Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
تو انگیلیس کمک زیادی میکنه به فروش x1 ، اونجا ریسینگ باز زیاده و علاقه مند ، هنوز نیومده 8 ،هست .
سیستم سلر x1 تو انگلیس هست.:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
تو انگیلیس کمک زیادی میکنه به فروش x1 ، اونجا ریسینگ باز زیاده و علاقه مند ، هنوز نیومده 8 ،هست .
سیستم سلر x1 تو انگلیس هست.:d
درسته، Forza های قبلی هم تو انگلیس فروش خوبی داشتند. همین Forza 5 هر وقت مولتی بازی می کردم، کل لابی با لهجه بریتیش حرف می زدن :|

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من طبق ثانیه شمار متاکریتیک گفتم که الانم زده 12 مین :d
اون با توجه به ساعت سیستمت تنظیم میشه:d
برای من الان 10 ساعت باقی مونده تا عرضه بازی:
klm6suazolcgtjy3ulwm.png

.......................
الان دقیق حساب کردم. بازی ساعت 12:01 EDT منتشر میشه که به زمان ایران میشه، 7:31 AM

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یکی از بچه های داخل ، یک ایثاری بکنه و هزینه بازی متقبل شه با از پول گذشتگی بتونیم فعلا چندتا عکس با photo mode ببینیم.;;)

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
چیزی دیگه نمونده احتمالا از فردا دوستان زامبی میشن با عکس هاشون از photo mode خیلی از بازی سنتری ها رو به Forza horizon 2 مبتلا میکنن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر