Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خوب ما ظاهرا شانس نداريم ، بازى رو در حالت آفلاين هم نصب ميكنم و باز روى 22% installation stopped ميشه !
ديسك مشكل داره يعنى ؟ كسى تا حالا با ديسك بازي اى مشكل داشته ؟
برای من تو نصب بازی Kinect Sports این جوری شد. یک راه حل برای این که دیسکو عوض نکنی، هستش و اونم دانلود بازی و اجرا با دیسک
وقتی نصبش متوقف شد، برو تو قسمت My Games & Apps بعد برو تو قسمت Queue و روی Forza دکمه Menu (همون Start قدیم:d ) بزن و بعدش برو تو قسمت Manage Game و بازی پاک کن.
بعد چند ثانیه یک ایکون بازی اونجا ضاهر میشه و نوشته Ready to Install. اونو انتخاب کن و بعد بازی شروع به دانلود شدن میشه و وقتی دانلود بازی تموم شد، می تونی بازی با دیسک اجرا کنی.
این روش خودم کشف کردم :d

- - -ویرایش - - -

چه بد شانسی آوردی
کسی رو نداری رو کنسولش تست کنی؟
---------
بهرام کلاب ساختی؟ :d
نیام چند روز دیکه ببینم bc کلاب نداریم
اره ساختیم:d
از دیروز تا الان حدود 2000 پله تو leaderboard پیشرفت داشتیم :d

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
برای من تو نصب بازی Kinect Sports این جوری شد. یک راه حل برای این که دیسکو عوض نکنی، هستش و اونم دانلود بازی و اجرا با دیسک
وقتی نصبش متوقف شد، برو تو قسمت My Games & Apps بعد برو تو قسمت Queue و روی Forza دکمه Menu (همون Start قدیم:d ) بزن و بعدش برو تو قسمت Manage Game و بازی پاک کن.
بعد چند ثانیه یک ایکون بازی اونجا ضاهر میشه و نوشته Ready to Install. اونو انتخاب کن و بعد بازی شروع به دانلود شدن میشه و وقتی دانلود بازی تموم شد، می تونی بازی با دیسک اجرا کنی.
این روش خودم کشف كردم:d

اره اين روشى كه ميگى خوبه بهرام ولى ٢ هفته راحت بايد دانلود كنم ٣٥ گيگ رو :d
اصلا داغونم ! شانس نداريم لعنتى ...

ميرم واسه تعويض ديسك :(

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اره اين روشى كه ميگى خوبه بهرام ولى ٢ هفته راحت بايد دانلود كنم ٣٥ گيگ رو :d
اصلا داغونم ! شانس نداريم لعنتى ...

ميرم واسه تعويض ديسك :(

من تو Gaf دیدم که کامیونیتی منیجر داره از همه میپرسه با بازی مشکلی دارن یا نه و ... انگار یسری مشکل دارن با بازی و دارن پیگیری میکنن. شما هم اگر مایل هستی همین کاری رو بکن که گفتن:

[LTR]
If anyone's experiencing crashing can you send me a PM with your gamertag along with your console info. To get there you go settings->system->console info.

Would also be good to know how full your HDD is and if you're using an external HDD. Also information about what you were doing when the game crashed would be nice along with what type of crash it was (crash to dashboard, game freezed with that loud noise, etc).

Thanks
[/LTR]

NeoGAF - View Single Post - Forza Horizon 2 |OT| Rock You Like a Huracan

اگر هم فکر میکنی مشکل از دیسک هست و نمیتونی روی یک کنسول دیگه تستش کنی بهتره زودتر عوضش کنی.

===

این عکسها هم جدیدن و هم دیدنی:

http://www.forzamotorsport.net/Handlers/GetPhoto.ashx?game=fh2&id=351997&full=true
http://www.forzamotorsport.net/Handlers/GetPhoto.ashx?game=fh2&id=353267&full=true
http://www.forzamotorsport.net/Handlers/GetPhoto.ashx?game=fh2&id=354289&full=true

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
^^^
دمت گرم ولى مشكلى كه واسه اونا نوشته شامل فريز شدن بازى و كرش كردنش هست !
مشكل من مربوط به ديسك هست چون توى حالت آفلاين هم نصب نميشه و دقيقا روى ٢٢٪ استاپ ميشه
آره امروز عصر ميرم تعويضش كنم !

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
First Car Pack

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
53841350438674387578.jpg

این Jeep Cherokee عشق منه مدلهای قدیمی این Jeep به اسم آهو تو ایران بود (هنوزم تک و توک هست) و ماشین واقعا نرم و عالی و سگ جونی :d بود.
این خبرم شاید ربطی به تاپیک نداشته باشه ولی داشتم تو نت میخوندم خیلی جالب و البته تاسف آور بود.

اخبار ايران و جهان |خبرگزاري فارس| Fars News Agency

92rj0g8n17wvi3g1p2td.jpg

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
اینم تفاوت گیم پلی و فتومود(منبع neogaf :d)
gameplay :
dtjr3nim0t6ae7yezd6o.jpg
photomod:
mjihryvnz5i5kw58gzy1.jpg

gj9jcpofrz3cjcm7wzxb.jpg

آخرین ویرایش:

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
دوستان يه سوال ، ما بازيمون رو پس گرفتيم و گفتن مشكل از ديسك نيست و براى نصب بازى كافيه هارد ريست كنيد و بعد بازى رو نصب كنيد ...
دقيقا اين هارد ريست چه جوريه ، ٧،٨ ثانيه لوگوى ايكس باكس رو كه نگه ميدارم خاموش ميشه و ريست نميكنه !!!
كسى ميدونه راهنماييمون كنه

آپديت : خوب هارد ريست كرديم و بازهم روى ٢٢٪ استاپ ميشه ، حقيقتا خسته شدم انقدر رفتم توپخونه و باز هم بازى درست نشد !
دوستانى كه بازى رو ندارن ولى ايكس باكس وان دارن بگن اگه شد بيارم بدم رو دستگاهتون تست كنيد ، ممنون

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اینم تفاوت گیم پلی و فتومود(منبع neogaf :d)
gameplay :
dtjr3nim0t6ae7yezd6o.jpg
photomod:
mjihryvnz5i5kw58gzy1.jpg

gj9jcpofrz3cjcm7wzxb.jpg

AA توی PM بهتر هست، انگار FXAA داره ولی در کمال تعجب در سایر چیزها یک جور هستن. فکر میکردم LoD و AF هم متفاوت باشه که انگار نیست. :D

تجدید نظر میکنم: AF هم بهتر شده در PM. سمت راست تصویر روی زمین رو مقایسه کنید تا ببینید. :D

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
خوب تفاوتش هم بگو تو کجاست :D
والا تصویر خودش گویاست :d با این حال :d
72jdgrs7ugo9ox5o7stz.jpg
qbyy8q82aehl3o18ktud.jpg
در کل غیره AA فکر نمی کنم تفاوت خاص دیگه ایی داشته باشن :d

- - -ویرایش - - -

AA توی PM بهتر هست، انگار FXAA داره ولی در کمال تعجب در سایر چیزها یک جور هستن. فکر میکردم LoD و AF هم متفاوت باشه که انگار نیست. :D

تجدید نظر میکنم: AF هم بهتر شده در PM. سمت راست تصویر روی زمین رو مقایسه کنید تا ببینید. :D
مطمئنی؟ اکه AF بهتر بود دیگه راست چپ نداشت مثلاً او قسمت جلو چراغ دقت کن :
ffkvxx26fdd19dwoifjr.jpg
fiadwe5xwiy7lsb36h6u.jpg
ولی انگار شیدرها یکی نیست اون قسمت سقف ماشین با سبز مشخص کردم دقت کن ! انعکاس ها خیلی ظریف تر و دقیق ترن :d

آقا اشتب کردم AF هم فرق میکنه من جلو تصویر داشتم نگاه میکردم محسن منظورش قسمت بالایی راست تصویر هست که درست میگه :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر