Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,517
نام
مهدی
منم به خاطر این بازی دیروز one s خریدم
اول این رو بگم واسه کسی که ریسینگ بازه پلتفرم پلی استیشن غیر از وقت تلف کردن چیزی نداره...اینو بعد 4 سال تحمل انواع و اقسام ریسینگ های مسخره رو ps4 دارم میگم
۱۰ میلیون دارم اونم با ده ماه کارگری ولی زورم میاد هزینه‌کنم واسه قیمتهای سنگین الان
پلی ۴ واقعا ضعیفه تو ریسینگ
من از فورزا ۱ عاشق این مجموعه شدم
الان کارکرده وان اس با ۲ تومن میشه خرید؟؟

لامصب به محض این که forza horizon 4 و forza 7 رو بازی کردم وارد یک بعد دیگه شدم...واقعا رو دست forza ریسینگ نداریم

بین one s و one معمولی از لحاظ اجرای بازی فرقی نیست ولی شما سعی کن کنسول one s بگیری چون جدیدتره و از دسته جدید بگیر تا طراحی سیستم خنک کننده و داشتن نویز کمتر خیلی بهتره از مدل های قدیمی
بازی های هکی هم که رو کنسول میریزن قابلیت بازی آنلاین نداره...به نت وصل شی بازی قفل میشه

احیانا اگر تلوزیون 4k داری سعی کن هر جور شده بری سراغ xbox one x...این کنسول یک چیزی مشابه ps4 pro هستش منتها با قدرت خیلی بیشتر از ps4 pro
یکبار forza horizon 4 رو با کیفیت 4k تو one x بازی کنی دیدت نسبت به زندگی عوض میشه
خودم tv قدیمی و full hd دارم وگرنه 100 درصد one x میگرفتم...الانم که قیمت tv های 4k جوری شده که آدم میترسه نگاهشون کنه

Sent from my DRA-LX2 using Tapatalk

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
خوب بالاخره منم این RIP ROD رو تونستم آزاد کنم امروز. آزاد کردن این ماشین فقط نسبت به ماشین های قبلی seasonal event ها سخت تره، چون باید حتما در تو PVP مربوط به HOPPED UP که 4 تا مسابقه درگ هست اول بشید که خوب اصلا آسون نیست، چون با 11 نفر پلیر دیگه طرف هستین. بهترین ماشین برای رفتن این event الان میشه 1932 ford de luxe five window coupe خوب tune های زیادی هم برین هستش، من خیلی معروفا رو چک کردم را دستم نبود، ولی آخر با تیون Stevio2175 تونستم مسابقه رو برم. مسابقات اول و دوم و آخری رو اول شدم و مسابقه سوم رو یک آدم مسخره اول کار راه منو بلاک کرد که شدم ششم. ولی در آخر با 68 امتیاز نفر اول کلی شدم و RIP rod رو آزاد کردم، واقعا حس خوبی داره وقتی بعد چند روز وقت گذاشتن و تست کردن شرایط مختلف تونستم این event رو انجام بدم.
حتما کلی به صورت سینگل تمرین کنین، مخصوصا مسابقه اول رو که همون horizon festival drag strip هستش و حتما از manual استفاده کنین، واقعا با دنده automatic امکان اول شدن وجود نداره، وقتی رکوردتون به صورت ثابت به حدود 10.800 رسید، میشه گفت اگه بد شانسی نیارین به پلیر خیلی حرفه یا مریضی که اول کار بخواد از مسیر منحرفتون کنه نخورین، یا حول نشین و دیر دنده جا نزنین میشه خیلاتون راحت باشه که برنده هستین. راستی مسابقه آخر هم یک مقدار شانسی، با اینکه drag هست، ولی دوتا پیچ داره مسیر که یکی نسبتا خطرناک و رد کردنش همزمان با کنترل سرعت به نسبت سخت، ولی اگر در ابتدا مسابقه شما سمت راست جاده باشین رد کردن اون پیچ خطرناک به مراتب آسون تر تا وقتی که سمت چپ جاده مسابقه براتون شروع بشه. برای همین یک مقدار مسابقه آخر شانسی هست که اول مسابقه شما تو کدوم لاین شروع میشه کارتون. امیدوارم همه اونایی که علاقه دارن بتونن این ماشین تو این 3 روز باقی مونده آزاد کنن. اگر سوالی چیزی بود من در خدمتم.
اینم یه عکس ازش خدای ماشین خوش دستیه تو باگی ها!

Attachments

• Screenshot (117).png
    Screenshot (117).png
    2.7 MB · مشاهده: 29
  • Like
Reactions: K I 1 1 E R

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
سلام بچه ها خوبید منم رفتم فورزا گرفتم البته مثه سگ پشیمونم میخام التمیتش کنم~X(
من الان کامنتای شما رو میخوندم مثه اینکه در مقابل شما پشمکم نیستم من اصلا سیستم این بازی رو خوب بلد نیستم
یه سوال داشتم

من الان نسخه التیمیت رو بگیرم اون کارپک هفتادتای وقتی ازاد بشه رایگان میتونم برنمشون یا باید بخرمشون از قسمت بای کار؟

بعد اون قسمتی که میخام از طراحی های دیگران استفاده کنم واسه ظاهر ماشینم ارور میده میگه نمیدتونم xbox setting مشکل داره خواهشا اگه کسی میدونه بگه فکرم خراب شد شدید حتی فردا امتحان دارم بازم فکرم مشغوله که چرا درست نمیشه:-s:-s

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
سلام بچه ها خوبید منم رفتم فورزا گرفتم البته مثه سگ پشیمونم میخام التمیتش کنم~X(
من الان کامنتای شما رو میخوندم مثه اینکه در مقابل شما پشمکم نیستم من اصلا سیستم این بازی رو خوب بلد نیستم
یه سوال داشتم

من الان نسخه التیمیت رو بگیرم اون کارپک هفتادتای وقتی ازاد بشه رایگان میتونم برنمشون یا باید بخرمشون از قسمت بای کار؟

بعد اون قسمتی که میخام از طراحی های دیگران استفاده کنم واسه ظاهر ماشینم ارور میده میگه نمیدتونم xbox setting مشکل داره خواهشا اگه کسی میدونه بگه فکرم خراب شد شدید حتی فردا امتحان دارم بازم فکرم مشغوله که چرا درست نمیشه:-s:-s

سلام دوست عزیز، والا من خودم هم پشمکی بیش نیستم، تو مسابقه آنلاین بیشتر چیزی که من دیدم اینه که سعی کنی مسیر رو درست بری و تو درو دیوار نری و یاچک پوینت رو رد نکنی، چیز دیگه خیلی وقتا هم تیمی های بی عقل آدم رو بیشتر عقب میندازند تا رقیبا، من خودم دیروز تو یک مسابقه ranked نفر اول از تیم مقابل بود دوم و سوم و چهار از تیم ما و بازی هم کلا 2-2 بود و در واقع ما تا مسابقه match point بودیم، سر خریت هم تیمی های من، و حل دادن من بیرون جاده که به از دست دادن چک پوینت برای منجر شد کل مسابقه ما که در واقع برده بودیم از دست رفت.

در مورد صحبت های شما اول اینکه بنده هم مثل شما در ابتدا نسخه استاندارد بازی رو گرفتم ولی واقعا خرید نسخه ultimate ارزشش رو داره، اگر به شما از نظر مالی فشار نمیاد، میشه با 50$ تهیه کنین (میتونین عضو gamepass بشین همین 14 روز مجانی و براتون 45$ تموم میشه)

وقتی نسخه التمیت رو بگیرین تمام ماشین های car pack ها و DLC ها برای شما مجانی آزاد میشه ( تا قبلش حتی در قسمت Auction house هم اگر اقدام میکردین با پیام خرید Car pass یا اگر ماشین مربوط به fortune island expansion هست) و فقط شما باید ماشین مورد علاقه خودتون رو به لیست ماشین های خودتون اضافه کنین، بعد از اولین باری که یک ماشین رو اضافه میکنین، از دفعه دوم به بعد ولی ماشین ها با پول داخل بازی باید تهیه شوند.

برای درست لود شدن همه قسمت های بازی پیشنهاد میشه از DNS های شکن استفاده کنین، برای منی که parsonline هستم الان سرور های ماکرو کلا بدون تغییر IP و یا همین تغییر DNS وصل نمیشه، یک چیز دیگه هم اینکه Task manager رو باز کنین، در tab مربوط به services گزینه IP Helper رو فعال کنین، امیدوارم که اینجوری مشکل شما حل شه

• Like
Reactions: hossein gamer

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
این ارور رو میده جایی که میشه تنظیمات بچه هارو پروموشن کرد دیوونه شدم دیگه عقلم به جایی رد نمیده

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    218.2 KB · مشاهده: 9

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
ناظم این انجمن کیه ؟؟؟
اینقد علاف نیستم یک ساعت بنویسم همینطوری یکی بگیره پاکش کنه ؟؟؟؟؟ینی چی این کارا من میخاستم مشکلمو دوستان بدونن مشکلم حل بشه
کی کامنتو پاک کرد؟ ای بابا

• Like
Reactions: kamyy

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
مشکل عدم دسترسی به دیزاین ها و تیونینگ های انلاین در بازی
Forza Horizon 4

d1a76dc6-907f-49c3-a051-d6c4270fd1c8

طبق تلاش های من این مشکل از محدود شدن دسترسی ها برای اکانت در xbox.live هست
که میشه از اینجا درستش کرد:Ldown::Ldown::Ldown:
how-to-change-xbox-one-security-and-privacy-settings-for-a-child.jpg
خب اما این صفحه برای من نمیاد و بجاش این میاد!
s3sn_sdsdsdsdddddddd.png
خواهش میکنم اگه کسی میدونه کمک کنه~X(~X(~X(

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
سلام دوست عزیز، والا من خودم هم پشمکی بیش نیستم، تو مسابقه آنلاین بیشتر چیزی که من دیدم اینه که سعی کنی مسیر رو درست بری و تو درو دیوار نری و یاچک پوینت رو رد نکنی، چیز دیگه خیلی وقتا هم تیمی های بی عقل آدم رو بیشتر عقب میندازند تا رقیبا، من خودم دیروز تو یک مسابقه ranked نفر اول از تیم مقابل بود دوم و سوم و چهار از تیم ما و بازی هم کلا 2-2 بود و در واقع ما تا مسابقه match point بودیم، سر خریت هم تیمی های من، و حل دادن من بیرون جاده که به از دست دادن چک پوینت برای منجر شد کل مسابقه ما که در واقع برده بودیم از دست رفت.

در مورد صحبت های شما اول اینکه بنده هم مثل شما در ابتدا نسخه استاندارد بازی رو گرفتم ولی واقعا خرید نسخه ultimate ارزشش رو داره، اگر به شما از نظر مالی فشار نمیاد، میشه با 50$ تهیه کنین (میتونین عضو gamepass بشین همین 14 روز مجانی و براتون 45$ تموم میشه)

وقتی نسخه التمیت رو بگیرین تمام ماشین های car pack ها و DLC ها برای شما مجانی آزاد میشه ( تا قبلش حتی در قسمت Auction house هم اگر اقدام میکردین با پیام خرید Car pass یا اگر ماشین مربوط به fortune island expansion هست) و فقط شما باید ماشین مورد علاقه خودتون رو به لیست ماشین های خودتون اضافه کنین، بعد از اولین باری که یک ماشین رو اضافه میکنین، از دفعه دوم به بعد ولی ماشین ها با پول داخل بازی باید تهیه شوند.

برای درست لود شدن همه قسمت های بازی پیشنهاد میشه از DNS های شکن استفاده کنین، برای منی که parsonline هستم الان سرور های ماکرو کلا بدون تغییر IP و یا همین تغییر DNS وصل نمیشه، یک چیز دیگه هم اینکه Task manager رو باز کنین، در tab مربوط به services گزینه IP Helper رو فعال کنین، امیدوارم که اینجوری مشکل شما حل شه
ممنون داداش رفتم نسخه التیمیت رو خریدم من همیشه تو فورزاها به دیزاینهای انلاین دسترسی داشتم ولی الان ارور میده

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
ممنون داداش رفتم نسخه التیمیت رو خریدم من همیشه تو فورزاها به دیزاینهای انلاین دسترسی داشتم ولی الان ارور میده
اول من فکر کردم چون تاپیک مشکلات شاید داشته بازی پست های شما پاک شدن، که چک کردم چیزی پیدا نکردم.
شما همیشه با یک اکانت بازی های خودتون رو تهیه میکردین و الان هم این بازی رو روی همون اکانت اصلی خودتون گرفتین؟ یا اکانت جدید تهیه کردین؟ اون صفحه که شما دادین که اون تیکا رو بزنه برای اکانت parent هست، نه اکانتی که شما الان دارین، و اون اکانت parent باید دسترسی شما رو تایید بکنه اینجوری که من فهمیدم.
قصد بی احترامی هم ندارم، ولی اینجا چتروم نیست، که این همه پست پشت هم گذاشتین، احتمالا یک سری از پستا دوباره توسط مدیران حذف میشه.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
ناظم این انجمن کیه ؟؟؟
اینقد علاف نیستم یک ساعت بنویسم همینطوری یکی بگیره پاکش کنه ؟؟؟؟؟ینی چی این کارا من میخاستم مشکلمو دوستان بدونن مشکلم حل بشه
کی کامنتو پاک کرد؟ ای بابا
سلام
ادبیاتی که استفاده کردید مناسب انجمن نیست متاسفانه!
دوم اینکه پشت هم پست دادن هم کار رو به جایی نمی‌رسونه! صبر کنید کسی اگر در مورد مشکل شما راه حلی داشت قطعا کمک خواهد کرد.

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
سلام
ادبیاتی که استفاده کردید مناسب انجمن نیست متاسفانه!
دوم اینکه پشت هم پست دادن هم کار رو به جایی نمی‌رسونه! صبر کنید کسی اگر در مورد مشکل شما راه حلی داشت قطعا کمک خواهد کرد.

سلام بله عذرخواهی میکنم ببخشید یکم کلافه شده بودم

• Like

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
اول من فکر کردم چون تاپیک مشکلات شاید داشته بازی پست های شما پاک شدن، که چک کردم چیزی پیدا نکردم.
شما همیشه با یک اکانت بازی های خودتون رو تهیه میکردین و الان هم این بازی رو روی همون اکانت اصلی خودتون گرفتین؟ یا اکانت جدید تهیه کردین؟ اون صفحه که شما دادین که اون تیکا رو بزنه برای اکانت parent هست، نه اکانتی که شما الان دارین، و اون اکانت parent باید دسترسی شما رو تایید بکنه اینجوری که من فهمیدم.
قصد بی احترامی هم ندارم، ولی اینجا چتروم نیست، که این همه پست پشت هم گذاشتین، احتمالا یک سری از پستا دوباره توسط مدیران حذف میشه.
سلام
بله اکانت قدیمیم بوده ولی ظاهرا سنمو پایین زده بودم اینقدر و رفتم باهاش تا اکانتمو متاسفانه از رجیستری پاک کردم و کل محتویات ویندوزم از سیو بازیها با بازی همه پرید الان هم ویندوز نصب کردم و دارم دوباره فورزا رو نصب میکنم
ظاهرا فقط کافیه توی ایکس باکس لایو با اکانت جدید وارد میشدم حالا باز امتحان میکنم خبر میدم ممنون

• Like

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
چقدر تصویر رو one x طبیعی و خوبه .وقتی رو گلها و اب میره واقعا کیف میکنم چقدر جادهاش با صفاست عین شمال خودمونه .چمنها و مناظر خیلی پیشرفت گرافیکی داشته.یوری رفتن خیلی حال میده در کل کنترل صدا و گرافیک و همه چی عالیه

shooshcity

کاربر سایت
Jan 3, 2011
448
چقدر تصویر رو one x طبیعی و خوبه .وقتی رو گلها و اب میره واقعا کیف میکنم چقدر جادهاش با صفاست عین شمال خودمونه .چمنها و مناظر خیلی پیشرفت گرافیکی داشته.یوری رفتن خیلی حال میده در کل کنترل صدا و گرافیک و همه چی عالیه
گرافیک «زیبای» بازی که فوق العاده است ولی یه سوال من چون فقط x1x دارم، آیا گرافیک بازی رو وان معمولی هم اینقدر زیباست ؟ یا اینکه اختلاف بالاست؟

• Like
Reactions: Only Xbox

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر