Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
ترن تن واقعا توی ساخت بازی دخللت داره یا فقط نقش مشاور رو داره یا فقط انجینشون رو دادن به اینا :-/ چون تا جایی که من می دونم تیم پلی گراند اعضاش اکثرا استادن :-/
هم انجینشون رو دادن هم این که فکر میکنم پلی گراند دیگه طراحی و مدل سازی خیلی از ماشین ها رو انجام نمیده و مستقیم این طراحی ها رو از T10 میگرن ، فقط روش یه سری تغییرات اعمال میکنن حالا نمیدونم درست هست یا نه ولی من اینو شنیده بودم ولی خوب خود PG هم تیم کامل و با سابقه ای هست فکر نکم T10 تو ساخت بازی کمکی بهشون بکنه!.این به کنار T10 و دَن خودشون استاد سیمولیشن هستن و اینور PG استاد آرکیدهای فک برانداز:d.

بازی به طرز عجیبی خوبه خیلی بازیا Build نهایی شون موقع عرضه کلاً فرق داره با نمایششون ولی FH2 نمیدونم چرا روز به روز این Buildـاش داره بهتر میشه نمایش Gamescom به طرز عجیبی بهتر از E3 هست انگار یه سطح پولیش کلاً اومده روی بازی.تو بازی هم فکر نکنم جایی رو بدون Load شدن ببینیم حتی آبجکت iهای مناطق دوردست هم در عرض ثانیه فول لود میشه خیلی خوبه این موضوع Draw Distance بازی روانی میکنه آدمو!.

پ.ن: بی قراره بازیم انگار یه 200-300 ساعت دیگه رفت تو پاچه ی مبارک:d

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
[LTR]
Q: How has Microsoft played a role in developing Forza Horizon 2?

A: At E3 2014, racing fans are seeing the result of two world-class racing teams coming together to push the genre forward. The partnership between Turn 10 and Playground allows the two studios to work incredibly closely – sharing our knowledge, technology, creativity, and experience – to create amazing racing games. The open-world, action-packed racing of Forza Horizon 2 is being developed by Playground Games using the core engine that was built for Forza Motorsport 5 on Xbox One. This allows Playground to take advantage of core Forza features that have come to define the new generation of racing games – Drivatars, a brand new graphics engine, and Forza’s critically acclaimed physics engine – and adapt and evolve those technologies for the open roads of Forza Horizon 2.
[/LTR]

Forza Horizon 2 AMA Reveals Demo Plans, Porsche Status, and More -- IGN First - IGN

[LTR]
"It’s worth noting that we work with teams in India, Vietnam, and central Europe as well," he explains. "Development on the Forza franchise spans the globe. The first few months of a remote partnership naturally present unique challenges, but after a few months, it’s not as difficult as people often expect. We specifically chose to partner with both Playground and Sumo for their world-class expertise and their dedication to putting forward the highest-quality games possible. With Playground in particular, we are able to share our technology, our creativity, knowledge and experience, which allows both team to push harder and innovate more than we could do on our own."
[/LTR]

Forza Horizon 2 interview

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من تا الان منتظر بودم بازی یه تاخیری چیزی بخوره اخه تاریخ ریلیزش خیلی زود بود نسبت به زمان معرفیش الانم تقریبا یک و نیم ماه تا ریلیزش مونده و احتمالا خبری از تاخیر نیست.

شوخی شوخی داریم مجبور میشیم وان بخریم:d

این بازی تاخیر تو استخون بندیش،نیست و مهمه،واسه،x1
اون طوری هم که شنیدم ، T10 هم مدل سازی ماشین ها رو کرده و کمک کرده ،
انصافا روح ادم لطیف میکنه،این بازی.:d

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
and Forza’s critically acclaimed physics engine

خب شما که دارید Physics Engine ِ فورتزا رو کامل تحویل میگیرید ، خب همینو بدون تغییر تو بازی بزارید دیگه :( کسی که دوست داره میره آرکید میزنه کسی که دوست داره همین رو میزنه :(
FH هم با تنظیمات Sim و کمکی های خاموش گیم پلی خیلی خوبی داشت ولی مال خود فورتزا رو اگر بزارن ... :(

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من تا الان منتظر بودم بازی یه تاخیری چیزی بخوره اخه تاریخ ریلیزش خیلی زود بود نسبت به زمان معرفیش الانم تقریبا یک و نیم ماه تا ریلیزش مونده و احتمالا خبری از تاخیر نیست.

شوخی شوخی داریم مجبور میشیم وان بخریم:d
من همین یک و نیم ماه نمی تونم تحمل کنم وای به حال این که تاخیر هم بخوره:d

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
بازی تو بعضی موارد وحشتناک پیشرفت کرده ! بخصوص افکت بارون :|
qc9igpjpj4nnpf66v1bg.jpg
nx21kg103z5alrx1alum.jpg
lsre0d10g7fa863v0atr.jpg
kdcwa0flq2337eq6e3c3.jpg
n0tmx7u4eqiiyhpycsk4.jpg
rbwcosa3zftwbc7rryz5.jpg
o2d60kdtdegxs3v98kpq.jpg
r3wriim52qjujkf0pkfh.jpg
20e1vv5hi2wrpm6oeww3.jpg
wtyk2ek1o7basq7ho7tx.jpg
rnnsxs1hhkuizs2euzj4.jpg
ef6ez96jylq8c08a0uuo.jpg

maziar_1939

کاربر سایت
Jul 29, 2009
90
سلام به همگی...
رفقا این بازی قستم داستانی هم داره یا فقط آنلاین محور کار شده بیشتر؟
چون من قصدم خرید x1 هست و خیلی شنیدم که بازی های انحصاریش آنلاین محورن و از باب داستانی جذاب نیستن‌...حالا واقعیت داره؟
چون من اصلا بازی آنلاین نمیکنم و فقط قسمت داستانی بازیا رو بازی میکنم...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
سلام به همگی...
رفقا این بازی قستم داستانی هم داره یا فقط آنلاین محور کار شده بیشتر؟
چون من قصدم خرید x1 هست و خیلی شنیدم که بازی های انحصاریش آنلاین محورن و از باب داستانی جذاب نیستن‌...حالا واقعیت داره؟
چون من اصلا بازی آنلاین نمیکنم و فقط قسمت داستانی بازیا رو بازی میکنم...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

این که یک بازی ریسینگ هست و بازیهای ریسینگ اکثراً داستان محور نیستن. این شماره از بازی هم شبیه بازی قبلی هست، یعنی یسری کات سین هست که نمایش میدن و یسری رقیب هستن که باید یکی یکی از دور خارج کنید. داستان نیست ولی یک جو بهتری رو برای بخش تک نفره ایجاد میکنه. در کل 700 تا رقابت داره و چندین و چند چلنج جانبی و با توجه به محتوای بازی (موسیقی، تنوع ماشین و ... ) میتونم بگم حتی اگر سمت آنلاین بازی هم نرید ساعتها شما رو سرگرم میکنه (برید سمت آنلاین عمر مفید بازی بیشتر میشه مسلماً).

در مورد بازیهای دیگه هم تا جایی که یادم میاد تنها بازی انحصاری که داستان محور نبود/نیست و بخش تکنفره نداره Titanfall هست که اون هم باز یک بخش اسماً داستانی داره (هرچند فقط در چندتا دیالوگ خلاصه میشه). در مورد سایر انحصاریها (اونهایی که تا الان معرفی شدن) میتونم بگم که همشون بخش داستانی دارن (هر کدوم متناسب با سبکش، قوی و ضعیف بودن داستانشون رو باید با در نظر گرفتن سبکشون سنجید) و بیشترشون هم بخش مولتی پلیر چند نفره یا Co-op دارن. در مورد جذاب بودن یا نبودن داستانشون برای شما هم نمیشه نظر داد، چون یک چیز سلیقه‌ای هست.

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
Dan Greenawalt Talks Forza Horizon 2, Xbox One’s Improvement, Weather
We learn that Turn 10 and PlayGround Games not only share their code base, but they also share developers at times, and work in a very close two-way relationship
Greenawalt also praises the weather system in Forza Horizon 2, even if unfortunately we didn’t manage to get some hints on whether it’ll appear in the next Forza Motorsport

full interview ==> watch?v=8KQCGqSSYZ0

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
ویدئو 1080P بازی رو دیدم، واقعا پشرفت گرافیکی نسبت به نمایش E3 مشهوده :D افکت بارون هم خیلی بهتر از قبل شده، با توجه به وسعت بازی و اون همه امکانات، رسیدن به همچین گرافیکی واقعا شگفت انگیزه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر