزن ۲ کنسولم رو داده بودم دوستم صبح تا شب بازی کنه تا بتونم بوگاتی بخرم! چه سختی هایی که نکشیدم! :D

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
کاش حداقل بخش مولتی پلیر بازی پول بیشتری میداد :| ادم اگه بخواد با این پولایی که بازی میده این همه ماشین بخره و تیون کنه اصلا شدنی نیست

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
متاسفانه راه سریعی برای بدست آوردن پول وجود نداره، بعضی مواقع یاد رد دد تو بازی میفتم که بانکی رو دستبرد بزنیم یا مردم رو خفت کنیم تا بتونیم پول مفت بزنیم به جیب! :D

بالا بردن سختی بازی و کاهش assists و همچنین باز کردن wheelspin ها و یا پیگیری حراجی ها برای خرید ماشین و ... میشه هم پول درآورد و یا ماشین هایی به قیمت خوب خرید.

یادمه روی فورزا هورایزن ۲ کنسولم رو داده بودم دوستم صبح تا شب بازی کنه تا بتونم بوگاتی بخرم! چه سختی هایی که نکشیدم! :D

شانس من wheelspin همش بوق و لباس میده:D
حراجی ماشین توی حالت آفلاین غیر فعاله؟ چون من پیدا نکردم یه همچین چیزی

• Like
Reactions: IMANOKA

ehsancjdk

کاربر سایت
Mar 24, 2015
225
نام
ٍehsan
کاش حداقل بخش مولتی پلیر بازی پول بیشتری میداد :| ادم اگه بخواد با این پولایی که بازی میده این همه ماشین بخره و تیون کنه اصلا شدنی نیست

یک مدل porsche هست (دقیق یادم نیست) قدیمیه قیمتش هم 150 هزاره. اونو بخرید و اسکیل هاش رو ازاد کنید یکی از اسکیل هاش 300 هزار میده. یعنی 20 اسکیل پوینت میدین رو هر ماشین 150 هزار سود میکنین.

• Like
Reactions: Mahdi444

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
505
نام
اقبال
شانس من wheelspin همش بوق و لباس میده:D
حراجی ماشین توی حالت آفلاین غیر فعاله؟ چون من پیدا نکردم یه همچین چیزی
بله، غیر فعاله!
ولی اگر تونستی تبدیلش کن به نسخه آلتیمیت، چند وقت پیش حدود ۸ میلیون پول داشتم دیدم داداشم همش رو خرج barn find car کرده! نفهمیدم چطوری الان حدود ۵.۸ میلیون پول دارم، سه سوپر wheelspin و ۸ تا هم wheelspin، حوصله ندارم بازشون کنم! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر